:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
An?L'Dan | A?k 'a DaiR Her?ey!
RomantiK_Genç
Evet arkadaşLar başlıyorum! Aşk Sevgi Nefret ŞiiR Resim Herşey Burada !

Bazı şiir ve animasyonları ben yazdım Ben yaptım BunLarıda SizLerle PayLaşmak İstedim Başlıyorum Bakalım Beyenecekmisiniz Wink

Hello.gif
Ayvedans.gif
[b]Sen beni bensiz yaşayabiliyorsun
BEN
Beni sensiz düşleyemiyorum

pen3305ay.gif

Gönlüne aşık oldum gözlerine tutsak
Seni seviyorum ama mutluluk bana yasak
Gülen gözlerime bakıp ta sanma ki beni bahtiyar
Her gülüşümde binlerce gözyaşı var

SeniSeviyorum.gif
[b]Uzak... Yakın... Bulurken kaybetmek
gibi yok yok kaybederken bulmak!!!"
biliyorum çünkü....
1298760829.gif
[/b]
[/b]
RomantiK_Genç
Ne yaz?lmal? ki silinip gitmesin, ne s?ylenmeli ki unutulup bitmesin. Sessizlikle AGLAYAN bir hikaye bu. E?er ba?lad??? gibi bitecekse sonu, ya?anan her ne varsa sil, gitsin.Hayallerde ger?ek gibi yasarken seni, umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de. Seni seviyorum ??nk? ne zaman ?iir okusam, m?sralar?ndan sen ak?yorsun, g?zlerimden yaslar s?z?l?p resmine daml?yor, sessizlik sarar?yor i?imde, susuyorum. Tam buldum dedi?in anda kaybetmek nedir bilir misin? At?lm??l??? hissetti?in oldu mu? Hayaliyle yasamay? ezberledin mi? Delicesine sevdi?in ama onun seni sevmedi?ini ??rendi?in o ani hi? ya?ad?n mi? Onun eksik yanlar?n? bile sevebildin mi ? Terk edilince ilk defa g?r?yormu? gibi bakt?n mi? Elvedas?z ayr?l?klar ac?tt? mi i?ini? G?z kapaklar?na inat, uyumad???n oldu mu gecelerce? Sadece mum ?????n?n ayd?nlatt??? odanda onu d???nd???n oldu mu saatlerce? Ellerin onsuz kald???nda ???d?n m?? Duyuyorum susuyorsun, yine susuyorsun, t?pk? o zamanki gibi s?ylemiyorsun. Seni seviyorum ??nk? her g?n biraz daha t?kenirken her ?ey benli?im sessizce inliyor ben susuyorum. Bir an elinden tutuyorum, biran sonra belki de tamamen elimden kay?p gitmi? oluyorsun, anlayam?yorum.Yine sensiz kal?yor kollar?m, yine ?slan?yor g?zlerim. Yasamam i?in tek nedenimdin sen. Fakat binlerce sebep vard? seni sevmem i?in. Seni seviyorum ??nk? ya?anacak b?t?n imkans?zl?klarda sen vars?n. Bir yerlerim ac?yor durmaks?z?n. Sessizli?in ?ok ?ey s?ylese de bazen susmanda incitir beni. Bilirim, belki de en iyi ben bilirim ki, susmas?n? bilmek, bildi?ini s?ylemekten daha zor. Bir u?urum gibi derinle?en sessizlik, bizi birbirimizden ay?rd? bile. Yenildik dostlu?umuza, zamana, yaln?zl??a, yenildik iste! Sinsice sard? sessizlik, b?yle birdenbire, ans?z?n... ve ben hala unutmam gerekti?ini s?yleyenlere inanm?yorum. Hissettiklerimi s?ylemektense dost kalmay?, seni sensiz yasamaktansa susmay? tercih ederim. Senin beni sevme fikri bile beni mutlu edebilecek kadar g?zel ve asil! Seni seviyorum ??nk? sen benim siyah beyaz d?nyam? renklendiren o ?ok az ?eyden birisin. Sensiz her andan korktum, korkuyorum. Al?p gitme ellerini, al?p gitme g?l??lerimi, g?t?rme d??lerimi. Sen benden gittin gideli ?yle b?kt?m ki sensiz kendimden. Seni seviyorum ??nk? hala bir ?eyler var vazge?emedi?im. Ben herkes i?in ?iir yazmazd?m, bu hep tuhaf gelmi?ti. Fakat simdi senin i?in ?iir yazmamak tuhaf geliyor. Bu y?llarca s?recek ve de hi? dinmeyecekmi? gibi d???n?rken g?r?yorum ki anlam?n? yitiren bir ?eyler var aram?zda. Seni seviyorum ??nk? tam her ?eyden vazge?mi?tim ki, karanl???m?n perdesini y?rtt? ellerin. Ama yine direndik sessizli?e, hala konu?ulmadan kalan ?yle ?ok ?ey var ki! "Sustu?un yerde bir ?eyler k?r?l?yor" Nas?l s?yleyece?ini sende bilmiyorsun besbelli.. Susman gerekiyor diye susuyorsun belki de dostlu?umuz i?in.. Kalbim sendeyken her ad?mda, aklim sendeyken her dakika, unutmad?m, unutamad?m iste!

