:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Joker & Gs_Cambaz8 [TaZe :P]
_PssmsT_aLoNe_
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saol canım benm Big Grin
parayı weren düdüqü caLar Tongue Big GrinBig Grin

a$k oLsuun. ßana ßi T-ShirT aLmıomusuN Sad Yok Para maRa Tongue Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
a$k ma$k oLmasIn Big Grin
almıyorm hıh Tongue
Sen bana aL Big Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
ßüük oLan SensiN Sen aL Allah Allah HooH ßide aßim oLcan TongueTongue Big GrinBig Grin
Ara
_AL0n3_
tmm kesin.Big Grin sana aLmıcak çnkü bna aLck dmi joker Big GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm kesin.Big Grin sana aLmıcak çnkü bna aLck dmi joker Big GrinBig Grin

Hii$T MaydanozLa$mayaLım LitFen Tongue Big Grin Dur Kızım SıRaDa ßen waRım Tongue Big Grin
Ara
_AL0n3_
banane bnane =)) ilk bna aLck çnkü ben ona daa öncden de söLmştm hatta aLbmne biLe koydrttm Smile
Ara
_PssmsT_aLoNe_
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banane bnane =)) ilk bna aLck çnkü ben ona daa öncden de söLmştm hatta aLbmne biLe koydrttm Smile

SadSadSadSadSadSadSad amaa amaa oFF ama yhaaa SadSadSadSad ama ßeN küçüqüM Tmm mı ? :p Big GrinBig Grin
Ara
_AL0n3_
eLfnur yaşasın !! tiyatroya gdioruz Big GrinBig Grin
ben artk çkıım anca hazrlanırım 8e kadar =))
Ara
_PssmsT_aLoNe_
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eLfnur yaşasın !! tiyatroya gdioruz Big GrinBig Grin
ben artk çkıım anca hazrlanırım 8e kadar =))

oNu ßunu ßıraq üni.LiLer NasııL varyhaa qöRceeen YawRuLarım ßenim...Hepsi ßirßirinDen yahu$uKLuuu Big GrinBig GrinBig Grin: aKsama qörüşürüz Wink Big GrinBig Grin
Ara
_AL0n3_
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oNu ßunu ßıraq üni.LiLer NasııL varyhaa qöRceeen YawRuLarım ßenim...Hepsi ßirßirinDen yahu$uKLuuu Big GrinBig GrinBig Grin: aKsama qörüşürüz Wink Big GrinBig Grin
bende o yüzden ghelmeye karar verdm zaten.ezgi aradı gidelm die bi de demez mi üvw.olcak die ayy dedm tmm geLmem mi hiç Confusedmiley20::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The jøkÃ©Я™ & gs_cambaz8 İftiharLa SunaR :P The jøkéЯ™ 158 3,870 04-20-2008, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: The jøkéЯ™
  Taze Çıktı :) İşte benim ailem blue_belial 25 998 12-29-2007, Saat: 07:20 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 05:58 AM