:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alayına Gider ULAN!
CReATuRE
Dıkkat edersen Lınkını verdıgın konuya yorum yapmamısım. yanı senın lafların benı ırgalamıyo. cunku lafların bana degıl. (ama sankı sen bana seslenıyomus gıbı yazmıssın, neyse)

Vermiş olduğum link sana değil zaten o gideceği adresi biliyor merak etme sen rahat ol faruk....Benim laflarım seni senin laflarında beni ırgalamaz bu bir gerçek herşey karşılıklıdır...

her ne sekılde olsun ulkesının takımını tutmak yerıne ıngılız yahut bayer forması gıyen herkes ve bunları destekleyenlerın hepsı donektır.
cok sukur oyle bı hatamı bulamaz kımse, bulamayacakta.

Ülkem bi yana takımları bi yana bunu karıştırma bence kendi adına konuş...Leverkusen maçında şuan desteklediğin ve savunduğun bazı kişilerinde kimi desteklediği apaçık ortada o zaman neden çıkıpta o linkte senin taraftarı olduğun kişiye dönek demedin...Bana Chelsea yı desteklediğim için dönek diyen adam benim için kendisi dönektir niye biliyomusun kendi taraftarına aynı konuda ayrımcılık yaptığı için...

Bu arada kimse sana da gelip leverkusen tarafındasın demedi WinkWinkWinkWink

tabı ben bursa tum bjk yada gs taraftarına soylemedım yukardakı yazılarımda gecen donek kelımesını.
ben onu, yıne yukarıdada acıkca soyledıgım gıbı. dun ıspanyol, bugun ıngılız forması gıyen doneklereydı lafım.
halen daha arkasındayım.

Biliyorum o taraftara söylemediğini ben kimsenin forması altına sığınmam ne fener ne chelsea ne bursa nede rize...O an tuttuğum takım chelsea olması seni ilgilendirmez her koyun kendi bacağından asılır biz chelsea dediysek bile adam gibi maçtan sonra çıkıp tebrik etmesinide bildik umarım burdan bşeyler çıkartmışsındır...

ben dun macı ızlerken, 4 Fb li, 4 gs li bı tanede bjk lı vardı.
gol oldugunda hep bırlıkte bagıra bagıra tezahurat yaptık. uzuldugumuzde de gs ve bjk lıler dahıl, ne yedik ne de içtik...

Buna bişey diyemem,aynı durumda bende oldum mesela leverkusen maçında fenerli arkadaşlar leverkusen her gol attığında sanki gs gol atmış gibi seviniyorlardı...Bu olanları görmediğim için yorum yapamam bu konuda...

konuya daha cvp yazmıcam, yoksa edebımıde aşar.
soyleyeceklerım budur. gecenlerde alman! Dun ıspanyol, bugun de ıngılız forması gıyıp onlarla sarap ıcen (yahut destekleyen) herkes DÖNEKTİR.

Bende konuya artık mesaj yazıp tartışmayı büyütmek istemedim ama bu yazıları yazarak bana cvp hakkı tanıdın...her insan kendine yakışanı yapar,her insanında edebi vardır ama kendine göre belli bir yere kadar...Sen olsun ben olayım ahmet olsun yada mehmet fark etmez...Herkesin bir noktası vardır ve o sınır aşıldığında kimin ne olduğunu kimse bilemez...Son olarak dediğimi gibi kendi adıma konuşuyorum,kimsenin forması altına saklanma gibi bi neyetim yok olsaydı burda çıkıp bunu dile getirmezdim eğerki kişisel olarak bana bir dönek lafı kullanılıyorsa o kişi dönektir...

Shrewish
Maçın en iyisi Volkan'dı bence. 1 goL daha yeseydi moraller ve umutlar tükenirdi.
Zico da maça iyi müdahale etti.
Ben de bu FB sayesinde futboLu öğrendim.
Fenerbahçemizin başarılarının devamını ve finali de görmek isterim :kucak::kucak::kucak:
Ara
~uqqaLa~
Alıntı:Alayına gıder ulan! demıssın hacı. bende yanındayım sonuna kadar...
ulke puanının dusmesını ve sampıyonlar lıgıne elemelerden gecıpte gırılmesını ısteyen.
bıze ıngılız ve fransızlar kadar kahpelık yapan baska bı mıllet olmadıgı halde bu ınsanların yanında onlarla sarap ıcen.
Fenerbahce yı sevmeyebılırler tabıkı, fakat 90 dakıkalıgınada olsa Turk!lugunu bırakıp ıngılız olan!!! HERKESE
aynen dedıgını dıyorum...

ALAYINIZA GIDER ULAN!!!

abi tek keLime iLe süpersinWink utandrıyosn ama miLLeti oLmuyo Big GrinBig GrinD

we de CReATuRE demş ki senin LafLarn beni ırgaLamaz vs.

pki söyLenen diğer gerçekLer neden seni yda "sizi" ırgaLıyor? Wink

katıLıyorum: yarası oLan gocunur Smile
Ara
blue_belial
Alıntı:Dıkkat edersen Lınkını verdıgın konuya yorum yapmamısım. yanı senın lafların benı ırgalamıyo. cunku lafların bana degıl. (ama sankı sen bana seslenıyomus gıbı yazmıssın, neyse)

Vermiş olduğum link sana değil zaten o gideceği adresi biliyor merak etme sen rahat ol faruk....Benim laflarım seni senin laflarında beni ırgalamaz bu bir gerçek herşey karşılıklıdır...

her ne sekılde olsun ulkesının takımını tutmak yerıne ıngılız yahut bayer forması gıyen herkes ve bunları destekleyenlerın hepsı donektır.
cok sukur oyle bı hatamı bulamaz kımse, bulamayacakta.

