:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilginç bir çiçek
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gözü oLanin gözü çikSin GüzeLim Tongue Ne kisSkaniCamm ...

aLdimi ama sana bu çicekten askin
-Hyirrr ...

aLamazz Beimki AliCak yokSa ben onu aLmiyCam Smile

Big GrinBig Grin çıksın kıızz Big Grin ben istemedimki bu çiçektenn bulamazsaa nolcak aşkımı bi çiçek için heba edemem yaa Big Grin hem ben papatya severimm Big GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahaha Big Grin alemsin nerden geldiyse aklına?

Gözü dönmüs insanin akLina evLiLikden baska ne geLirki TongueBig Grin dermisim (:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin çıksın kıızz Big Grin ben istemedimki bu çiçektenn bulamazsaa nolcak aşkımı bi çiçek için heba edemem yaa Big Grin hem ben papatya severimm Big GrinBig Grin

OoOoO demode oLdu datLum papatya gul mul Baksana sundaki endama

Alamaz ztn bosver teklif bile etme Tongue (buLamaz falan kaLma basimiza)Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OoOoO demode oLdu datLum papatya gul mul Baksana sundaki endama

Alamaz ztn bosver teklif bile etme Tongue (buLamaz falan kaLma basimiza)Big Grin

papatyayı bilmem ama gül demode evett Big GrinBig Grin ama ben yinede papatya severimm Big Grin teklif etmem zaten böyle bi çiçeğe kıyamam basit bi heves içinn tükenmesinn lüzum yok ne kalıcam senn yetersin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Sendeki bu diLLe fasLa kaLmaz cocuk senLe Big Grin Tongue

Bide SaygiSizki Sorma Tongue abLan SayiLiriz $urda Evde kaLdn fLn yaki$mio senin gibi CiCi bi kiza Böööö
Ara
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sendeki bu diLLe fasLa kaLmaz cocuk senLe Big Grin Tongue

Bide SaygiSizki Sorma Tongue abLan SayiLiriz $urda Evde kaLdn fLn yaki$mio senin gibi CiCi bi kiza Böööö

kalır canım niye kalmasınn ben yine suskunum Big Grin ablamm sayılırsınn ben evde kaldıysam sen noluyosunn orda durup bi düşünmek lazımm Big Grin cici kız diyon ama bi yandanda kötülüyosunnn sana bööööööööö
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
CiCiLine CiCiSinde abLaya Laf yetistirion Yha yakismio Tongue

Ben evde kaLdim hee noLmu$ ayip mi Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:CiCiLine CiCiSinde abLaya Laf yetistirion Yha yakismio Tongue

Ben evde kaLdim hee noLmu$ ayip mi Big Grin

Big GrinBig Grin ablaya laf yetişmiyokii maşallaahh Big GrinBig Grin pabuççç Big Grin ayıp değil ya ondan ulu orta yerde söylüyorum
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
amann evLenipte noLuomû$ Sanki GörüCem senide Big Grin

Evde Kaldim mutLuyum hUzurLuyum TongueTongue
Ara
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amann evLenipte noLuomû$ Sanki GörüCem senide Big Grin

Evde Kaldim mutLuyum hUzurLuyum TongueTongue

hee tamam çağırırım düğünüme Big GrinBig Grin valla benimde sevgilim yokk mutluyum huzurluyum Allah düşmanımın başına vermesin öyle bi bela aminn.. Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ilginç resimler Gulguzeliii 3 391 04-13-2022, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: wildfang
  ilginç resimler roket55 6 386 04-12-2022, Saat: 02:34 PM
  İlginç Hoş .... Firari Fırtına 6 401 04-11-2022, Saat: 04:19 AM
  Kutularla Yapılmış, İlginç... MorciveT 4 610 04-10-2022, Saat: 01:45 PM
  turkiye gercek resim ilginc :) soyle 6 620 04-09-2022, Saat: 06:11 AM