:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:) çok güldüüüm‏
Shrewish
skyonlife, Erkek , 27 , İstanbul

3 gün 19 saat önce gönderdi.

Minibüs

Tıklım tıkışık minibüse daha fazla yolcu almaya çalışırken arka taraftan yükselen tepkilere 'D**şağınızı yiyim, az susun!' diye kibarca(!) cevap veren şoförümüzün yanı sıra, kalabalık içinden 'Hadi ye...' diye meydan okuyan yurdum insanına kocaman kocaman alkışlar....

iliksut, Kadın , 29 , İstanbul
6 gün 22 saat önce gönderdi.

Sana öyle gelmiş
Tıp fakültesini standardın üzerinde bir puanla kazanmış ve kadavranın başında toplanıldığında penisi işaret ederek, 'Hocam, bunda kemik yok muydu?'' diye soran kız öğrenciye hocamızın cevabı; ''Sana öyle gelmiş yavrum.'' 1, 2, 3... Sonsuza kadar 'tıp'.

dergisahibi, Erkek , 25 , İstanbul

6 gün 1 saat önce gönderdi.

Niyet

Reiki öğrenmeye merak saldım, bir itirafçımız yardımcı oldu, Reiki hocası olan arkadaşını tanıştırdı. Hocayla ilk buluşmamız, üçümüz çay içiyoruz, 'Reiki öğrenmek istiyorsan buna gerçekten niyet etmelisin.' dedi. 'Niyet ettim niyet eyledim Allah rızası için Reiki öğrenmeye!' dedim. Bir müddet suratıma baktı, arkadaşıyla göz göze geldi, 'Ben bir programıma bakayım, hangi günler müsaitse seni ararım.' diyerek, izin isteyip kalktı. Hala da aramadı. Niyeti eksik mi ettim acaba ey ahali?

edusa, Kadın , 26 , İçel(Mersin)

7 gün 4 saat önce gönderdi.

Ördek
Çalıştığım kreşte 5 yaş grubu ufak çaplı bir örgüt kurmuş, kırıp döküyorlar her şeyi. Durdurulmaları imkansız gibi... Ben topluyorum çocukları; neden yaptıklarını soruyorum. Örgütün ispiyoncu elemanından aldığım cevap; 'X'in suçu öğretmenim. O bizi ördekledi!'

delikızınoyunu, Kadın , 23 , İstanbul
3 gün 17 saat önce gönderdi.

Kim kimi kandırıyor?
O gece için bakıcılığını üstlendiğim 5 yaşındaki kuzenimle film izliyoruz. Çift öpüşmeye başlıyor, ardından dokunuşlar, derken sahne alevleniyor, bir hışımla kanalı değiştirip kaldığımız yerden devam ediyormuş gibi alakasız bir dizi açıyorum. Bizimki kandırılmış olmanın verdiği sinirle bağırıyor 'Neden değiştirdin?' 'Ne değiştirmesi, bunu izliyorduk zaten.' 'Saçmalama, o ilk sevişmeydi (önsevişmeden söz ediyor), biraz sonra yatakta boşanacaklardı (kastettiği boşalacaklardı)' El kadar çocuk bile benden daha çok şey biliyor, gözün kör olsun fani dünya.
Taro, Erkek , 32 , Ankara

Şaşkın ergen
Ergenliğe yeni adım attığım zamanlar. Masturbasyonun ne olduğunu tam olarak keşfedeli daha 1-2 hafta olmuştu sanırım. Bir gün bir yerden ele geçirdiğim, dönemin gariban Penthouse'u sayılan bir gazeteyle tuvalete girmiştim. Tam işin ortasında pat diye kapı açıldı ve babam içeri daldı. Ben o an ne yapacağımı şaşırmış hem üstümü toplamaya hem de gazeteyi saklamaya çalışırken bir yandan da 'İnsana sı...ken de mi rahat yok!' diye feryat ediyordum. Kapıyı kapatıp dışarı çıkan babamdan gelen cevap çok netti: 'Sı....caksan klozetin kapağını kaldır önce pe.....nk!'

seneCEM, Kadın , 24 , Hatay
5 gün 19 saat önce gönderdi.
Atatürk

Küçükken annemle babam evde televizyonda ne zaman İstiklal Marşı okunsa ayağa kalkar, eşlik ederler ve Atatürk'ün yüceliğini anlatırlardı bize. O kadar benimsemişiz ki Atatürk'ü küçük kardeşim Allah sanmaya başlamıştı o küçük zihniyle. Uykuda altına kaçırmasın diye yatmadan önce dua ederken ortaya çıkıyordu bu hatası en çok; ''Hazır ol. Bismillahirrahmanirrahim... Korkma, sönmez bu şafak...'

