:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acilen tanışmam gerek:P
Yenemuko
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyy Smile Seni istiyorum Big Grin Admin olmanı Tongue ahahaha Tongue Big Grin

dur kardeşim etme eyleme olmasın bu kız admin felan baksana ilk işi beni banlamak olacakmış itiraf etti bile hemde hiç sebesiz Big Grin
Ara
€BeRimSin
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur kardeşim etme eyleme olmasın bu kız admin felan baksana ilk işi beni banlamak olacakmış itiraf etti bile hemde hiç sebesiz Big Grin

O banlar ben açarım sen rahat ol Smile Admin olunca zaten ağır başlı olur Big Grin
Ben sana kefilim Tongue
Yenemuko
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O banlar ben açarım sen rahat ol Smile Admin olunca zaten ağır başlı olur Big Grin
Ben sana kefilim Tongue

ii o zaman bırakalım olsun umarım dediğin gibi olur ama bence bu herkesi banlar admin olunca senide s.mod yapmaz şimdi destek bulmak için öyle diyor Big Grin
Ara
€BeRimSin
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii o zaman bırakalım olsun umarım dediğin gibi olur ama bence bu herkesi banlar admin olunca senide s.mod yapmaz şimdi destek bulmak için öyle diyor Big Grin

Söz verdi, admin sözü Smile Yapcak yapcak Smile Smile
*Asİ-yÜrEk*
Yenemmuko kardeşim bak sana şunu söyliim Asya bana kendisi söylemişti ilk banlı üye en olacakmışım tartışma çıkarmak için bahane arıyormuşum.
Ara
Yenemuko
bence pek güvenme sağı solu belli olmaz Big Grin
Ara
Yenemuko
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yenemmuko kardeşim bak sana şunu söyliim Asya bana kendisi söylemişti ilk banlı üye en olacakmışım tartışma çıkarmak için bahane arıyormuşum.

kardeşim senden ilk sırayı aldım sanırım ama istiyorsan seni ilk banlasın sorun değil benim için Big Grin
Ara
MaNeSiA
ben ikinisi aynı anda banlıcam kavga etmeinBig Grin
Ara
Yenemuko
sendende başka bişey beklenmezdi zaten Big Grin ama bu şerefe nail olamıcan çünkü admin olamıcan Big Grin
Ara
gözüyaşlı@
bende mustafa memnun oldum gözüyaşlı olarak yazıyorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dj_delikiz_walla başlık benim gibi deli olsa gerek tanışmaaaaaaa arkedesler meçhul kı@z 19 919 01-08-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: Foreverdie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:46 AM