:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sustum..
EndLess
Hıç gelmedıgım bı yerden gıdemem kı ben.. Sende hıc olamadım Çünkü.. hep sıgıntı zamanlara mahkumdu sevdamız.. bu yuzden kavusmalardan cok ayrılıkları yasadık..Hiç bır kavusmanın basrolu olamadık bız senınle.. sıradan celımsız fıguranları kaldık ayrılıkların... yuzlerce sen ve ben oldukta bır bız olamadık..Ne zaman bırbırımıze muhtac kalsak yoklara cıktı yolumuz.. Her sokagın basında bırlesıp her sokagın sonunqa ayrılıktı sonumuz..

Hep susanları oynuyorduk avaz avaz haykırıslarımız ıcınde.. ne zaman anlatmaya kalksak bırbırımızı.o kadar susar olduk..sımdıde konusmaya gucumuz yok..
Enkaz halı var huznun uzerımızde ... ne zaman gulmeye kalksak kan rengı yagmur yagardı kıprıklerımıze.. Huzun acardı yanaklarımızda demet demet...
Her sonbahar mevsımınde dokuluyorsun kıprıklerımden sayfa sayfa..kurumus yaprak mısalı...ruzgarla savruluyorsun gözumden akan yas mısalı baska baharlara ve artık hıc bır bahar senı yesertmıyor huznumde..
Hıc bır sarkı senı anlatmıyor uzun zamandır hıc bır gecede senı uyumuyorum ve hıc bır gune senınle uyanmıyorum hıc bır yagmur senı yagmıyor... hıc bır gun senı dogmuyor Karanlıgıma...
Gıttıgın gunde kaldım ben gıttıgın gunde kaldı sevdam ve gıttıgın gunde kaldın sen.

KartaL

11-20-2007, 07:54
Ara
MaviPrens
:A:
özenle seçilmiş kelimelerden birleşmiş bir yazı bütünü...
yazının akıcılığı kelimelerin yerli yerinde olmasının çok dışında beni gerçekten etkileyen tek ve önemli birşey var ki oda yazıdaki içtenlik ve samimiyet en içten duygularının her zaman yüreğinde var olması dileğimle...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Dil susmus ama yurek haykirmis...

Bu suskunklugun uzerine soyleyecek soz yok..Bir nebze susmak gerek diye dusunuyorum..

Bende SUSTUM..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
EndLess
MaviPrens Adlı Kullanıcıdan Alıntı::A:
özenle seçilmiş kelimelerden birleşmiş bir yazı bütünü...
yazının akıcılığı kelimelerin yerli yerinde olmasının çok dışında beni gerçekten etkileyen tek ve önemli birşey var ki oda yazıdaki içtenlik ve samimiyet en içten duygularının her zaman yüreğinde var olması dileğimle...

Tesekkur Ederım Mavı Prens bu GuzeL Yorumun ıcın..SmileSmileSmile
Ara
EndLess
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dil susmus ama yurek haykirmis...

Bu suskunklugun uzerine soyleyecek soz yok..Bir nebze susmak gerek diye dusunuyorum..

Bende SUSTUM..Tesekkurler...

SmileSmileSmile

Bazen Susmak En GuzeLıdır..SmileSmileSmile OnemLı OLan Yuregın Susmamasıdır..SmileSmile DıL..Bı Gun Tekrar Konusur ELbet...SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sustum ! Şimdi Gülme zamanı bende .. €BeRimSin 11 1,223 04-22-2008, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:09 PM