:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ste?im ve Ricam ???
Firari Fırtına
Güzel İnsan ????

Bunu unutmayacağım .... Teşekkürler ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Tolga ve Süleyman ..... (dostlar)

İsteğim ve ricam neden olmuyor , bir açıklama yaparmısınız bana ... Bu benim doğal hakkımdır diye düşünüyorum .. Konu içeriğini buraya yazmayacağım , konuyu sizler biliyorsunuz zaten ...

Lütfen ... İsteğim ve ricam kabul göre , kabul göreki bende rahatlıyayım sizlerde .

Sevg ...
Firari Fırtına
Lütfen Admin .....
Firari Fırtına
Tolga ve Süleyman ..... (dostlar)

İsteğim ve ricam neden olmuyor , bir açıklama yaparmısınız bana ... Bu benim doğal hakkımdır diye düşünüyorum .. Konu içeriğini buraya yazmayacağım , konuyu sizler biliyorsunuz zaten ...

Lütfen ... İsteğim ve ricam kabul göre , kabul göreki bende rahatlıyayım sizlerde .

Sevg ...
Firari Fırtına
Süleyman bu konuya bir çare bulun , Admin ısrarla bu konuyu görmezlikden geliyor . Bari sen yap bişeyler ....
Firari Fırtına
Size yemin ediyorum .. Israrla bu başlıkda sizlere seslenmeye devam edeceğim .. Yahuu dostlar Allah aşkına yaa , hiçmi sevmediniz beni . Belliki sevmediniz . Sevip değer verseydiniz beni bu ricamda kırmaz , isteğimi yerine getirirdiniz .

Süleyman ve Tolga beyler ... Biraz düşünün yaaaa . Düşünün banada hak vereceksiniz ..

Buna bir son verin ..... Lütfen yaaaa ...
Firari Fırtına
Tolga bey ...

İnan geçiçi bir durum yok ortada . Düzelmekmi asla asla asla ... Neyi bekliyorsun bilmiyorum ama unutmaki bu beklemeler asılsız , geçersiz olacak . Bari yap yapacağını . Beni dinle...

Sevg ...
Firari Fırtına
Bu isteğim ve ricam olmadan sizin başınızı ağrıtmaya devam edeceğim ... Smile
Firari Fırtına
Şuan buraya 1000 mesaj atabilecek enerjim var ... Silinmesin lütfen ....
Emy
NE OLUYOR BURDA BEN DE ANLAMAK VE ÖĞRENMEK İSTİYORUM AMA FIRTINA SEN SÖYLEMEZSİN KESİN. SENİ YENİDEN BURDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL HER NE KADAR BEN OLMASAM DA. SEVGİLER YOLLUYORUM SANA BİR KUCAK DOLUSU.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu da benim ricam .. cihan_ts.61 8 719 07-11-2009, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: cihan_ts.61
  Tüm Forum Üyelerinden Ricam ... Firari Fırtına 15 1,441 08-11-2008, Saat: 03:43 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Bir ricam olacaktı .. €BeRimSin 9 822 07-29-2008, Saat: 07:23 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Sayın Yönetimden Ricam: *Asİ-yÜrEk* 11 1,135 05-03-2008, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: _PssmsT_aLoNe_
  Yetkili modlarda ricam: *Asİ-yÜrEk* 17 1,668 04-12-2008, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:34 AM