?imdi sen gideceksin ve ben arkandan bakakalaca??m. Dur diyemeyece?im sesim ??kmayacak. Susu?lar?mda sakl? kalacak duygular?m ne k?t?... S?z ge?iremeyece?im g?z ya?lar?ma akacak. Saklayaca??m g?rmeyesin diye, beceremeyece?im. "A?lama" diyeceksin bana, seni dinlemeyece?im ??imde biriken ne varsa g?zlerimden ta?acak d??ar?.Dokunmak isteyeceksin ba??m? geri ?ekece?im ?fkeyle. K?zg?n?m gidi?ine ??nk?, ?fkem bir da? gibi b?y?k. Ne varsa hayata dair al?p g?t?r?yorsun benden fark?nda de?ilsin. Ya da fark?ndas?n ama de?ilmi? gibi davran?yorsun. Sen kendi yolunu ?iziyorsun ?imdi ve do?ru bildi?ini yap?yorsun. Bense binlerce yanl???n ortas?nda tek ba??may?m. Oysa bekledi?im sevgiliydin sen. Yorgun d?nlerden dam?t?lm??, kimliksiz sevdalardan s?z?lm?? a?k?m?n tek sahibi. Sanki seni aram??t?m y?llarca da , ararken a?k niyetine yabanc? kollarda uyumu?tum. Bu y?zden kimse kand?rmad? beni, dindirmedi a?ka susam??l???m?. Hep eksikti hep yar?m. Ne yaz?k ki "Bu kez tamam" dedi?imde de yar?m kald???m? g?r?yorum.Belki de sevmeyi beceremiyorum ben.?yle ya, deli sevdalar bana g?re de?il belki de. D?md?z, heyecans?z, i?imdeki ku?lar kanat ??rpmadan ve tutkuyu kan?mda hissetmeden ya?amal?y?m a?k?. Buna a?k denirse tabii.. Bu yar?m kalm??l?k duygusu yok olur mu o zaman? Peki sen biliyor musun bu ac?ya katlanmalar?n ilac?n?? Bu y?rek sanc?s?n? ne dindirecek? Bu geceler nas?l ge?ecek? S?yle yar, i?imi kor gibi yakan bu ate? nas?l s?necek? Acelen var biliyorum. Gideceksin,ya?anmam?? zamanlar? da beraberinde g?t?receksin Bunu hi? istemiyorum. Ne berbat bir duygu bu.. ?stemedi?im bir ?eyi ya??yorum ve buna engel olam?yorum. Benden ba??ms?z geli?iyor her ?ey. ?arpman?n etkisiz eleman? gibiyim. Ya da bir sava? filminin daha ilk karesinde at?lan ilk kur?unla d???p ?len ve bir daha da hi? g?r?nmeyen fig?ran...Haydi git, bu yol senin yolun. Diledi?ince ?zg?r at ad?mlar?n?. Kendin i?in iyi olan? yap?yorsun ya ne ?nemi var gerisinin. Ya?ad???m?z k?sa g?nlerin an?s?na s???n?r, atlatmaya ?al???r?m bu ac?y?. Sensiz olmaktan daha k?t? ne olabilir bu hayatta ki? Bir insan?n ba??na en k?t? ?ey gelmi?se ba?ka hi?bir ?eyden korkmuyor. Bir tek seni kaybetmekten korkuyordum, onu da ya?ad?m zaten. Haydi git, merak etme ya?ayaca??m. Sensiz olsam da bu sevday? ya?ataca??m.
RomantiK_Genç
Alaca karanl??? sevmem ben,
ya g?nd?z olmal? ya gece.
Kur?un ya aln?ndan vurmal? yada namluda kalmal?,
Yar dedi?in ya senin gibi olmal? yada hi? olmamal?...

