:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slm
Aşksı@z
sayın yönetici arkadaşlar başkalarının NİCKİ ile girilip burada insanlara özel mesajla küfür ediliyor bunlara bakmıyormusunuz bunları kim yapıyor kim yapıyorsa tespit edilip forumdan atılmasını istiyorum. bana atılan mesajı görmek isterseniz onuda gösteririm atan nickin sahibiyle konuştum abi ben öyle bişi yapmadım sonra sen tanıdığım abimsin sana öyle küfür edebilirmiyim yemin ediyor ben atmadım abi diye.Bunu yapan bir an önce tespit edilsin
Ara
CaNaT
Yönetime özel msj gönder bölümünden size gelen özel mesajı ve kimden geldiğinide belirtirseniz bununla ilgilenilecektir.
Bu tür şeyler istesekte istemesekte oluyor malesef ve bunu yapanları siteden uzaklaştırıyoruz tabiki ama bunun önüne geçmek tam anlamıyla mümkün olamıyor bu tür şeyler hep olabilicek şeyler
sizler de bizleri size gelen kötü mesajları bildirirseniz hep birlikte bunun üstesinden geleceğiz inş.
Ara
MorciveT
Bana kullanıcı adını verin arkadaşın ( özel mesajla ). Yazdığı mesajı da yollarsanız makul olur Big Grin
Ara
sonsuz_aşkı@m
SELAM ARKADAŞLAR
Ara
Leader
Size durup dururken mi küfür ettiler ?

Şahsen bana hiçkimse küfür etmedi. Neden size ettiler ?

Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sayın yönetici arkadaşlar başkalarının NİCKİ ile girilip burada insanlara özel mesajla küfür ediliyor bunlara bakmıyormusunuz bunları kim yapıyor kim yapıyorsa tespit edilip forumdan atılmasını istiyorum. bana atılan mesajı görmek isterseniz onuda gösteririm atan nickin sahibiyle konuştum abi ben öyle bişi yapmadım sonra sen tanıdığım abimsin sana öyle küfür edebilirmiyim yemin ediyor ben atmadım abi diye.Bunu yapan bir an önce tespit edilsin
MaNeSiA
ya biride benim bulunduğum yeri değiştirmişSad

ve takımımıda:S
allah bilir farketmediğim daha nelerim değişti:'(
Ara
MaNeSiA
faruk o msj benim adresimden gelmiş olabilirmi?:S
ben yapmadım dememe gerek yok sanırımSad
nasıl biri olduğumu sen benden ii biliosunSad
eğer benim adresimdn geldiyse lütfen haber verirmsin?
Ara
MorciveT
Arkadaşlar şifrenizi başkasına vermeyin. Ne olursa olsun şifrenizi kimseye vermeyin...
Ara
MaNeSiA
morci baktın mı?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:41 PM