:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bulmuş fıstık gibi hatunu:D
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhan yapıLırmı Bu Asıa ya bea..:S:S:S
aldattımı beniSad
yapmamıştır yaaa yapmas benim ex aşkımBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ex mi kızım bi kenara fırlattım seni hala peşimdesin abbe defol pis dilenci Big Grin
Ara
Seyduna
alemsinn:... yaa Allh iyliğini versin emii
Ara
CReATuRE
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Tabi fırsattan istifade buldum sende fıstık gibi adamı çaktırmadan götürüyodun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin gelmiş bize kupa kızının elini tutuyorum diyosun hadi hadi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
MaNeSiA
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Tabi fırsattan istifade buldum sende fıstık gibi adamı çaktırmadan götürüyodun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin gelmiş bize kupa kızının elini tutuyorum diyosun hadi hadi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yemedinmi:'(

oysa o kdrda güsel kamufle etmiştim olayı:yikildim:
Ara
*AnGeL_GirL*
insafsız asya benim pamuk gibi ellerim var onunkisi Allah bilir nasırlıdır fark etmedin miBig Grin
Ara
MaNeSiA
kızım çaktırma adamı tavlama planımı aziz açık ettiD:
Ara
*AnGeL_GirL*
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım çaktırma adamı tavlama planımı aziz açık ettiD:

tipi de tip olsaydı Big Grin
ama adamın sırıtışı gözümün önünden gitmiyor Big Grin
sende o kargaşada bir subayın falan elini tutsaydın ya evli olmayanlardan bir tanesinin :yikildim:
Ara
CReATuRE
:tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey:

Yaf bence söyleseydin adam zaten gelirdi seninle Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Neden çaktırmadan yaparsınız bu işi anamış değilim...

Yada tut kolundan çek ya geleceksin ya geleceksin de Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
MaNeSiA
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey:

Yaf bence söyleseydin adam zaten gelirdi seninle Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Neden çaktırmadan yaparsınız bu işi anamış değilim...

Yada tut kolundan çek ya geleceksin ya geleceksin de Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bi dahaki mitingde hem yakışıklı hem asker birini bulcamSmile
ya gelirsin yada üstümdeki bütün bombaları patlatırım diecemBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,886 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Hi?Bir?ey Eskisi Gibi Olmayacak €BeRimSin 8 472 04-01-2022, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf edin çok sevmiş gibi görünüp sinsice kötü şeyler düşündünüz mü? _AyLin_ 29 1,805 04-22-2008, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: H A N D E
  ıtırah edıyorum benı bulent ersoy gıbı bısı sanmıslar:D:D:D piko 5 568 03-02-2008, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: _BarBie_
  vallahi tahmin ettiginiz gibi deilll....:D:D GCLRNFNS 23 1,101 02-07-2008, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:13 PM