:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üstsüz terlik...=)
HiqhVolume
Ayaklarınızı özgür bırakın. Eski bantlı terliklerinizi unutun, çıplak ayaklar fora!Moda sınır tanımıyor.Nasıl mı?

terlikK.jpg

Parmak arası terlikler şekil değiştiriyor. Bu yazın olmazsa olmazlarından biri olan 'üstsüz terlikler' bantllarından kurtulup tamamen çıplak ayaklar için tasarlanmış.

'Sadece bas giy' düşüncesinden yola çıkılarak yapılan bu ilginç tasarım, parmak arası terlik giyemeyen, ayaklarını özgür bırakmak isteyenler için güzel bir alternatif.

Tabanındaki köpüklü uhu sayesinde ayağa yapışan terlikler deriyi tahriş etmiyor, sağlık açısından hiçbir risk taşımıyor.

Terliklerin daha şimdiden 3000 çiftinin piyasaya sunulduktan iki hafta içinde satıldığı söyleniyor. İlk defa İngiltere'de satışa sunulan 'Çıplak terlikler'in tüm numaraları mevcut. Leopar ve tropik desenleriyle yaz günlerini süsleyecek olan terlikler şimdilik sadece kadınlar için tasarlanmış.

Ayaklarınızı özgür bırakın. Eski bantlı terliklerinizi unutun, çıplak terlikler fora!
Ara
ѕqρα кJмя
altınıda gıymesın ne farkı var Big Grin
Ara
MaNeSiA
yalın ayak gezerseniz fazla elektirğinis gider Smile
üstü olmayan bişeye boş yere para ödemeyin benceBig Grin
Ara
Seyduna
Hiç beğenmedim yaa zetn ben aprmak aralıyı giremiodum bunu hiç giyemem SmileSmile
Ara
MorciveT
Uzun zamanlı kullanılmaz. Köpük zamanla ezilerek ve kirlenerek (Su,toz,yağ) yapışkanlığını kaybedecektir ve şahıs yalınayak kalcaktır SmileGerçi bişi farketmez de Wink
Ara
Patikli_Penguen
bnce güzel deilBig Grin
Ara
speedy_girl
icon10.gif ßuNe ßea H!ç G!yMe DaHa ii icon10.gificon10.gificon10.gif [ GerÇi GiyDiÄžini anLamazSın icon6.gif ]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:48 PM