CADII_, Kadın , 28 , İstanbul
3 gün 20 saat önce gönderdi.

Madrid ve Malatya
Ana haber bülteninde Mardin'in Midyat ilçesindeki manastırdan kaçırılan rahibin haberini sunarken Mardin'e Madrid dedin önemsemedik; ama muhabirin 'Manastırdan çıkınca kaçırıldı.' demesi üzerine 'Demek Malatya'dan kaçırıldı.' diyen Mehmet Ali Birand'a alkış istiyorum. Yolu açın Sayın Birand Malatya ve Madrid üzerinden magmaya geliyor.
limonlubuz, Kadın , 35 , İstanbul
2 gün 2 saat önce gönderdi.
Gaz kokusu

Büyük marketlerden birinde kasada kuyruktayız. Birden etrafa kötü bir koku yayılıyor, herkes yüzünü ekşitiyor 'Kokunun kaynağı ben değilim.' gibilerinden. Kuyrukta babasıyla bekleyen 8 yaşlarındaki bir veletin 'Baba bu kokunun aynısıdan bizim banyoda da vardı.' demesiyle, ortada kırmızı suratlı bir baba ve olayın faili bulunduğu için rahatlayıp tebbessüm eden bizler.
CheopS, Erkek , 24 , İstanbul
3 gün önce gönderdi.

Asabi Polis
Hareketli bir Bağdat Caddesi akşamında, polis abilerimiz rutin olduğu üzere devriye gezmektedir. Işıklarda müşteri bekleyen taksiye yaklaşılır ve; ''Ticari, bekleme yapma, devam et.'' anonsu yapılır. Camdan eliyle '1 saniye' işareti yapan taksiciye, ikinci ve çok manidar anons gelir ardından; ''Ticari, benne pölümüye girme! Devam et dedik!''
yukarı, Kadın , 32 , Bursa

3 gün 23 saat önce gönderdi.

Mazide Kalan Yıllar

İlkokul birinci sınıfa giden oğlum facebook'a üye olmak istiyor. Böylece anaokulundaki arkadaşlarını bulabilir ve onlarla eski günlerden konuşabilirlermiş.
minaharker, Kadın , 20 , Bolu

2 gün 23 saat önce gönderdi.

Kardeşim

Kardeşimin bu aralar rap dinlemeyi abarttığını ders çalışmasını söyleyen anneme 'Bütün bunları bana zenci olduğum için yapıyorsun değil mi?' demesinden anladık.
estarabin35, Erkek , 35 , İzmir
1 gün 5 saat önce gönderdi.
Ayıp yani

Kuşadası yakınlarında yol kenarındaki dikenliğin arkasında saklanan polis radarla bir amcayı yakalar ve yüklü bir ceza keser. Amcamız saatlerce polisin gitmesini bekledikten sonra geri dönüp o dikenliği ateşe verir. Yaşasın dayanışma!

çklta, Kadın , 23 , Ankara
Yakında şarkı da söyler
Tuvaletini yaparken bir yandan da gaz çıkaran dört yaşındaki komşu kızının şaşkınlık içinde yaptığı yorum: 'Babacığıııııım koooşşş b.kum konuşuyooo!!'

freud_yedin_beni, Erkek , 23 , Trabzon
En Büyük Yenilik
Sınıfa en iyi umutlarla girilir. Öğrencilerin geçen derste öğrendiklerini tekrar etmek için sorular sorulur. Bizim nadide öğrencimiz kalkar '2. Mahmut'un yeniliklerinden bir tanesini söyleyin.' cümlesine en nadide düşüncesini söyler. 'Çay ocağını kurmuştur.' Buradan sesleniyorum; Ey 2. Mahmut, sesimi duyuyorsan çek bir tavşan kanı bakayım...

ankaraankara2, Kadın , 35 , Ankara
8 saat 1 dakika önce gönderdi.
Süt geldi!
İşten dönüyorum, 1.5 yaşındaki kızım beni çok özlemiş. Beni görür görmez bağırıyor ''Aaa süt gelmiş!''

