:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin dosttun var mı ... ( Hakiki DosT )
qFß_13
ay ßn waLLa çHoq $aNsLıyM ßu kOnudA çüNkü sénin anLattıqıNa qöRé bNm én aZ 3 dOstM waR Smile
Ara
€BeRimSin
Allah mutluluğunuzu daim etsin dostlunuzla birlikte .. Smile
Dostcu
ya benim var gerçek dostum can dostum odam şuanda bana çok uzak...
Ara
çiçek
ben yıllar önce kaybettim arasamda bulamam
Ara
hı@z ve kı@z hastası@yı@m
hakkiki dost eski dosttur benim bi sevgilim vardı bundan 2ene önce annem babam bizi kabul etmedi benim en iyi bildiğim dostuma gittim 2saat oturdum ALLAH razı olsun çayımı kahvemi getirdi sonra dedimki abi durumumuzu biliyorsun annem eve almıyor senin evede kalsan 1 hafta olumu birden bana bağırmaya başladı olurmu anan baban bakmıyor ben mi bakacam sana dedi onun üstüne birde küfür yedik bende kalktım aya tam gidiyorduk sevgilimle sevgilim anası babasıda ölü bende elim titriyerek tam çıkacaktım evden kolumu tuttu dediki birdaha birdaha bu binanın önüne gelme dedi bende elim titreyerek dot bildiğim haine yumruk attım bunun fala knamaya bastım gittim bende
Ara
Patikli_Penguen
sonuç açık we net
DOSTun D'si yok bnde Sad:
Ara
Dostcu
gerçek dosta sahip olmak rüya gibidir uyanırsın bitecek gibi,bazen hayallerde yaşatırız dostları...önüne çıkar bu benim dostum gerçek dostumsun dersin birde ne göresin seni arkandan vurur...gerçek dost seninle ağlayıp seninle gülendir arkadaşlar...
Ara
hı@z ve kı@z hastası@yı@m
BENİM YAŞIM 13 BENLE AYNI YAŞTA OLANLAR ÇET İÇİN
[COLOR="Red"]
Edit Canat : Msn adresi vermek yasaktır
[/COLOR]
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Canimin yarisi tek dostum
Ilk paylasimim
Dön gel çünkü
seni çok özledim ..

:o :o
Dünya tatlisi seker mi seker bir dostum var benim herseyim, herseyi[yim] ..
ama simdi benden uzaklarda ve ben onu çok özlüyorum Sad ..

Canimin Canani, herseyim özledim çok özledim seni .. GeL Artik olur mu ? n'oLur (:
Ara
MorciveT
İlk olarak burada msn adresi vermek kesinlikle yasaktır...

Ayrıca, biz üyelerimizden şunu rica etmişizdir : ''Msn adresi veren olursa, yasak olduğunu şahsa soyleyin ve bize bildirin ''

Belirli kurallarımız var, bu kuralların açıklamasını tek tek şahsınıza bildirme gibi bir yükümlülüğümüz yok... Bazı kurallar bilinemeyebilir bu yüzden istemeden de olsa kural ihlalinde bulunabilirsiniz, gerekli konularda size uyarı yapılır (Ceza verilmez )...Bana gelipte : ''Ben karşımdaki insana hakaret ettim ama istemeyerek oldu kuralları bilmediğim için oldu, özürdilerim'' gibisinden cümleler kurmayınız. Genel Ahlak Kurallarımız da forum kuralları dahilindedir.

Bu ortamı yaratmak için çok çabaladık ve kimsenin bu dostluk ortamını bozmasına müsade etmeyiz. Burası sevgili bulma yeri değil, arkadaşlık-dostluk platformu.. Tanımadığınız kişilere msn vererek dost edinemezsiniz.

Dipnot :

esmeriim, burda olan her şahıs insandır. İyisi ile kötüsü ile, seni kınıyorum. Allah'ın kulluna hakaret ederek, resmen kendine yazık etmişsin.

Konuşmadan önce, söyleyeceklerinizi 2 defa düşünün. Lafın nereye gittiğini iyi hesaplayın sonra konuşun. Başkalarını kırmak size bir kazanç getirmez. İnsanı kaybetmek basit olabilir ama kazanmak zordur... Basitleşmeyelim...

esmerim forumdan 1 hafta uzaklaştırılmıştır.

Bu arkadaşımız gibi kurallara uymayan herkes sistemden uzaklaştırılacaktır.

Saygılar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acele dost aranıyo romantiq_exelance 4 676 04-13-2022, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: wildfang
  dost bulmak melik 8 1,042 04-13-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben Böyle Dost İstiyorum Firari Fırtına 12 1,056 04-11-2022, Saat: 08:10 AM
  Bilgeis - En Yürekli Dost a -- Firari Fırtına 10 938 04-10-2022, Saat: 12:29 PM
  Dost Olmak Varya.. ÇiLeK 7 1,119 04-08-2022, Saat: 02:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:48 AM