:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evde Geçici dövme Yapımı
EndLess
eçiCi DöVMe YaPıMI e YAz GeLiO ArTıKıN biggrin.gif
kısaca malzemeler

oksijen suyu
hint kınası
kürdan
koltuk altı kremi
aydınger kağıdı
dövme deseni
STABİLO KALEM ( HER KIRTASİYE DE VAR BELKİ EVİNİZDE DE VARDIR )

arkadaşlar saydıklarımı elde ettikten sonra ki hepsi basit şeyler zaten kolayca bulursunuz

hint kınasını küçük bi kapak gibi bir şeye 1 ve ya 2 çay kaşığı kadar koyun sonra oksijenli suyu üstüne dökün fakat karışımın ayarını çok iyi yapmanız gerekio gerçekten kalıcı ve gerçekten siyah bişey istiyosanız bu yaptığınız karışımı bir kaç kere yampmanız ve elinizin içine ve ya herhangi bi yerinize bi kaç kere deneyerek kıvamı bulmanız gerekecek

herhangi bi yerinize yaptığınız (az sulu ! karışımı evet az sulu olmalı KAHVE TELVESİ GİBİ OLCAK BU ÖNEMLİ ! ) deneme dövmenizi kuruyuncaya kadar evet sürdüğünüz dövme kuruycak yani onu çıkarmak için ufalaman bile yeterli olcak o derece kuruması lazım

evet deneme dövmeniz kurudu ve yıkadınız inş. ortaya gayet siyah manyak belli olan bişey çıkmıştır böyle olduysa tamam no problem

şimdi dövme desenemizin üzerine aydınger kağıdını koyarak üzerinden STABİLO KALEMLE geçiyosunuz (sadece etrafından geçin çizgilerin) hızlı bi şekilde tabi kurumuycak !
sonra koltuk altı kremini dövme yapıcağınız yere sürün ve üzerinden kalemle geçtiğiniz aydınger kağıdını bu kremi sürdüğünüz yere bastırın desenin çıkması lazım
desen çıktıktan sonra yaptımız dövme karışımını desenlerin içine geçiyoruz dikkatli bir şekilde ve taşırmadan geçmeniz çok önemli

EVET MİLLET ŞİMDİ KEPSİNİ GEÇTİKTEN SONRA DÖVMENİZİN KURUMASINI BEKLEYİN VEEE BİTTİ geçmiş olsun

hem islami kurallar dahilinde hemde gayet belli olan şık bir dövme yapmış olduk
herkese kolay gelsin !

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Canoo Duyyon mu ?? YaparSin artikin Bana Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canoo Duyyon mu ?? YaparSin artikin Bana Big Grin

Senı DoveMe Yapmanı YasakLıyorum...Ben ,Sevmem öLe KaıdnLArın Dövme Yapmasını...CoolCoolCoolCool
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Geçiciymî$ noLcak Be yapSn ondnda ekSik kaLmayaLim Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geçiciymî$ noLcak Be yapSn ondnda ekSik kaLmayaLim Big Grin

gecıcıde oLsa..Kadın Kısmı Dovme Yapmıcak heLe ben Istemıyosam Hıc Yapmıcak Pembecık..CoolCool
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ben KAdin Deilim Genç bir KiZim Big Grin Big Grin iStedimi yapmakdada özgürüm Tongue
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
anaaaaaaaammm yapmammi alakta ne gerekiosa yapak biririmize Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Taam BaLam Big Grin
Ara
Seyduna
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Taam BaLam Big Grin
:yikildim::yikildim::yikildim:yapın ypınn
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η