Umutlarm.jpg

Bende sevmi?tim
[b]?LMEDEN ?NCE

Hayat l?gat?

Zaman
bitmeyen bir d?nencedir.

Do?mak
Var olman?n ger?ekle?mesidir.

Ya?amak
Var olan bedenle zamanda ko?makt?r

Yaln?zl?k

zaman? en zor bi?imde ya?ama karanl???d?r.

Beraberlik
Yaln?zl?k karanl???na do?an ayd?nl?kt?r.

Sevgi
Bedenin do?al duygu ?i?ekleridir.

Sevda
T?m sevgilerin, bedensel tutku zirvesidir.

Sevgili
Sevda tutkusunun sahibi yaren 'dir.

Sevi?mek
Yaren ile mutluluk yuma??n? ?rmektir.

A?k
YARADAN'? ??zebilme sanat?d?r!

Mutluluk
Bedenin ula?t??? doyum nefesidir.

G?lmek
Bedenin ya?amda ki mutluluk foto?raf?d?r.

A?lamak
Mutluluk foto?raf?n?n y?rt?l???d?r.

Hasret
Bir kurak, aray??, ?zleyi? r?zgar?d?r.

Ayr?l?k
Sevgilileri ay?ran s?rg?n f?rt?nas?d?r.

Yoksulluk
Mutsuzluk do?uran cad? kazan?'d?r.

Cehennem
Mutluluklar?n olmad??? mutsuzluk ?lkesi.

Cennet
Mutsuzluklar?n olmad??? mutluluk ?lkesi.