3_nokta, Kadın , 18 , İstanbul

Korsan
En büyük alkışı, korsan CD satan bir dükkanda gördüğüm Mor veÖtesi grubunun solisti Harun'a istiyorum...
shareks, Erkek , 32 , İstanbul
3 ay 21 gün önce gönderdi.
Vay dede vay
Bir özel kanalda Gezgin programını seyrediyorum. Yonca biçen 70 yaşındaki amcama muhabir soruyor: 'Hanım sağ mı?' El cevap 'Sağ sağ; ama artık çivi tutmuyor. Elinin altında varsa şöyle 30 yaşlarında birisi getir bana para pul önemli değil. Çiviyi çakınca tutsun yeter.' Eğer benim kafam sapıtmadıysa çıkan sonuç şu; amcamın çivisi hala bükülmemiş, istediğinde çakılacak durumda. Ama teyzemin tahtalar çiviyi tutamayacak kadar gevşemiş. Yedisinde neysek yetmişimizde de aynıyız dedikleri bu mudur? Bence budur. Amca RTÜK'e bulaşmadan bu kadar aleni mesajını vermiş midir? Evet vermiştir. Uyu sen RTÜK.
DiaZzZ, Kadın , 28 , İstanbul
3 ay 8 gün önce gönderdi.
Oral mı dediniz?
13-14 yaşıma kadar en yakın arkadaşlarımdan birisi de babamdı. Sanırım Orta 1'e gittiğim yıldı, oturmuş kızlarla oral seksin ne olduğuna dair fikirler üretiyorduk, vallahi o zaman ne olduğunu bilmiyorduk da sağdan soldan duyuyorduk adını. Bizim bilgisine güvendiğimiz bir kız arkadaşımız olayı 'birbirinin parmağını emmek' olarak açıklayınca biz de oral seksi birkaç sene öyle belledik. 15 yaşımda edindiğim ilk sevgilimin ilk yaptığı seksi hareket de parmaklarımı öpmekti. Babama ilk erkek arkadaşımı hiç durmadan müjdeleyen ben onun ciddi ciddi 'peki neler yapıyorsunuz' sorusuna 'ya baba galiba çocuk bana her gün oral seks yapıyor' şeklindeki cevabımı hiç düşünmeden vermiştim. Adamcağız ne diyeceğini şaşırıp anneme sordu heralde akşamında ne yapsak diye, annem de ertesi gun bana oral seksin ne olduğunu sormuştu. Eh ben de 'parmak öpmek' deyince iş tatlıya bağlandı, hemen peşinden daha büyük bir ablaya oral seks soruldu, ne olduğu öğrenildi ve tabii uygulamaya geçildi.
chomayna, Kadın , 36 , Ankara
Hijyen
Apartman komşuları tanışma partisi: Otuzlu yaşlarını aşkın, evlenmemiş kızları olan anneler yine aynı konu etrafında dönmektedirler. Ev sahibi anne zamane erkeklerine hiç güvenmediğinden, kızının kötü bir evlilik yapacağına temiz temiz yanında oturmasının daha iyi olacağından bahseder ve evin kızı mutfaktan annesine cevap yetiştirir: Ya anne hijyen hijyen nereye kadar; bünye kirlenmek ister!
bern_yurgen, Erkek , 24 , Hatay
Büyük adamlar!

