:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trakyalının aşk mektubu
izmitli_peri
Sevgilim Asibe;

Te bu aşam zamanlarıda epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bi oş edersin beyav.Abe Allah belacımı versin seni cuk severim. Ne derim sana bu aşk beni canımdan etmezse gene iyi. Yatmazmıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime. Dün o yanı dün bu yanı ep gene silinmez senin ayalin beya. Günlerdir ekimekten sudan kesildim artıkım. Tarlada elim çapa tutmaz, gayfide desen ne bi laf iderim akıdeşleynen ne 66 uynarım. Düşün bubam düşün. Recep ağanın sıpası gibi önüme baka baka solurum. Aşamları sizin maallede sülerim 'yârim sende vifa yokmu' şarkısını. Duyarsın elbet, elmiş ninem bilem diğner. Anlarım kızanım seni anlarım der. Ama üzmeyesin boşuna datlı canını unda u buba varken vermez asibeyi sana der ep. İşte u zaman çeltik tarlasına döner galbim ehpten gene vıcık vıcık. Şu buban olucak gapçık ağızlıyı yola getiremezmisin beya. Âşıklık çekeriz bilirsin işte. Eriye eriye gündöndü sapına döndük anacını satımının. Az çok zanatimiz de var. Yaparız fıtımış'ın baçade bi düğün. Daktırırım beş dane cumuriyet, alırım uzun tülü mantu, alırım kul çantası, alırım içine allık bilem. Süle anana aşama bunları çıtlatsın bubana. Yoğsam atar em vallahi em billahi damarları beğnimin. Buzmayasın adamın aklini. Yarın gecem alil'le rasim'i yanıma gatıp senide ısmayılın cibe atıp, çıktıkmı çulu yoluna bokumu yetişirler arkamıza. Te ben adama buguda sülerim kal sağlıcakla.

Seni seven sevgilin;

Yolsuzların Sarı Mümin
Ara
history
Te be bu işte, aşk anca büle anlatılır beyav.....süper ya çok teşekkürler.:A:
Ara
Aşksı@z
mükemmel ya ellerine saplık hemşerim. paylaştığın için teşekkür ederim.
Ara
izmitli_peri
reca ederım Smile Smile
Ara
...TuuChe...
HüüüPPerRrmi$$ bEaHH chok Sewioo HerHaLL eLLErine SaahLıqq ChanIıIıImMm
Ara
izmitli_peri
saol tuuche Smile Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Big Grin Big Grin çok güzeL .. tskLer
Ara
Sevgi-Murat
ya böyle şeylerle kafanızı yormayın nasıl olsa geçici eeee ne yapıyonuz canların nber neyse canım genede güzel olmuş
Ara
izmitli_peri
sevgi-murat sana tavsıyem bol bol kitap oku anlatımını gelıstır.insanların yaptıgı ya da yazdıkları şeylere saygı duy seversin ya da sevmezsin o senin sorunun ama diş ağrısı olma güselim hade allaha emanet ol
Ara
günahkeçisi
süper olmuş buu marii Big Grin tam benim gibi şoparlara göre bişi Big Grin eline sağlık :d
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,698 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,480 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 579 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,369 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 1,012 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:28 AM