:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İddaa oynayanlara kupon...
CReATuRE
Arkadaşlar yaklaşık 7 yıldır bütün Avrupa'daki maçalrı takip ediyorum ve iddaa oynuyorum çoğu zaman kazanıyorum ama aralarda ufak kazalarda olsa kayıplar elbet oluyor...Birkaç defa yüksek oranlı kuponlarım gazetelerde bile yer aldı...Diyeceğim odur ki iddaa bilgi ve şans işidir...

İddaa'da önemli olan birkaç husus yani kazanmaya giden yol bence bu birkaç noktadan geçmektedir :

- İddaa oynarken asla kazanma hırsıyla oynamayın...

- Bütçenize zarar verebilecek büyük paralar kesinlikle yatırmayın...

- en az 3 en fazla 7 maça oynamanızda yarar var,ne kadar çok maç o kadar fazla risk demektir...

-İddaa oynarken takımların performanslarını , cezalı sakat oyuncularını , istatistiki bilgilerini sürekli takip edin...

-İddaa'da her iki takımda maçlara eşit şekilde başalrlar ancak sahada oynayan çok koşan istekli olan takım kazanır...

-bundan bikaç yıl öncesine kadar büyük takımlar ( milan , chelsea , r.madrid , galatasaray , m.ünited ) gibi takımlara çok güvenir ve onlardan çok para kazandığım oluyordu...Ancak ne olduysa oldu ve istisnalar hariç büyük takım küçük takım diye diye bi olay kalmadı...

Lig sonuncusu favori gösterildiği maçta ( 1,05 ) lig sonuncusu ( 16,00 ) olan hatta küme düşmüş olan bir takıma yenilebiliyor bu tamamen rakibi küçümseme ve motivasyon eksikliğinden kaynaklanan bir olay...( oranlar takımlara verilen oranları ifade ediyor )

- Son olarak asla ve asla büyük yani misli kupon yapmıyorsanız 1,02 - 1,05 - 1,10 - 1,15 - 1,20 - 1,25 gibi oranları listenize dahi almayın çünkü riske değmez...Bunun yanında da en öenmli unsur çifte şans oynamanızdır ve bu şekilde kazanma şansınız daha çok artar...

- Birde 2,5 altı - 2,5 üstü diye bir oyun var iddaa oyununda...Burda kazanmak ise biraz daha basit çünkü maç sonucunda takımların %33,3 şansı avrken üstü-altı oyununda bu oran yarı yarıya çıkmaktadır & 50...

-o yüzden iddaa bülteninde çok gollü yada kısır geçmesini istediğiniz 4 maç bularak birde buna misli oynayarak kazanma oranınız bir o kadar artar ve günü karlı bir şekilde kapatırsınız...

Mesela örnek kupon ;

Chelsea & Everton : üst 1,70

Heereveen & Venlo : üst 1,60

Milan & Catania : alt 1,60

Galatasaray & Sivasspor : alt 1,60

toplam oran : 6,9

10 ytl x 6,9 = 69 ytl kazanırsınız...

- Son olarak sistem olayından bahsedip bugünkü kuponumu vercem sizlere...

Sistem oyunu iddaada tek maçtan yattım devrini bitirmek için geliştirilen bir sistemdir...Burda oynayacağınız maçlar üzerine sistem alanında seçtiğiniz sayıya göre sizlere yanılma şansı vermektedir...Mesela 6 tane maç oynadınız ve sistem alanında 4-5-6 işaretlediniz...Bu demek oluyorki 6 maçtan 4 tanesini bilmeniz halinde bile kazanmış olacaksınız 5 ma ç ve 6 maç bilmeniz halinde ise kazanma oranınız oldukça yükselecek...

Ancak sistemli oynarkende oranların yüksek olması yani süpriz maçları bulmanız gerekmektedir...

Oynayacağınız bir maçın oranının en az 2.50 ve üzeri olsun ki 4 maç tuttupunda kupon paranız kurtulsun...Ama 6 maçıda tutturursanız orana göre 1 milyara yakın para alabilirsiniz...

Yaklaşık 1 ay önce oynadığım sistemli kuponumda 5 maç yazdım ve sistem 4-5 işaretledim...