Ülkem bi yana takımları bi yana bunu karıştırma bence kendi adına konuş...Leverkusen maçında şuan desteklediğin ve savunduğun bazı kişilerinde kimi desteklediği apaçık ortada o zaman neden çıkıpta o linkte senin taraftarı olduğun kişiye dönek demedin...Bana Chelsea yı desteklediğim için dönek diyen adam benim için kendisi dönektir niye biliyomusun kendi taraftarına aynı konuda ayrımcılık yaptığı için...

Bu arada kimse sana da gelip leverkusen tarafındasın demedi WinkWinkWinkWink

tabı ben bursa tum bjk yada gs taraftarına soylemedım yukardakı yazılarımda gecen donek kelımesını.
ben onu, yıne yukarıdada acıkca soyledıgım gıbı. dun ıspanyol, bugun ıngılız forması gıyen doneklereydı lafım.
halen daha arkasındayım.

Biliyorum o taraftara söylemediğini ben kimsenin forması altına sığınmam ne fener ne chelsea ne bursa nede rize...O an tuttuğum takım chelsea olması seni ilgilendirmez her koyun kendi bacağından asılır biz chelsea dediysek bile adam gibi maçtan sonra çıkıp tebrik etmesinide bildik umarım burdan bşeyler çıkartmışsındır...

ben dun macı ızlerken, 4 Fb li, 4 gs li bı tanede bjk lı vardı.
gol oldugunda hep bırlıkte bagıra bagıra tezahurat yaptık. uzuldugumuzde de gs ve bjk lıler dahıl, ne yedik ne de içtik...

Buna bişey diyemem,aynı durumda bende oldum mesela leverkusen maçında fenerli arkadaşlar leverkusen her gol attığında sanki gs gol atmış gibi seviniyorlardı...Bu olanları görmediğim için yorum yapamam bu konuda...

konuya daha cvp yazmıcam, yoksa edebımıde aşar.
soyleyeceklerım budur. gecenlerde alman! Dun ıspanyol, bugun de ıngılız forması gıyıp onlarla sarap ıcen (yahut destekleyen) herkes DÖNEKTİR.

Bende konuya artık mesaj yazıp tartışmayı büyütmek istemedim ama bu yazıları yazarak bana cvp hakkı tanıdın...her insan kendine yakışanı yapar,her insanında edebi vardır ama kendine göre belli bir yere kadar...Sen olsun ben olayım ahmet olsun yada mehmet fark etmez...Herkesin bir noktası vardır ve o sınır aşıldığında kimin ne olduğunu kimse bilemez...Son olarak dediğimi gibi kendi adıma konuşuyorum,kimsenin forması altına saklanma gibi bi neyetim yok olsaydı burda çıkıp bunu dile getirmezdim eğerki kişisel olarak bana bir dönek lafı kullanılıyorsa o kişi dönektir...

Big Grin allahım ya rabbım ya.

sen yazımdan alınıp/gocunup. cvp vermıssın ve bı kac sayfalık destan yazmıssın ama
ben senın yazdıklarını kaydedeger/onemlı bulmadıgım ıcın cevap yazmıyorum...
blue_belial
Alıntı:abi tek keLime iLe süpersinWink utandrıyosn ama miLLeti oLmuyo Big GrinBig GrinD

Smile ben bısıyler pesınde degılım, dusunduklerımı soylerım kardesım
yanı dılıme gem vuramıyorum. (genelde sert olur ama) benımde mizâcım bu, degıstıremem.

destekledıgın ıcın saolasın Smile

Aslında destekledıgın ıcın degıl, benı anladıgın ıcın saolasın guzel kardesım Smile eyw
~uqqaLa~
ne demek Tongue Big Grin
Ara
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin allahım ya rabbım ya.

sen yazımdan alınıp/gocunup. cvp vermıssın ve bı kac sayfalık destan yazmıssın ama
ben senın yazdıklarını kaydedeger/onemlı bulmadıgım ıcın cevap yazmıyorum...

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

KAPASİTE MESELESİ WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
CReATuRE
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi tek keLime iLe süpersinWink utandrıyosn ama miLLeti oLmuyo Big GrinBig GrinD

Bak uqqala yazıları tam okumamışsın yada okuyupta anlamamışsın neyse seninle tartışmaya bile değmez WinkWinkWinkWink sen istersen karışma bu işe olur mu ???

yarası olan gocunur lafınıda kim söylemiş bi bak istersen WinkWinkWink

yazılanları gözünüzle okuyun olur mu WinkWinkWinkWink
..TuuCe..
yaa arkadaslar..sevindik falan ama BİTTİ..bilmiorum farkındamısınız?hadiii bi türk takımı olarak fenerbahce insallh dier macı da alır alnının akıyla..basarılar dilemekten baska yapcak bisi yok okk Wink
Ara
simla
fenerbahçe = her zaman her yerde kalite !
:teytey::teytey::teytey:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ????? buras? be?ikta? alay?na gider Ç@RŞžI EMRAH 11 766 04-02-2022, Saat: 05:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Tarihin en büyük kıyağı (Ulan Gs sayemizde ligde kalmışsınız be:D) Ñ•qρα кJмя 30 1,400 08-18-2007, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: SECO_UA22
  Sene Boyu Konuşanlar!Artık Susacak![Şampiyon Fener] TS'e değil! Alayına Gider!... blue_belial 5 570 05-24-2007, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:44 AM