:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadeece hayal kuruyorum
MaNeSiA
adszav0.png

Belki de bu aralar beynimdeki düşünceyi yazmam gerekiyor,
Belki hayal olan kelimeleri,
Belki de süslü püslü bir şeyler

Devamlı yazmak mı gerekir tabi ki hayır..
Ama içimde sana dair olan o kadar çok nesne his var ki belki benim içimde kalmaları beni daha fazla üzecek.
[SIZE=5]"Çok sevmek'
bu olsa gerek.
Yokluğunda bile seni böylesine yaşıyorsam ve tüm hücrelerimde sadece seni taşıyorsam başka açıklaması olabilir mi bunun?

Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok
Bir insan bir başka insanı bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nasıl özlüyorum seni... Şimdi burada olsan ve sadece havadan sudan konuşsak bile yeter bana.
Bir kez daha gözlerine bakmak, bir kez daha gülüşünü duymak için neler vermezdim ki....

Sadece hayal kuruyorum şimdi...
Kapı çalıyor, açıyorum ve Dünyalar tatlısı GöNüLPıNaRıM karşımda.
Sanki dün birlikteymişiz gibi, rahatça giriyorsun içeri" Bu evin en çok nesini seviyorum biliyor musun? " diye soruyorsun.
Yüzüne bakıyorum merakla ve veriyorsun cevabını; "İçinde aşkı ve seni barındırmasını..."..Özlemekle…. Korkular arasında gidiyor Aklım.
Mantıksız şeyler belki de ama senin olduğun yerde hele de özlemin sarmışken ruhumu, mantıklı düşünemiyorum.olumsuz bir şey tek bir kelime bile……………. Aslaaaaa………

Hayal dedim ya,
sonu yok bunun. Sabaha kadar hayallerle yaşayabilirim.seni hayal etmesi bile Güzel GöNüLPıNaRıM.
Sensizlikle baş edebilmenin tek yolu bu.
Kim bilir, belki bir yerlerde sen de beni hayal ediyorsundur.
Ve kimbilir biz kavuşamadık ama belki hayallerimiz Kavuşmuştur….belki kimbilir…. Evet sevgili kimseler bilmez….

Bendeki Duyguları kimseler bilmez…
bende ki seni kimseler tahmin bile edemez…

Peki diyeceksin hayal olmayan düşünce yokmu... var tabi ki seni sevmenin dışında birde aklımda bu kısacık şarkı sözünden kalan gerçek var

[O zaman ya benimsin ya elin
O zaman ya ölümsün ya düğün ]

Ya yaşanacak hayatsın …XXXXXXX1.gif yada toprağın tadına baktıracak hayalsin.icon_confused.gif
[/SIZE]
Ara
last flame
paylaşım için çoookk tşkrlr. çok güsel olmuş. tam bnlikBig Grin
Ara
_BarBie_
Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok

Sad: Sad: Süperdi çok teşekkürler paylaşım için...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 451 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayal olduğunu bile bile seni istiyor,istiyorumm.. PaPaTYa_PReNSeS 3 298 04-10-2022, Saat: 06:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevgili(m) ! Ömrümün varı! Ey hayal! Ey Gerçeğim! MaSaL 3 657 05-01-2011, Saat: 09:52 AM
Son Yorum: ZencefiL
  içinde sen geçmeyen cümleler kuruyorum. acemhe 0 396 10-28-2010, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir Ömür BaşKa Bir Ten’ de Beni (Seni) HayaL EtmekLe Geçer mi? acemhe 1 539 06-29-2010, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:05 PM