:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
emo'musun emocu'musun
D3NG3SİZ
anlamadıgım bişey var emo'musun emocumusun bu soruya herkez nedense "emo yum" diyerek cevap veriyor

Avucunuza yazı yazarak saçlarınızı boyatarak emo müzikleri dinleyerek emo mu oldunuzz şimdi diceksinizki sen ne anlarsın emo olmaktan biz onu içimizde hissediyoruzz
-Hayır içinizde falan hissettiğiniz yok
Peki neden emo??
Artık tınlanmıyorsan hiç kimse tarafından sevilmiyorsan dünya artık sana 4 duvar gibi geliyorsa ""yalnızsan"""
emo olabilirsin... Sizi seven bi aileniz arkads çevreniz eşleriniz dostlarınız var ve siz emoyum diyosunuz smile.gif
siz sadece taklit yapıyorsunuz. Saçlarızı boyatmak giyiminizi değiştirmek sadece insanların ilgisini çekmek için oysaki gerçek anlamdaki emoLar sadece dünyada yapıcak başka bişeyleri olmadıkları için ne yaparlarsa yapsınlar kimsenin karışmıcanı bildikleri için kimse tarafından tın!!! lanmadıkları için ve en önemlisi yalnız kaldıları için böyle bişeye kalkışırlar...

Not: Taklitlerden sakınalım...!!!
Ara
~uqqaLa~
gerçek anlamdaki emoLar sadece dünyada yapıcak başka bişeyleri olmadıkları için ne yaparlarsa yapsınlar kimsenin karışmıcanı bildikleri için kimse tarafından tın!!! lanmadıkları için ve en önemlisi yalnız kaldıları için böyle bişeye kalkışırlar...

çok doqRu .)

ben emo değiLim bu gidişle olamam daBig GrinBig GrinTongue

ama emoları beğeniyorum..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ne emo'yum ne emo'cuyum Confusedmiley17:
Ara
'RapperLadys
Emo Ları sevmem.. . onLarı seveni de sewmemSmile
Ara
Patikli_Penguen
ikisi de olmadıma sewiniyomBig Grin
Ara
iLLeth.!
baslıği duttum..Big GrinBig Grin
Ara
HiqhVolume
emo diilim gothic diilim hafif çakma punker'lk var tam punker olamk yemioo kazıtamam sacımı fln Big Grin

ama emoları beeniorum
Ara
σfflαчи
emo deilim emocuyum ama Wink
Ara
Kür ŞžÃ¢d
Emo ne yaa ? Kusura bakmayın, cahilliğimi bağışlayın ama ilk defa duyuyorum... Big Grin
Ara
bebiS
emoŞ jnm ben özet gecerim sna Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:55 AM