:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En büyük gücümken, en onursuz utancım olmuşsun...
MaNeSiA
İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum.
En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun...

Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı kurulamaya bile mecalim kalmadı.
En büyük sevincimken, en acılı göz yaşım olmuşsun...

Bir gün beni sevmen için dua ederken, duamın sonunda vazgeçer olmuşum senden. Bir an sağlığını umut edip caymışım sonra.. Rüyalarımdan bile korkup sadece iyiliğini düşünmüşüm de birden alışmışım sızına.
En büyük sevgimken, en güçlü nefretim olmuşsun...

Senin için her şeyden vazgeçip beklemişim günlerce, aylarca. Güneşin doğuşuna şahitlik edip batarken sadece seni düşünmüşüm de, bir yerde pes edip batmak istemişim senin için.
En büyük gücümken, en onursuz utancım olmuşsun...

Her yaptığını, aldığın her nefesi savunurken ve hep arkandayken harcamışım bir avuçluk onurumu. Her söze karşı savunmuşum seni de yüzsüz kalmışım. Utanmamışım hiç sövmüşüm yüzüne.
En büyük yandaşımken, en büyük düşmanım olmuşsun...

Gözyaşlarını silmek için beklemişim gecelerce, sabaha kadar senin derdin için gözyaşı dökmüşüm de,ben mutsuzken sen dinler olmuşsun. Sonra sebepsiz, yoktan yere vazgeçmişsin benden.
En büyük dostumken, en kimsesizinden hiç olmuşsun...

Kim olduğunu, kim olacağını çözemedim daha ama, nolur acısa da yaralarım ağlasam da gecelerce; bir önceki iyilik için sen sabret bana, kol kanat ger yalnızlığıma.
ve sen sen ol sakın
Gitme...
Ara
_BarBie_
Ayyhh gözlerim doldu Sad: ne güzel satırlardı bunlar...Tşkler Manesia emeğine sağlık.
Ara
Yorgun Yürek
Kim olduğunu, kim olacağını çözemedim daha ama, nolur acısa da yaralarım ağlasam da gecelerce; bir önceki iyilik için sen sabret bana, kol kanat ger yalnızlığıma.
ve sen sen ol sakın

Gitme...

Asyam Yüreğine Sağlık SmileSmileSmile
Ara
Selin :)
Sad yüreğine sağlıkkk
Ara
MaNeSiA
teşekkür ederim yorumlar içinSmile
Ara
Aşksı@z
İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum.
En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun...

Gerçekten çok güzel bir paylaşım Manesia ellerine sağlık. Kalbinden sevgi ve aşk eksik olmasın
Ara
rüzgargülü
Çok güzeLdi.. TeşekkürLer..Smile
Ara
eliff6161
sözlerr güzell ve anlamlııydıı paylaşımın için tşkkSmile
Ara
Böcük
GüZeLmi$..

T$kLer..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arada "keşke" desemde sen benim en büyük "iyiki"msin. MaSaL 2 550 04-22-2011, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: YasSmin
  Sana büyük bir sır söyleyeceğim .. acemhe 0 353 12-19-2010, Saat: 09:05 PM
Son Yorum: acemhe
  Duydun mu Salâyı Henna ? Ölmüşsün‏.. Hasretiim 0 367 12-04-2010, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: Hasretiim
  `Rütbesi` en büyük `SANCI` benim adım ! Hasretiim 7 779 10-26-2010, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Bilirsin ya ''çok büyük '' sevdim ( seni ) .. acemhe 0 507 06-21-2010, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:17 PM