:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ste?im ve Ricam ???
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?perim modum mcx karde?im Big Grin benimde sorunum var burda halletcem sana ne ? Big Grin

kanka bunlar ciddi konular l?tfen bu ?ekilde girme konulara......
Ara
AdAmIn1i
w00w Az Kald? Geliyorum Yan?na Orda Ben Bizzat Halledicem Senin SorununuBig Grin
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmile helal w00w Smile))
Firari Fırtına
Mod arkadaşlar bu konuya sizler girmeyiniz lütfen .... Aramızda ki meseleler ..Lütfen ....

Teşekkürler anlayışınız için ....
AdAmIn1i
G?n?l AblaBig Grin Ger?ekten ?zel Mesajla Veya Msn Yoluyla Halledersen Daha G?zel Olucak Te?ekk?rler.
Ara
Firari Fırtına
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?n?l AblaBig Grin Ger?ekten ?zel Mesajla Veya Msn Yoluyla Halledersen Daha G?zel Olucak Te?ekk?rler.

Allah Cezan? Verecek SmileSmile

Yahu ?zel mesaj? denedik olmuyooo , msn de duygular kabar?yo olmuyoo bari burda boykot limm dedim ... Onlar raz? sen dur hele ablas? SmileSmile
Firari Fırtına
Kafam karıştı bu işe ... Tolga ve Süleyman beyler ...

Bu konu şimdilik burda kapandı . Düşünülmesi gereken durumlar çıkdı ortaya . Tolga iyi niyetin için teşekkür ederim sana , Süleyman sana da teşekkür ederim olumlu yaklaşımların için .

Sevg ...
p£r!k!z!
fırtına abi burda yazdıysan mod arkadaşlar sizler karrışmayınız lütfen demek olmaz.. burası özel bir yer deil ki lütfen o zman adamın1inin dediği gibi halledin.. insanlarda merak duygusu uyandırıo .. yada elimizden geleni bizde yapalım.. lütfenn fırtına ya bu sana yakışmıo.. en başta hangi forumda olursa olsun üyelik silinmioo maleseff bunu bende çok sitemişdimm ama olmadı ? ! ! !
Ara
Firari Fırtına
Demekki sizde anlamamışsınız ve merak ediyorsunuz . Üyelik silmekle alakası yok bunun . Smile Onlar ve benim aramda olan özel şeyler .. Anladınmı cici ...

Sevg ...
tuti
p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en başta hangi forumda olursa olsun üyelik silinmioo

Hehee bacım bir açıklık getireyim...Smile

Üyelik silinebiliyor. Admin'e kalmış bişey.

Ben eski takıldığım forumdan sildirmiştim kendimi...Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu da benim ricam .. cihan_ts.61 8 719 07-11-2009, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: cihan_ts.61
  Tüm Forum Üyelerinden Ricam ... Firari Fırtına 15 1,442 08-11-2008, Saat: 03:43 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Bir ricam olacaktı .. €BeRimSin 9 822 07-29-2008, Saat: 07:23 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Sayın Yönetimden Ricam: *Asİ-yÜrEk* 11 1,135 05-03-2008, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: _PssmsT_aLoNe_
  Yetkili modlarda ricam: *Asİ-yÜrEk* 17 1,668 04-12-2008, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:04 PM