:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Geldin Bu şehre neden
ÇiLeK
sankikb4sq2.jpg

Neden geldi bu şehre neden ...

Ben sensizlige alışmaya çalıştıkça sen hep hatırlatıyosun içimdeki yerini seni unutmak istedikçe yine yine o sızıyı yüregime düşürüyosun işte yine geldin bu şehre neden neden geldin peki,beni üzmek beni aglarken görmek için mi?

Artık senden benden geçtimde şu son olanlara baksana artık sadece birbirimize zarar vermiyoruz ailelerimizede zarar vermeye başladı bu sevda kendimize zarar vermekle kalmadı bulaştı heryere zararlı bu sevda....

Neden geldin bu şehre....

Yabancı oldugun hiç bilmedigin bu sokaklara neden geldin artık yaşlarım kurumuyo akıyo ummasızca süzülü veriyo göz pınarlarımdan seni göremiyorum konuşamıyorum ama bu şehirde nefes aldıgın yabancı olduugn o sokaklarda beni aradıgını biliyorum ben şimdilerde kendimi eve hapsettim çıkmıyorum dışarı nefes alamıyorum ama senle aynı şehirdeyken nefes alamıyorum zararlı bu sevda zararlı

Neden geldin bu şehree....

Onca acıdan sonra seni unutma çabalarımdan yaşananları unutmaya çalışırken neden yeniden herşeyi altüst ediyosun neden neden geldin bu şehre neden nefessiz bıraktın beni neden geldin bu şehree zararlı sevdam.....

Yazan:HiLaL
Ara
Psycho
emeqine saqLık Jnm !
Ara
Böcük
GüZeLdi..

T$kLeR..
Ara
ÇiLeK
Ben teşekür ederim selincim...
Sende saGOL büşracım...herşey yüreklerinizce olsun...
Ara
asi_ve_mai
............

yüreğine sağlık...
Ara
ÇiLeK
............SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neden......... YARGIÇ 16 1,412 04-08-2022, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Şehre Meydan Okuyan Kadınlar icimdekises 2 402 08-08-2012, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: icimdekises
  Hayat Beni Neden Yoruyorsun ? Firari Fırtına 24 1,741 09-16-2008, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  yalnızım neden neden neden gittinnn vatan_sever 7 537 01-12-2008, Saat: 12:03 AM
Son Yorum: scorpious
  Neden ??? Firari Fırtına 11 744 10-08-2007, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 11:12 PM