?L?M
Seyredilen filmin bitiminde ki ' SON ' yaz?s?d?r.[/b]
RomantiK_Genç
Senin ad?n bana g?zya??. A?lamak beni benden g?t?r?yor; sana getirmiyor. Aram?zdan sular s?z?yor; a?l?yorum. Senin tad?n bana bin kor par?as?. Ayr?l???n yang?nlar sunuyor g??s?me. Kalbim yanarken, g?z?m ya? d?k?yor. G?z?m?n ya?? kalbimin yang?n?n? s?nd?rmeye yeter mi acep? A?lama ey g?zlerim, bu denli yang?na sular?n serinli?i fayda etmez. Senin bak???nla g?ne? ayd?nl?k olur, ay nurlan?r, ???k yolunu bulur. Sen olmasan ufuklar karanl?k, y?ld?zlar da??n?k, sular bulan?kt?r. Seni bekleyen bulutlar gibi ben de g?zlerine a?sam. ??le d??en ya?murlar gibi, ben de senin bak???nla ?slansam; n'olur? A?lama ey g?zlerim, bunca mavili?e sular?n derinli?i yetmez. Senin bak???n bin b??ak bana. G?nl?m par?alan?r; kalbim yaralan?r. G?z g?z olur kalbimin kat?l???. Sulara yol olur y?z?m. Senin tuttu?un b??a??n kabzas? olsam, yine sivrilir yine keserdim. Dokundu?un yerde ben olmam; par?alan?r, par?alan?r da ?yle s?ylerim sana s?yleyece?imi. Hecelere b?l?n?r?m, nefes nefes da??l?r?m. Susar?m ki, sen s?yleyesin iyili?imi. A?lama ey g?zlerim, bunca yaray? iyile?tirmeye sular?n ?ifas? yetmez. Seni anlatmaya s?z?m yetmez. Nice yaban s?zlerle yaral? ki sana dair ?eylere dilim d?nmez. Seni s?yledik?e yaralar? depre?ir. Nicedir tuza band???m dudaklar?m sulara eri?emez. Yaralar?m? seni y?r bilenlere satar?m; bir ticaret ki alan k?r etmez, satan k?r etmez. Yaralar da yaralan?rm?? me?er senin yoklu?unda. Senin i?in a?lay???m ne?eymi? bana me?er. Sana a?layamayanlara kim a?las?n? Seni bilmeyenlere hangi s?z yolda? olsun? A?lama ey g?zlerim; bunca a?lay??? sular?n ?a?lay??? seslendiremez. Senin y?z?n g?l bana. N'olur bir g?l bana. G?l ki, g?ller utans?n. G?l ki, y?zler k?zars?n.. Senin a?t???n bah?ede hi? olmazsa bir diken olay?m. Diken de olsam yan?na varay?m, yan?nda kalay?m. Nice diken hat?r?nla varl??a y?z buldu. G??s?n?n g?lgesinde bana da bir yer versen, n'olur? Bu bah?ede senin y?z?n gibi bir g?l a?t?ktan sonra, ba?kalar? diken de olsa sevimlidir. A?lama ey g?zlerim; bunca g?zel bir g?l? sulamaya sular?n hepsi ko?sa yetmez. Senin ad?n? yazmak l?tuftur kalemlere. Seni yazmaya harfler yetmez. Sensin g?z?m?n karas?. Sensin ak sayfalar?n kara yaz?s?. Kalbimin karas?ndan ??kar?p dam?tsam da m?rekkebimi, seni k???da d???rmeye anlamlar yetmez.
Senin varl???n de?il midir s?zleri b?y?leyen? Senin s?zlerin de?il midir harfleri kelimelerin g??s?ne koyan? Sen yoksan anlam ???r, alev ???r. Sen s?z s?ylemezsen, harfler d?k?l?r, sayfalar da??l?r, kitaplar yar?m
kal?r. Sen olmasan, ya?murlar topra?a d??mez, anlamlar kelimelerin kalbine ko?maz. A?lama ey g?zlerim; bunca g?zel bir ismi yazmaya sular?n hepsi m?rekkep olsa yetmez. Senin hat?ran g?ld?r bana. Senin y?z?n? an?p da ?slansa kirpiklerim n'ola? De?il mi ki g?l hat?r?na nice diken de sulan?r, nazlan?r, sevilir. Senin y?z?n? g?rmek hat?r?na nice dikenlere katland?m; nice uzaklara savruldum. Sana yolda? olmak i?in cennetten kovuldum, kalbimi yaban sevdalara sald?m. Seni bilmek ad?na yoklu?un vadisine savruldum. Seni sevmek a?k?na, ?l?mlerin ve vedalar?n ??l?nde kayboldum. A?lama ey g?zlerim; bunca g?zel bir g?l?n hat?ras?na a?lamaya sular?n hepsi g?zya?? olsa yetmez. Senin bak???n ?ifad?r g?nl?me. Sensiz g?n?ller yetimdir. Sensiz yetimler yetimli?inden utan?r, ?ks?zler itilip kak?lr. Sensiz eller ellere
yabanc? durur; kalpler kalplere k?sk?n kal?r. Sensiz k?r?klar k?r?kl???ndan habersiz olur. Sensiz y?k?klar y?k?ld???na a?lamaz olur. Onar?lacak bir ?ey kalmaz yery?z?nde; onar?mlar iptal olur, yaralar a??k kal?r, kay?plar aranmaz olur. Da?lar yollara yol vermez sen yoksan. A?klar kalplere d??mez sen yoksan. Senin bak???n devalara deva olur. Hastalar?n hat?r? senin ad?nla sorulur. ?l?lerin hakk? senin a?k?nla korunur. Yokluk varl??a senin hat?r?na y?z bulur. A?lama ey g?zlerim; bunca g?zel bir nehir akmasa i?imizden, nice karanl?k gecelerde nice hastalara verilen nice sular yolda kal?r. Senin duda??nd?r bana sular? serin eyleyen. Sensiz dudak duda?a de?mez. Sensiz tatlar dama?a eri?emez. Senin duda??ndan gelen s?zlerle derinle?ir denizler. Senin dama??na de?en hikmetle ?slan?r ya?murlar. Senin nefesinin ok?ad??? ger?eklerle geni?ler g?kler. Sen yoksan sular bile seraba kanar. Sen s?ylemezsen, aynalar bile aynalara kanar. Sen konu?mazsan, sesler seslere eri?mez, harfler kendinden utan?r. A?lama ey g?zlerim; bunca g?zel bir g?zel bakmasa y?z?m?ze, nice testiden nice duda?a varan serin sular dilde kurur, damakta ?orakla??r..