4 maçım tuttu ve aldığım para 189 ytl idi...Ancak diğer 5.inci olan maçıda tutturmuş olsaydım alacağım para 1,200 ytl olacaktı ...

İşte anlatmak istediğim burda süpriz maçları bulmak ve sonuçalrı beklemek...

Bol şanslar...

8-17 Nisan programındaki kuponlarım...

BANKO KUPONUM...

126.Chelsea & Fenerbahçe / 1 / 1,25 ( tuttu )
131.Liverpool & Arsenal / 1 / 2,30 ( tuttu )
226.Stockport & Mansfield / 1 / 1,35 ( maç başlamadı )
225.Watford & Barnsley / 1 / 1,45 ( maç başlamadı )
333.Getafe & B.Münih / 2 / 1,75 ( maç başlamadı )

toplam oran : 9,8

10 ytl x 9,8 = 98 ytl

SİSTEM KUPONUM

113.Blackpool & West Bromwich / 2 / 2,05 ( tuttu )
215.St Etienne & Lens / 2 / 3,50 ( maç başlamadı )
322.Zenit & B.Leverkusen / 2 / 3,40 ( maç başlamadı )
332.Montpeiller & Bastia / 2 / 3,30 ( maç başlamadı )

Sistem 4-5

kupon bedeli : 6 ytl

Alt / üst kuponum

131.Liverpool & Arsenal / üst / 2,00( maç başlamadı )
126.Chelsea & Fenerbahçe / üst / 1,55 ( tutmadı Sad )
113.Blackpool & West bromwich / üst / 1,80( maç başlamadı )
231.Barcelona & Shalke / üst / 1,80 ( maç başlamadı )

toplam oran : 10,04

Bol şanslar...
ѕqρα кJмя
Kupon yapmadım ama bu kopanlarında tutacagını sanmıyorum..

Turu FenerBahce'm ve Arsenal gececek
Ara
AfrâsyâB
turu fener geçsin şampiyon Beşiktaş olsun Big Grin
Fenerbahçe ye yürekten başarılar inş. turu atlıcaz Smile
Ara
CReATuRE
Tutacak diye kesin bişey söylemedim arkadaşalr sadece içimden geçti paylaşmak istedim..umarım tutarda oynayan arkadaşlar kazanırlar...Tutmasada sorun değil zaten WinkWink
CReATuRE
ilk 2 kuponum devam ediyor umarım tutar...Bugün kendim oynadığım sistemli kuponum tuttu hayırlı olsun umarım burdaki kuponlarında tutar...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kupon yapmadım ama bu kopanlarında tutacagını sanmıyorum..

Turu FenerBahce'm ve Arsenal gececek

Haklısın ;

LİVERPOOL : 4 ARSENAL : 2

CHELSEA : 2 FENERBAHÇE : 0

Görüldü turu kimlerin geçtiği...

Görünen köy kılavuz istemez WinkWinkWinkWink
ѕqρα кJмя
dısarı cıkıp kutlasaydın
Ara
CReATuRE
Bunlar tuttuğu için değil, bi arkadaşa kapak olduğu için kutlama yaptım o bana yeter...Üstüne alınma...
CReATuRE
SİSTEM KUPONUM

113.Blackpool & West Bromwich / 2 / 2,05 ( tuttu )
215.St Etienne & Lens / 2 / 3,50 ( tutmadı )
322.Zenit & B.Leverkusen / 2 / 3,40 ( tuttu )
332.Montpeiller & Bastia / 2 / 3,30 ( maç başlamadı )

Sistem 4-5

kupon bedeli : 6 ytl

bastia eğer yenerse sistem kuponum tutmuş olacak...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  21.02.2007 iddaa kuponum... CReATuRE 3 454 04-13-2022, Saat: 02:26 AM
Son Yorum: wildfang
  şampiyonlar ligi iddaa kuponum... CReATuRE 19 1,132 04-13-2022, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Tutan iddaa kuponlarım... CReATuRE 108 6,152 05-05-2010, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: CReATuRE
  blue_belial'dan 6 Nisan Pazar günü iddaa tüyoları blue_belial 2 585 04-06-2008, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:04 PM