:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkleri neden sevmezler
MaNeSiA
İstanbul Üniversitesi'nde öğretim üyesi Alman asilli Prof. Naumark ile bir kısım talebesi Boğaziçi'nde geziye çıkarlar. Talebelerden biri prof. Naumark'a su soruyu sorar:

- Avrupa bizi neden sevmez hocam ? prof. Naumark su cevabi verir:

- Çok samimi olarak itiraf edeyim ki, Avrupalı Türkleri sevmez ve sevmesi de mümkün değildir, Asırlardır kilisenin Türk ve İslam düşmanlığı Hıristiyanların hücrelerine sinmiştir. Sebeplerine gelince:

1. Müslüman olduğunuz için sevmez. Ama faraza laik söyle dursun, Hıristiyan olsanız da size düşman olarak bakmaya devam eder.

2.Sizler farkında değilsiniz ama, onlar su gerçeğin farkındadırlar: Tarihten Türk çıkarılırsa tarih kalmaz. Osmanlı arşivi tam olarak ortaya çıkarsa, bugünkü tarihlerin yeniden yazılması gerekir.

3. Avrupa'nın pazarı idiniz. Simdi Avrupa'yı pazar yapmaya başladınız.

4. En az 400 yıl Avrupa'da sırtımızda ve ensemizde at koşturdunuz.

5. Selçuklular Anadolu'yu, Osmanlılar ise orta Avrupa ve Balkanları Haçlı ordusuna mezar ettiler.

6. Sizi silah ile yenemeyenler, sizleri kendilerine

benzeterek hakimiyet sağladılar.önce ahlaki değerlerinizi yıpratmaya başladılar giyiminizden yaşantınıza kadar sonra kendi içinizde sizi bölmeye başladılar A-B-C-D gibi

7. Selçuklu ve bilhassa Osmanlı, İslamiyet uğruna her şeyini feda etmeseydiler, İslamiyet bugün belki sadece Hicaz'da varlığını devam ettirirdi, Kaldı ki Vahhabiliği kuranlar da, İngiliz Dominyon Bakanlığının adamlarıdır. Bati her yerde İslamiyeti, sapık inançlara kanalize etti.Ama Osmanlı, Asr-i Saadet'i devam ettirdi.

8. Kilise size kin kusmaktadır. Ve sebepleri yukarıdadır.

9. Ben Türkiye'ye geldiğimde 2 üniversiteniz vardı, simdi 19 üniversite var. (O tarihte öyle idi simdi ise çok daha fazla.) Osmanlı zamanında ise her yerde bir medrese vardı tarihinize bakin her medresede bilim eğitimi vardı ilk denizaltını Osmanlının yaptığını çoğunuz bilmiyorsunuzdur belki de ama Avrupa bunu biliyor

10. Sizler, gerçek hüviyetinize döndüğünüz an Avrupa'nın refahı ve medeniyeti yıkılır.Ama sizde bunun olması bu şartlarda çok zor.

11. Yine sizler, Avrupa'nın tarihi düşmanısınız ve daima düşman olarak kalacaksınız."

Evet, almasını bilene ders ve ibretlerle dolu bir itirafname...

özellikle belirtmek istiyorum ki ;bu konu için kupa kızı ile aramıza seçim yaptık ve ikimizde koymak istedik ikimizin ortak emeği
Ara
The jøkéЯ™
Snki biz Avrupalı denyoları cok seviy0ruz Big GrinBig Grin
YAzı için t$kLer.

Ara
Aşksı@z
Kupa kızınada sanada teşekkür ederim.

Türkün Türkten başka dosttu yoktur.
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Snki biz Avrupalı denyoları cok seviy0ruz Big GrinBig Grin
YAzı için t$kLer.

OnLarı Sevmıyoruz..Ama OnLara Bernzemeye CALısıyoruz..

OnLarın DıLını ornek Alıp OnLarın yemekLerını Yıyoruz..onLarın ELbıseLerını gıyıp onLarın IckıLerını ıcıyoruz..OnLarın aracLarına Bınıyoruz...

Yerı GeLdıgınde..onLarın kadınLarı Bıle..Neyse..

Bu NasıL bır CeLıskıdırkı ...SmileSmileSmile
Ara
soyle
[quote=MaNeSiA]

SİZİ KENDİLERİNE
benzeterek hakimiyet sağladılar.önce ahlaki değerlerinizi yıpratmaya başladılar giyiminizden yaşantınıza kadar sonra kendi içinizde sizi bölmeye başladılar A-B-C-D gibi

BU GİDİŞATTA HALEN BÖLE GİDİYOR TAA Kİ DURDUGUNDA BİLİNKİ TÜRKİYE ARTIK YOK

7. Selçuklu ve bilhassa Osmanlı, İslamiyet uğruna her şeyini feda etmeseydiler, İslamiyet bugün belki sadece Hicaz'da varlığını devam ettirirdi, Kaldı ki Vahhabiliği kuranlar da, İngiliz Dominyon Bakanlığının adamlarıdır. Bati her yerde İslamiyeti, sapık inançlara kanalize etti.Ama Osmanlı, Asr-i Saadet'i devam ettirdi.

