:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papa ?slam Aleminden ?z?r Dilemeli mi ?
Leader
cnn anket yapıyor papa islam aleminden özür dilemelimi dilememelimi diye duyarlı olalım ve dilemesi gerektiğini oylayalım şu an dilememeli diyenler maalesef üstünlük kurmuş durumda bunu tüm arkadaşlarımıza da haberdar edelim .

[SIZE=2]http://www.cnn.com/2006/WORLD/europe/09/...index.html
Not: ANKET SAYFANIN SOL ALT KENARINDA QUICK VOTE BAŞLIĞI ADI ALTINDA YES VE VOTE TIKLAYIN
[/SIZE]
riukeen
Onun ne dediği beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor papamı popomu ne anlamadım zaten sallayın bence bunlara kafa yormayınCool
Ara
Leader
D???ncenize sayg? duyar?z...

Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onun ne dedi?i beni hi? mi hi? ilgilendirmiyor papam? popomu ne anlamad?m zaten sallay?n bence bunlara kafa yormay?nCool
Firari Fırtına
Dünyanın en gelişmiş ülkeleri , ki düşüncede hem fikirler....

İslamiyet i benimseyen yada yaşayan bir klültür istemiyorlar , apacık ortada olan durum zaten bilinen durumdur . Papa da ki o bunamaya yakın yaşıyla kukla misali bir şeyler zırvaladı durdu . Onu haksız görmemek lazım , kim olsa o yaşdaki adama herşeyi söyletebilirsiniz .

Bunun mutlu vericidir aslında . Çünkü ... İslamiyetin büyük bir kitle halinde gelişmesine kanıttır . Korku ise onları uyutmayan bir sebebdir . Burdan şunu çıkarabiliriz , demekki İslamiyet ve Müslümanlık yeryüzüne hakim olacak . Bu oyunlara gelmemeli ve papa dan özür dahi beklenmemeli diye düşünüyorum .

Papa özür dilediğinde dolar düşecekmi , asgari ücret yükselecekmi , ekonomi düzelecek işsizliğe çare bulunacakmı . Bunlar hikayeee . Özür dilese ne olur dilemese ne olur . Bizlerde bu medyatik alanda uyutmalarla aldanıp halimizi unutmayalım . Bir bu konumu kaldı tartışılacak ...

Anlayan anlasın işteeee

Sevg ...
w00w
admin çok teşekkürler tolgacım... gündemin en gündemdeki konusu Smile tabiki dilemeli...
Ara
toxique_lierre&b.b.k
dilemeli tabiki..arkadaslar ilk defa akil kari bir anket duydum acaba bunadim mi?dilesin dilemeye de ...affetmeyelim ama Smile
Ara
YARGIÇ
hala hayır diyenlerin sayısı fazla ne yazık ki....
Ara
Pessimist
Yes
red.tail.gifred.gifblack.cap.gif
51%
112095 votes
999999.gifNo
orange.tail.giforange.gifblack.cap.gif
49%
109424 votes
Total: 221519 votes
999999.gif