Yaptığımız anketteki 'İnsanlık tarihini değiştiren üç kişinin ismini yazınız.' sorusuna öğrencim cevap veriyor. 'Polat Alemdar, Memati, Abdülhey.' İyi ki sadece üç kişi sormuşuz...
badem006, Kadın , 25 , Ankara
Yap bir kıyak

Karnımdaki bebeğin kız olduğunu söyleyen doktora 'Bir şeyler yapamaz mısınız?' diyen bir kocam var ve ben onu çok seviyorum.
humanite, Erkek , 22 , Ankara
Bilgisayar faresi

Hani dolmuşlara CD asma modası vardır ya, bugün itibariyle demode olmuştur. İddia ediyorum bu şoför hepsini sollayıp yeni bir akımın öncüsü olacak. Adam nasıl yapmışsa bilgisayar faresini konsola bağlamış. Yok öyle boş boş da durmuyor o fare; bir tıkla kapıyı açıyor, bir tıkla da kapatıyor. Teknolojiyi parlak zekalı Türk insanına sunan zatı muhterem bak da yaratıcılık nasıl olur gör.

Cikkoo, Kadın , 25 , İstanbul
Oynasaydın!
Sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve ayrıldık. Msn'de can sıkıntısından, biraz da dikkat çekmek için nickimi değiştirip duruyordum ki, mesajı geldi. 'Nickinle oynadığın kadar s..imle oynasaydın bunların hiçbiri olmazdı' Şimdi çizdim oynamıyorum.

sinirsahibi, Erkek , 37 , Eskişehir
Tuzağa düştüm

İki yıl önce yaz tatiline giderken daha önce araba kullanmadığım bir bölgeden geçmiş bulundum. Sabahın erken saatleri oldupundan yollar bomboştu. Bir süre sonra bölgenin yerlisi olduğunu plakasından anladığım bir aracın arkasına takılıp içimden de "Madem ki bu memleketin insanları, radar olup olmadığını da biliyorlardır" deyip araçla aynı hızda seyahat etmeye başladım. Aracın sürücüsü gaza basıyor ben basıyorum, o basıyor ben basıyorum. Hızımız olmuş 150 civarı. Arada bir arkaya bakıyorlar, birbirimize gülümseyip neşeli bir şekilde seyrediyoruz. Fakat biraz sonra karşımıza trafik ekipleri çıkıyor. Sağa çekin işareti ile durduruluyoruz. Polis memuru öndeki araçla bir şeyler konuşuyor ve gülerek bana doğru geliyor. "Beyefendi hız limitini aştınız lütfen ehliyet ve ruhsat" diyor. Öndeki araca ceza kesmeyen polis memuruna anlam verememiş, kafamda bin türlü rüşvet senaryoları kurarken bir hışımla; "Öndeki araca neden ceza kesmiyorsunuz da sadece bana kesiyorsunuz?" diye soruyor ve memur beyden dumurluk cevabı alıyorum: "Beyefendi öndeki araç bizim gezici radarımızdır."
minaharker, Kadın , 20 , Bolu
3 saat 35 dakika önce gönderdi.

Amcam ve Yengem
Kocaman bir alkış da televizyonda film izlerken yüzen gemileri gösterip 'Ay bunlar nasıl böyle suyun üstünde batmadan durur anlamam ki.' diyen yengeme ve ona 'Onlar film icabı öyle duruyor salak karı.' cevabını veren amcama gelsin.
tommiks, Erkek , 33 , İzmir

12 saat 45 dakika önce gönderdi.
Krediniz nasıl olsun?
Bankacıyım. Amcamın biri 1000 YTL tüketici kredisi çekmek için şubeye geldi, sırada bekliyor. Sıra tam ona geldiğinde ise sistemin gitmesi nedeniyle 1.5 saat beklemesi gerekince bombayı patlatıyor. 'Bu kadar saat şubenin önünde dilenseydim parayı toplamıştım.
Ara
€BeRimSin
çklta, Kadın , 23 , Ankara
Yakında şarkı da söyler
Tuvaletini yaparken bir yandan da gaz çıkaran dört yaşındaki komşu kızının şaşkınlık içinde yaptığı yorum: 'Babacığıııııım koooşşş b.kum konuşuyooo!!'

Aahahahahhaahahh Big Grin

Harikaydı Big Grin
Patikli_Penguen
ben de çok güldümBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:43 PM