a-petalo-turn-into-heart.gif
RomantiK_Genç
G?nler g?z yapraklari gibi birer birer d?k?l?rken
ayaklarimin dibine ben her gece karanliga dikip
g?zlerimi senin aydinligini bekledim.

SEN YOKTUN...

Binlerce adim attim bu kentin sokaklarinda her k?seyi
her parki her agaci ezberledim. Sevdaya bulanmis
her kaldirim tasinda senin adini aradim.

SEN YOKTUN...

Evlerin duvarlari birer bir er ?zerime yikildi her bir
h?cremin acisini ta y?regimde hissederken beni
enkazin altindan ?ekip alabilecek elini aradim.
SEN YOKTUN...

?zlem sarkilarini ezberledim. Kimini bagira ?agira
kimini fisiltiyla s?yledim. Karanliga haykirdim
hasretini sesimi duyacaksin diye bekledim.
SEN YOKTUN...

Senden gelecek tek bir haberi bekledim saatler asir
gibi geldi ge?medi.?alan her telefonu y?regimin
deli gibi ?aglayana d?nen atislariyla a?tim.
Senden baska duydugum her seste hep
ayni hayal kirikligini yasadim.
Onlar beni duymak istiyordu. Ben ise seni.

SEN YOKTUN...

Her yagmurla birlikte h?z?nde yagdi bu kentin ?zerine.
Bulutlar yalnizligin isaretiydi benim i?in. Beni islatan
yagmur olmadi. Ben senin ?zleminle sirilsiklamdim
her mevsim. Hayat bana merhaba dedi. Uzun kistan
sonra gelmez dedigim g??men kuslarin
d?n?s?n? g?rd?m.
SEN YOKTUN...

Denizin sonsuz maviligine umut bagladim kiyilarda
fark ettim bekleyislerimi. Hep sensiz gemiler
ge?ti limandan.Ben gemicilerin hasret t?rk?lerine
eslik ettim.
SEN YOKTUN...

oyleozlebryz.jpg
RomantiK_Genç
Senizlemektenyoruldum.jpg
goontop2.jpg

Da?lar?n doruklar? dumanl? olur

Geriye d?nmez sava???lar...

F?rt?nayla s?nanm??t?r ?m?rleri

Karla y?kanm??t?r y?zleri...

Bu y?zden asla vedala?maz

Ve k?l??lar?nda ta??rlar ?iiri! .

