:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nerden bilinebilirdi?
gözüyaşlı@
sen olmadan zor geçen zamanlardan birinde,ben yaşamaya alışırken bir yaprak öldürdü beni.Gülüyorsun değil mi bana sevgili...seninle olduğm zamanlarda farketmiştim o daldaki en koyu yeşil yaprağı.yeni gelmişti de bahar yeni yeni yeşeren tomurcuklar taze baharı haber veriyordu.her yer de çiçeklerin yaydığı koku vardı.ben senin kokuna alışmıştım.sen kokmaya,senin sevginle yeşermeye hazırdım.öyle de olmuştu.benim içimdeki aşka meyilli çocuk yeniden umutlanmıştı aşka dair.ama ben bir filiz iken batırılan iğne ucu ben ne kadar büyürsem aynı oranda büyümüştü.yarına taşınacak o kadar çok şey vardı ki...biz yinede güçlüydük seninle.taşıyorduk sırtımıza binen yükleri.aldırmadan dünyada olup bitenlere.
Bir şeyi unutmuştum.SONBAHAR. evet o güzel geçen bahar ve yazdan sonra gelmesi gerekendi ve geldi.oysa ben seninle oldugumda dünyaya kafa tutacaktım.hakkımıza düşen mutluluğu çalacaktım hayattan.öyle güzel kokuyordun ki.sen çiçekler hayattaki mutluluk.bal yapan arılar gibi çalışkandın.ve bir melek kadar iyi.geldi işte.
dallardaki yapraklar kahverengiydi artık.biyolojik açıklamasını bilmiyordum. tıpkı sana olan aşkımın açıklaması olmaması gibi.sonunda olan olmuştu.tutunduğum daldaki yağrağın sarardığını gördüm.üzülmüştüm.ama anlayamamıştım.bu gidişin habercisiymiş.yağmurlu bir günde dışarıyı seyrederken o yaprak düşmüştü.içimdeki her yer talan olmuştu.tüm kalelerim fethedilmişti.sen de o yaprak gibi yağmurlu bir günde kayıp gitmiştin ellerimin arasından...
Ara
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık Gözü yaşlı ..
gözüyaşlı@
teşekkür ederim beğenmene sevindimSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:00 PM