:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: aşk dokunmak mıdır hissetmek midir?
Dokunmak.
0%
0 0%
Hissetmek.
100.00%
2 100.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Dokunmak mıdır?
fenerli
Arkadaşlar ya aşk dokunmakmıdır önemli olan hissedilen duygular değil midir
Ara
..TuuCe..
ask qönülden baqlılıktır bnce..zaman qelir 2 ten birbirine dokunamaz ama hissederler..önmli olanda BU derim bn(:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Aynen ..TuuCe..'ye katiLiorm (: aSk, Dokunmak Sokulmak Smile Yanyana oLmak demek deiLdir benCe (tabi bunLarda gerek ama ask bu deiL) önemLi oLan hiSSetmektir, Onu YokLugundada ya$atmak, sevmektir ... ama Ne yaziK ki bu zamanda BunLari kimSe dikkate aLmior :S
Ara
€BeRimSin
Aşk görmektir dalındaki çiçeği, Hissetmektir sevgilinin gözlerini ...
Aşk fark ettirmek, Göstermektir gerçeği .. Gözü kör olan aşk değil, Aşkı görmeyen kördür ...
€BeRimSin
Ne annemin sözünü dinledim ne de aşık olurken babamdan korktum ..
İnandım gözlerine sevdim sadece .. Mutlu aşk yoktur asla çünkü sizden başka
size inanan yoktur ...
Mutsuzlukta yoktur aslında onun sapı bunun çöpü gözünüze batmadıkça sevmek güzeldir, özlemek kadar .. Özlemek de güzeldir ölüm kadar ..

Aşk budur yanında olmayanı yanında hissetmektir ..
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne annemin sözünü dinledim ne de aşık olurken babamdan korktum ..
İnandım gözlerine sevdim sadece .. Mutlu aşk yoktur asla çünkü sizden başka
size inanan yoktur ...
Mutsuzlukta yoktur aslında onun sapı bunun çöpü gözünüze batmadıkça sevmek güzeldir, özlemek kadar .. Özlemek de güzeldir ölüm kadar ..

Aşk budur yanında olmayanı yanında hissetmektir ..

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Yüregine sagLik ...
Ara
blue_belial
"Ask" degılde, benım hıssettıgım tek sey acıydı asık oldugumda.

"Dokunma" kısmına gelırsek, yanan yurektekı o yangını
Sevgilinin dudadıgının tuzu söndürür bi tek.

habıre yanmakta olmuyo sureklı, bırazda opusmek gerek Smile
dıye dusundum bı an.
CReATuRE
AŞK ; Hissetmektir , onu gördüğünde bir serçenin kalbi gibi heyecanla hızlı hızlı atmaktır , O güldüğünde mutlu olmak ,o Ağladığında gözyaşı olmaktır , O acı çektiğinde onun bu acısını paylaşmaktır , O yağmurda tek başına yürüdüğünde ona yanlız başına yürüdüğünü unutturmak sımsıkı sarılarak sırılsıklam olana kadar onunla olmaktır , En umutsuz anında bile kulağına sevgi sözleri fısıldamaktır , en üzgün anında bile onu güldürmektir...

Aşktır bu hayatta tek yalan olmayan ama yaşamasını bilmek gerek eline ayağına bulaştırmadan tertemiz bir şekilde tüm güzelliği ile...
Patikli_Penguen
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AŞK ; Hissetmektir , onu gördüğünde bir serçenin kalbi gibi heyecanla hızlı hızlı atmaktır , O güldüğünde mutlu olmak ,o Ağladığında gözyaşı olmaktır , O acı çektiğinde onun bu acısını paylaşmaktır , O yağmurda tek başına yürüdüğünde ona yanlız başına yürüdüğünü unutturmak sımsıkı sarılarak sırılsıklam olana kadar onunla olmaktır , En umutsuz anında bile kulağına sevgi sözleri fısıldamaktır , en üzgün anında bile onu güldürmektir...

Aşktır bu hayatta tek yalan olmayan ama yaşamasını bilmek gerek eline ayağına bulaştırmadan tertemiz bir şekilde tüm güzelliği ile...
Sanırım söylenecek en güzel sözler söylenmiş fazlasına gerek yok bence....
Ara
3qéN
a$k ne dokunmak ne hissetmektir Big Grin (a$ka inanmayan ßirinden de anca ßu Laf duyuLur zate Big Grin )
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  en güzel aşk zor olan mıdır? GereKsizZ 14 740 08-14-2007, Saat: 05:16 PM
Son Yorum: 22*kaka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 07:28 PM