Bu y?zden sevdalar? mahzundur

Y?rekleri kallavi !!!!!

Al?nlar? ihanet vurgunudur,

G?zleri intihar mavi...

GzlerintiharMAV.jpg
thyldz.gif
RomantiK_Genç
Gzleriintiharmaviiii.gif

Unutma, senden bir tane daha yok bu d?nyada! G?l?msemeyi asla unutma. G?zlerinin i?i g?ls?n g?lerken, bak??lar?n p?r?l p?r?l olsun ve her zaman nemli kals?n g?z p?narlar?n. Unutma kendini sevilebilecek bir insan haline getirmeyi ve ondan sonra da kendini sevip kendine sar?lmay?. Zamana g?ven ve onun senin en b?y?k dostlar?ndan biri oldu?una. Ac?lar?n?n ve felaketlerinin ancak onun koynunda uyuyabilece?ini unutma. Unutma. Ba??na gelenlerin g?n?n birinde ki?isel tarihinin ayr?nt?lar?ndan biri olmaya [SIZE=4]mahkum olaca??n? [/SIZE]

unutma. Her ?i?ek sevgilin olsun, her sevgilin ise bir ?i?ek. A??k tut g?nl?n? t?m g?zelliklere. Yasalar, g?nahlar, yasaklar sen oldu?un i?in vard?r. Ve sen bir tane oldu?un i?in ?u koca d?nyada, gir g?naha ?ekinmeden, ?i?ne yasay?. Aydedenin sihrini g?nderdi?i gecelerde uyuyarak ?alma hayat?ndan saatlerini. Gecenin i?inde yolculu?a ??kmay? unutma. ??inde hi? ?lmeyecek bir gen?lik vir?s? yarat ve ka? ya??nda olursan ol, her zaman .... ya??nda kalman gerekti?ini unutma.
Asla taviz verme seni sen yapan yanlar?ndan. Onurlu bir yasam s?rebilmen i?in, sartlar ne olursa olsun direnmeyi sak?n unutma. ??indeki seni katletmeye kalkma sak?n. Kendine vuraca??n her darbenin seni senden biraz daha uzakla?t?raca??n? unutma. Korkma mahallenin delisi olmaktan. Do?rucu Davutlar ne kadar ?o?al?rsa mahallende, hayat mutlaka daha iyiye gidecektir, unutma. Hatan?n affedilmeyecek olan?ndan ka?, ama hata yapmayay?m diye de yak?p ge?me y?llar?n?. Unutma ki, hi? hata yapmayan bir insan yapabileceklerinin en iyisini yapamam?? demektir hayatta. Korkma insanca korkular?ndan. Ve korkunun kendisinden ?ok, onun beklentisinin daha korkutucu oldu?unu unutma. Bir anlam? olsun kendinle yapt???n kavgalar?n. Ve hep ileriye ta??s?n seni kavgada att???n her ad?m. A??k b?rak pencereni ve sabah g?ne?inin, r?zgar? ?n?ne katarak perdelerle yapaca?? raksa d?n?k olsun bak??lar?n. K???c?k mutluluklar?n g?rkemine inand?r kendini ve g?l?mse. Umutlar?n bitmesin asla ve umutlar?n bitti?i yerin, hayat?n da bitti?i yer olaca??n? asla unutma. Ve bu SERSER? ye kulak ver:" Senden bir tane daha yok bu d?nyada. "

