:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özür DiLerız
CReATuRE
1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink
ѕqρα кJмя
en azından yıne bos msjlarından bırını atsaydın daha ıyıdır papagan olmaktan Big Grin

neyse uzatma kes cevap yazmıyosanda,tartısmıyosanda adılce konuyu uzatma..!
Ara
CReATuRE
1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke

3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink
EndLess
Mert tek Bısey SöyLım mı ..Bu Konuyu tartısma Cıksın Dıye acmadım..sadece Carsı Resmı Sıtesınde Vardı Dıkkatımı Cektı koydum..SmileSmile

Ama Sen dıyosan kı Ben Tatıscam Buyur TartısaLım ..Ama Benden Sana Cvp Gelmez..SmileSmileSmile

Ben Tartısmamı..BesıktasForza. Carsı Yada Besıktas1903 SıteLerınde Yapıyorum zaten..SmileSmileSmile

Ama SöLım FutboL Konusunda KımseyLe tartısmam Bılmedıgımden Degıl...Sevmedıgımden..SmileSmileSmile KaLp Kırmak ıstemem. ıstedıgın Kadar Laf AtabıLırsın Burdan..Bana ..SmileSmileSmile Havada KaLır Tum msjLarın.SmileSmileSmile

Neyse Sana ıyı SohbetLer..SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:18 AM