:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Ceza Aldım Demeyin...!
MorciveT
Arkadaşlar son zamanlarda spor bölümündeki yaşanan tatsız olaylar, hepimizin huzunuru bozmuş durumda ve biz yönetim olarak buna asla izin vermeyeceğimizi hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Bu konu 6 Nisan 2008 tarihinde açılmış olup; bundan sonraki her kışkırtıcı kelimede, her küçümsemede ve her hakarette kişi gerekli cezayı alacaktır.

Size verilen son uyarıdır. Bundan sonra konuşma yok, direk ceza.
Ara
ѕqρα кJмя
tartısmak suc mu oldu yahuuu

futbol programları kapansın o zaman,

ha suana kadar kı tartısmalarda 1 kere edeb sınırını astım onda da ban yedım,

bi daha da öyle bırsey olmaz zaten
Ara
MorciveT
Ben gereken uyarıyı yaptım. Bundan sonrası size kalmış.
Ara
blue_belial
Sampıyonlar lıgınde, Dunyanın en ıyı 8 takımı arasına kalmıs ve Turkıye lıgınde Lıder durumda bulunan FENERBAHCE'mıze, Salı gunkı Chelsea macında basarılar dılıyoruz...

Not : Umarım aldıgınız bu karar herkesı kapsar...
CReATuRE
1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink

Hayattaki tek gerçek dostum olan mesut'un bu lafının üzerine artık bir tek laf bile söyleyemem...Sabah karşı işlerim bitti ve eve 6.45 te geldim...Akşam üzeri saat 21.30 gibi eve geldiğimde adıma açılan spor bölümünde bir konu vardı okudum ve cevabını yazmaya fırsatım olmadan halı saha maçına gittim ve ne yazacağımı aklımda tasarlamıştım ama gördümkü konu yok olmuş...Sorun değil demekki gereksiz yere açılan bir konuymuş..Bunlar bi yana aklımda tasarladığım cevabı yazmadan önce eğer mesutun bir konuda yorum yazmış olduğu bu yazıyı görseydim o an aklımdaki bütün düşünceler silinirdi...Çünkü bu yazmış oldukları herşeyin apaçık bir göstergesi...Bişey söylemiştim YALAMALARA uyuz oluyorum diye verilen en anlamlı en oturaklı en süper cevap...bu cevaptan sonra artık tek kelime bile edilmez bunun üzerine...

Tekrardan haykırmak istiyorum tüm kuvvetimle Yalamalardan nefret ediyorum...ve mesut'un bu cevabıyla kendi kendime şimdi daha da mantıklı soruyorum bu zamana kadar neden boşa vakit harcamışım ki SmileSmileSmileSmile

Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink

Tekrardan vermiş olduğun cevap için teşekkür ederim mesut...

Bu arada vermiş olduğum bir söz vardı elimden geldiği kadar tutmaya çalıştım ama şuandan itibaren hiçbir gereksiz insan topluluğuyla tartışma ortamında bulunmayacağım ve seviyeli insanlarla birlikte hertürlü tatlı tartışmalarda doğru yolda ilerleyeceğim...

Bunları yazarken bir atasöz geldi aklıma geçmişte yaşadığım bikaç olay için :

İT İTİ ISIRMAZ...

SAYGILARIMLA...
BiRiciGim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink

Hayattaki tek gerçek dostum olan mesut'un bu lafının üzerine artık bir tek laf bile söyleyemem...Sabah karşı işlerim bitti ve eve 6.45 te geldim...Akşam üzeri saat 21.30 gibi eve geldiğimde adıma açılan spor bölümünde bir konu vardı okudum ve cevabını yazmaya fırsatım olmadan halı saha maçına gittim ve ne yazacağımı aklımda tasarlamıştım ama gördümkü konu yok olmuş...Sorun değil demekki gereksiz yere açılan bir konuymuş..Bunlar bi yana aklımda tasarladığım cevabı yazmadan önce eğer mesutun bir konuda yorum yazmış olduğu bu yazıyı görseydim o an aklımdaki bütün düşünceler silinirdi...Çünkü bu yazmış oldukları herşeyin apaçık bir göstergesi...Bişey söylemiştim YALAMALARA uyuz oluyorum diye verilen en anlamlı en oturaklı en süper cevap...bu cevaptan sonra artık tek kelime bile edilmez bunun üzerine...

Tekrardan haykırmak istiyorum tüm kuvvetimle Yalamalardan nefret ediyorum...ve mesut'un bu cevabıyla kendi kendime şimdi daha da mantıklı soruyorum bu zamana kadar neden boşa vakit harcamışım ki SmileSmileSmileSmile

Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink

Tekrardan vermiş olduğun cevap için teşekkür ederim mesut...

Bu arada vermiş olduğum bir söz vardı elimden geldiği kadar tutmaya çalıştım ama şuandan itibaren hiçbir gereksiz insan topluluğuyla tartışma ortamında bulunmayacağım ve seviyeli insanlarla birlikte hertürlü tatlı tartışmalarda doğru yolda ilerleyeceğim...

Bunları yazarken bir atasöz geldi aklıma geçmişte yaşadığım bikaç olay için :

İT İTİ ISIRMAZ...

SAYGILARIMLA...
Tek Kelimeyle Süpersin Aziz...Smile
Tamamen Katiliyorum SanaSmile
Ara
blue_belial
Hasbünallah, ve ni'mel vekîl... Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Semih Bayülken: “Ne hakemler satın aldım!” Pessimist 6 783 04-11-2022, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Neden Sar? Kanarya?Neden Bu Logo?Neden Bu Renkler? Ñ•qρα кJмя 2 628 04-07-2022, Saat: 03:12 AM
  Adnan?n istedi?i ceza verildi (: Ñ•qρα кJмя 1 347 04-03-2022, Saat: 04:55 PM
  "Bu 5 ma?l?k ceza de?il" Ñ•qρα кJмя 1 304 04-02-2022, Saat: 04:38 AM
  6s Neden Kad?k?yde Kazanam?yor Ñ•qρα кJмя 1 341 04-01-2022, Saat: 08:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 10:44 PM