RomantiK_Genç
G?ne?in son ???klar?yla odama garip bir h?z?n doluyor.Sensizlik mi yoksa yaln?zl?k m? beni ac?tan..O kadar ?ok ?eyi seninle doldurmu?um ki yoklu?un YOKLU?U arma?an etti bana...G?nleri de?il dakikalar? hatta anlar? say?yorum seni unutmak i?in
bir an sonra daha azalacak diyorum kendi kendime ama azalm?yorsun. Her an dahada ?o?al?yor dahada yak?yorsun can?m?...Gel demekte zor biliyorum gelmekte zor..ve hatta gidene kal demek...Ve ?imdi ya?amak dedi?in ?? be? k?sac?k andan ve duda??m?n bir k??esinde kalm?? var ile yok aras?
Bir g?l?msemeden ibaret......
RomantiK_Genç
Ya?mur :
[SIZE=5]Mutlulu?uma g?lge d???rmek i?in ya??yorsan
ald?rm?yorum. Niyetin beni ?slatmaksa
ben zaten her g?n a?l?yorum

[b]SEN?N SU?UN YOK
DEN?Z KIZI
SU?

SEN? SEVENDE

duygularim10024.gif
Seni, ben de?il, g?zlerim se?ti..
Onlar g?rd?, onlar be?endi.
Sen, benim de?il, yaln?z g?zleriminsin..
Sen gidiyorsan g?l?m...
Bana ne.
Onlar h?z?nlensin..

[/b]
[/SIZE]

RomantiK_Genç
Sen giderken ben y?re?im ellerimde g?z?mde ya?lar seni seyredece?im ta ki karanl???n i?inde kaybolana kadar sonra yava? yava? y?remeye ba?layaca??m att???m her ad?m beni senden biraz daha uza?a g?t?recek iki damla ya? akacak g?zlerimden y?re?ime her damlada seni ?a??raca??m nereye gitti?imi bilmeden y?r?yece?im saatlerce ?l?m? d???nece?im sonra her ?eye son vermeyi ama akl?ma "sen" geleceksin cesaret edemeyece?im iki damla ya? akacak g?zlerimden her damlada seni ya?ayaca??m hi? bitmeyecek bu gece bundan sonraki gecelerin bitmeyece?i gibi sabaha kadar resimlerine bakaca??m iki damla ya? akacak g?zlerimden her damlada seni hat?rlayaca??m elim telefona gidecek seni aramak isteyece?im sana ba??rmak hayk?rmak isteyece?im ama belki korkudan belki istenmemenin verdi?i ?z?nt?den arayamayaca??m iki damla ya? akacak g?zlerimden her damlada seni duyaca??m g?ne? do?acak kimin i?in acaba?? Benim i?in olmad??? kesin kendimi yollara ataca??m kalabal???n i?ine kar??aca??m tutunacak bir dal s???nacak bir liman arayaca??m kendime akl?ma "sen" geleceksin iki damla ya? akacak g?zlerimden her damlada seni arayaca??m annem soracak neden diye soracaklar neden gitti?? Verecek bir cevap bulamayaca??m bildi?im t?m kelimeler sanki senle beraber gitmi? gibi olacak ikidamla ya? akacak g?zlerimden her damlada seni g?rece?im i?te senin istedi?in oldu i?te benim hayat?m?n ?zeti her ?eye ra?men ayr?lmakta kararl?yd?n ama bende seni i?imde ya?atmaya kararl?y?m b?rakta hi? de?ilse seni istedi?im gibi ya?ayay?m son ?p???n?n s?cakl??? kals?n dudaklar?mda son s?yledi?in s?z elveda de?il SEN? SEV?YORUM olarak kals?n sen git ben gelmiyorum senden kalanlarla burada kalaca??m iki damla ya? akacak g?zlerimden her damlada sana yeniden a??k olaca??m!!!!!!!!!!!
Foto22.gif
Senden Ba?kas?ndan ald?ysam koku
Kahreder ku?kunun en hafif ?oku
?stersen yaray?m kalbimi oku
Rastlarsan bir ize g?n?l utans?n

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 378 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  YaşanacakLaRa Dair... €BeRimSin 1 344 04-13-2022, Saat: 06:18 AM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 370 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
  -sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :) sheker chocuk 3 503 04-09-2022, Saat: 03:01 AM
  a?ka dair ne varsa......... CeYDa HaNDe KeSiM 6 343 04-06-2022, Saat: 08:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:47 PM