10. Sizler, gerçek hüviyetinize döndüğünüz an Avrupa'nın refahı ve medeniyeti yıkılır.Ama sizde bunun olması bu şartlarda çok zor.
DUSMAN BİLE BUNU BİLİYOR TÜRKİYE NİN GÖZÜNÜN ACILMASI İÇİN ANCAK BİRİ BİZE SAVAŞ İLAN EDECEKTE SAVAS KAZANANA KADAR HERKEZ BİRLİK OLUR SAVAS BİTER KAZANIRIZ YADA KAYBEDERİZ GENE BASLAR BU OLAYLAR ÜLKE BÖLE YÖNETİLİRSE KOMUTANLAR YETKİLERİNİ KULLANMASSA PKK VB OLAYLAR HEP BOLE SURER GİDER TAKİ İSTEDİKLERİ OLANA KADAR ODA MALUM BÖLE GİDERSE YAKIN ZAMANDA OLUR
bİ asker terorist gördügünde 3 kez ona ihtar vermek zorundadır dur yoksa ates ederim teslim ol! bunu 3 kere demeden ates etme yetkisi yok kendisi yaralanmadıkca teroristi öldürme yetkisi yok normal durumda teroristin ancak kol ve bacaklarına atess edebilir tabi teroriste onda eli bos duruyorya basiyo kursunu yani isin kısası terorist bu ulkede askerden daha yetkili iste bu durum daha böle giderse daha cok sehit verilir...İsin kısası bu türkiye gözünü acıp birlik olmadan türkiye böle giderse oldugu yerde sabit kalır baskaları tarafından kullanılır adamlarda bunu bildigi icin bu kadar rahatlar işte...
Ara
The jøkéЯ™
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OnLarı Sevmıyoruz..Ama OnLara Bernzemeye CALısıyoruz..

OnLarın DıLını ornek Alıp OnLarın yemekLerını Yıyoruz..onLarın ELbıseLerını gıyıp onLarın IckıLerını ıcıyoruz..OnLarın aracLarına Bınıyoruz...

Yerı GeLdıgınde..onLarın kadınLarı Bıle..Neyse..

Bu NasıL bır CeLıskıdırkı ...SmileSmileSmile
0nlarda bizim yediklerimizii yiy0lar.ictiklerimizi iciyolar.
ama muhabbet bu deiL.
avrupalı Türk'ü sevse nolurki ?
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:0nlarda bizim yediklerimizii yiy0lar.ictiklerimizi iciyolar.
ama muhabbet bu deiL.
avrupalı Türk'ü sevse nolurki ?

Benım dedıgımı o degıl..Sevmedıgımız halde onlara ozenıyoruz....

OnLAr bızı sevsede sevmesede bız varız..analatabıldım mı ?
Ara
The jøkéЯ™
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benım dedıgımı o degıl..Sevmedıgımız halde onlara ozenıyoruz....

OnLAr bızı sevsede sevmesede bız varız..analatabıldım mı ?

ben kendi adıma Söyliyim.
Bi Allah'ın kuluna Özenmem.

OnLarın yediqi yemeqi yemekLe veya OnLarın araBasına binmekLe Veya Onların yaptıqı heranqi bi$yi yapmakLa Onlara Özenmi$ oLmuy0ruzki.

ßiz Sadece Kullanıy0ruz Üretmiy0ruz ProbLem bu.
ben seni anladım.
diy0snki meseLa.

The Joker İnqiLizce bi kelime.Ben bunu kullanıy0rum diye.Özenmi$ oLmuy0rum.

Ne Zmn Dı$arıda İnsanLar Birbirlerine naßer yerine Hawaryu diye SorarLarsa o zmn Özeniyo oluruZ ßnCe.ki Kmsede yapmıy0 deiL.yapanLAr Var.Ama onLarInda Soyu b0zuk Wink
Ara
Shrewish
Sizin bu yazınıza yürekten katıLıyorum. Bu yazınızı okuyunca büyük mütefekkir Cemil Meriç'in bircümlesini hatırladım.
Diyor ki üstad;

"Bütün Kur'ân'ları yaksak, bütün câmileri yıksak, Avrupa'lının gözünde Osmanlı'yız. Osmanlı, yani İslâm. Karanlık, tehlikeli, düşman bir yığın! Avrupa maddeciliğine rağmen, hıristiyan için tek düşman biziz: Haçlı ordularını bozgundan bozguna uğratan korkunç ve esrarlı kuvvet."
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kendi adıma Söyliyim.
Bi Allah'ın kuluna Özenmem.

OnLarın yediqi yemeqi yemekLe veya OnLarın araBasına binmekLe Veya Onların yaptıqı heranqi bi$yi yapmakLa Onlara Özenmi$ oLmuy0ruzki.

ßiz Sadece Kullanıy0ruz Üretmiy0ruz ProbLem bu.
ben seni anladım.
diy0snki meseLa.

The Joker İnqiLizce bi kelime.Ben bunu kullanıy0rum diye.Özenmi$ oLmuy0rum.

Ne Zmn Dı$arıda İnsanLar Birbirlerine naßer yerine Hawaryu diye SorarLarsa o zmn Özeniyo oluruZ ßnCe.ki Kmsede yapmıy0 deiL.yapanLAr Var.Ama onLarInda Soyu b0zuk Wink

Ben The Jokerden bahsetmıyorum....SmileSmileSmile yanı kullanabılırsınSmile

Adam ıs yerı acıyor ısmı ıngılızce..Iscı alıyor ıngılızce sartı ıstıyor..Adam konusurken .Yarı ıngılızce yarı fransızca yarı turkce konusuyor abhsettıgım bu...

yemekten kastımda..Su adamö karnıyarık yıyor ama gösterıs olsun dıye ısmı farklı olan bı klokantada yıyor..ısmı de karnı yarık degıl ıngılızce bahsım bu...SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:28 AM