:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaşlara göre değerler .. Hayat Hep bir Tecrübedir ..
€BeRimSin
YAS 5
Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.
YAS 7
Meşrubat içerken gülersem içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim
YAS 12
Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.
YAS 13
Annemle babamın elele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin beni daima mutlu ettiğini öğrendim.
YAS 15
Bazen hayvanların kalbimi insanlardan daha fazla işittiğini öğrendim.
YAS 18
İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve asktan ibaret olduğunu öğrendim
YAS 24
Askın kalbimi kırabileceğini ama buna değer olduğunu öğrendim.
YAS 33
Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.
YAS 36
Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil, benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.
YAS 38
Esimin beni hala sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.
YAS 41
Bir insanin kendine olan güveninin, basarisini büyük oranda belirlediğini öğrendim.
YAS 44
Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim..
YAS 46
Yalnızca minik bir kart göndererek bile birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.
YAS 49
Herhangi bir isi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o isin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.
YAS 50
Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.
YAS 53
İnsanların bana, izin verdiğim bicimde davrandıklarını öğrendim.
YAS 55
Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.
YAS 64
Mutluluğun parfüm gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.
YAS 70
İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.
YAS 82
Sancılar içinde kıvransam bile baskalarına basağrisi Olmamam gerektiğini öğrendim.
YAS 90
Kiminle evleneceğin kararının hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.
YAS 95
Öğrenmem gereken daha pek çok şeyler olduğunu öğrendim
EndLess
Alıntı:YAS 5
Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.
YAS 7
Meşrubat içerken gülersem içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim
YAS 12
Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.
YAS 13
Annemle babamın elele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin beni daima mutlu ettiğini öğrendim.
YAS 15
Bazen hayvanların kalbimi insanlardan daha fazla işittiğini öğrendim.
YAS 18
İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve asktan ibaret olduğunu öğrendim

Yas 19 Sevdıgın Kısının Senı AsLında O Kadar Sevmedıgını Ogrendım..Ve Bunun Karısında GucLu KaLabıLmeyı..

Yas 20 InsanLarın Senın Yuzune Dost Sırtına Dusman OLdugunu Ogrendım..Her Yedıgımm Kazıgın Sırtımda OLusundan..SmileSmile Ve Kazanmanın ,Tadını ogrenmek Icın Kaybetmenın Verdıgı acıyı BıLmen Gerektıgını..

Yas 21 GeLecek Kaygısına Dusen Bır Kadını AsLa Tutmaman Gerktıgını Ogrendım..SmileSmile

BunLarda Benım OgrendıkLErım. Tam 21 DegıLım ama OLsun...SmileSmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
Hani benim yaşım ..? (:

Gerçekten çok doğru ve güzel bir paylaşım oldu

Teşekkürler ..
Ara
Selin :)
ınan bende bu yazıdan çok şey öğrendımSmile
Ara
..TuuCe..
YAS 18
İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve asktan ibaret olduğunu öğrendim..
Ara
Patikli_Penguen
ayyy çok güzelll
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Gerçekten çok anLamLi bi payLa$im olmu$

T$kLer €zBeRimSin ...
Ara
chatlaq
bencede tşkLéR ...
Ara
€BeRimSin
Rica ederim .. (:
kı@ymı@k=)
YAS 50
Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.

peki ya eşlerini aldatan erkeklerr çok mu geç olgunlaşanlardanlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adınızın Baş Harfine Göre Aşk Durumunuz.. roket55 14 747 04-13-2022, Saat: 03:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat boyle olsa keske sponge_bob 2 359 04-13-2022, Saat: 01:59 AM
  İllere Göre tuhaf ama gercek olaylar dagılımı sponge_bob 1 366 04-13-2022, Saat: 01:45 AM
  Renklere Göre Kişilik testi ZencefiL 4 783 02-12-2012, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hayat Hakkında... sıla 0 670 09-30-2011, Saat: 12:32 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:07 AM