:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nedir bu yaa
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'Sana seviyorum'

'Sana aşığım' cümlesi ve 'Seni Seviyorum' cümlesindeki ilk kelimelerin değişmesiyle ortaya cıkan,

Venezuala sokaklarında çok duyulan,Hatta Fas'a kadar yaygınlaştığı söylenen bu kelimeyi forumumuzda kullanan ilk isim olan Psko'ya bırakıyorum cevabı Big Grin

sağoll canım aydınlatıcı bilgilerin içinnn sana seviyorum çokk kaba ya bi anlam bile ifade etmiyo yağ sever gibi sana yağı seviyorum diyo sankii ne bilim ben anlamıyorum madem öyle seni aşığım da desinler ne güzel kişisine uygun yapısını bozmadan seni seviyorum demek varken nedir bu sana seviyorumm lafıı
Ara
~uqqaLa~
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman seni seviyorum desinler arkadaşım anlamadığım şey okuduğum kelimeler değil neden seni dururken sana diyolar ne ifade ediyo sana olunca ben bunu anlamıyorum neyse sağol yinede

yaff o geyik amaçLı, komk oLsn dye yaani Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaff o geyik amaçLı, komk oLsn dye yaani Big Grin

işte ben biraz geri kafalıyım da tuhaf geliyo
Ara
~uqqaLa~
yok canım estaafuruLLahBig Grin

Tongue
Ara
kı@ymı@k=)
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok canım estaafuruLLahBig Grin

Tongue

yok yok öylee ben yeni nesile pek ayak uyduramıyorum bana fazla uçarı geliyolar konuşmaları davranışları birbirleriyle bağları ondan geri kafalıyım ama bunada takmış durumdayım seni seviyorum kelimesi bu kadar basitleşmemeli
Ara
PCKoPaT
Alıntı:madem öyle seni aşığım da desinler ne güzel kişisine uygun yapısını bozmadan
Onu da dioRzBig Grin
Âh be.
Ara
kı@ymı@k=)
çok lazım ya diyin ne dimm
Ara
PCKoPaT
dioRzki zateBig Grin
Âh be.
Ara
Yenemuko
sana seviyorum pcko Big Grin Big Grin