:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beni özleyenlere Efsane iLkem :P
piko
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinDDDD zor iş ztn
aslında zor deyıl kısa ve oz olacak karsındakını etkıleye bılecek soz olacak onlar ıcınde bırazcık tanımam lazımBig GrinBig Grin
Ara
simla
olsun kabaca mobilyacı diom ben Big Grin
her işini görür valla kız mob dekorasyon tasarım işin olmaz işte he de sevindir kankimiBig Grin
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olsun kabaca mobilyacı diom ben Big Grin
her işini görür valla kız mob dekorasyon tasarım işin olmaz işte he de sevindir kankimiBig Grin
oha buda bıraz agır oldu yaa yavas bıraz zamanla durbı ıyıce tanıyım bı ole dıs guzellıge aldanacak bı tıp deyılım benBig GrinBig Grin
Ara
simla
sana oha dumayım bi daha Big Grin ok çekildim ben aradan doğru sölüyosun Smile
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana oha dumayım bi daha Big Grin ok çekildim ben aradan doğru sölüyosun Smile
tamam abla hemen kızma yaa :S:S aradan falan cekılme aglarım cekılırsenBig GrinBig Grin
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam abla hemen kızma yaa :S:S aradan falan cekılme aglarım cekılırsenBig GrinBig Grin

ağlarsan ağla çatla ne halin varsa gör Big Grin ayıp ettin her zaman yanındayım yamuk olmaz bizde yürü beaa kim tutar seniiiii.Big Grin
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ağlarsan ağla çatla ne halin varsa gör Big Grin ayıp ettin her zaman yanındayım yamuk olmaz bizde yürü beaa kim tutar seniiiii.Big Grin
tutmayın lan benı bırakın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin dıyecegım ama demem ben ole hemen gaza gelmemBig GrinBig Grin
Ara
simla
ya dur piko saçmalama hemen olmaz biraz tanı kızcağızı Big Grin
Ara
piko
verdıgın bılgı ıcın tesekkurler lan ben nıye daha once akıl edemedım bunuBig GrinBig Grin
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:verdıgın bılgı ıcın tesekkurler lan ben nıye daha once akıl edemedım bunuBig GrinBig Grin
edemion işte sorun var.öle ankaralarda mobilya okumaya benzenez bu kız işleri Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni Nasıl Buluyorsunuz :))) experiance 9 618 04-10-2022, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: wildfang
  bide beni gorun.... aldolan 14 1,776 04-08-2022, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Beni mi özLediniz xD Alın Size ben :D Son Noktam 6 1,066 01-28-2011, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: Son Noktam
  iLkem bebiS 25 2,644 10-18-2010, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: sinank
  SEBo & LAzMurat ÖZleyenlere:D lazmurat 21 1,710 08-21-2009, Saat: 01:26 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 05:58 PM