:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alayına Gider ULAN!
€BeRimSin
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beqeneceksin o kadar=P Big GrinBig Grin dermisim tabee ama içinde FB olan hersey(jant da olsa) yakısmıs beaaa Big GrinBig Grin

Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20:
Böcük
fenerbahebayrak8yl7nl.giffenerbahce-bayragi-hareketli.gif

FenerßahÇem ßenim ßiriCik sevqiLim söyLe senden ßa$ka kimim var benim..?SeninLe aqLarım seninLe qüLerimm söLe senden ba$ka kimim var benim..
Ara
€kim Rüzqarı@
YüRü béé Kim tutaR ße seni ßöcüüK . =D
Ara
..TuuCe..
alkısssss ßöcük'e (:
Ara
ѕqρα кJмя
yeter artık susun BE,

yéndık mı? YENDIK !

Benım konuma gonderme yapmıssın,

dıkkat ettıysen ben veya 1 baska FenerBahce'lı Leverkusen'ı havaalanında KARSILAMADI !..

Mac bıttıkten sonra acıLan konu,ha bén macta Leverkusen'ımı tutuyordum? HAYIR!.

Gs 5 tane yemese o konuyu acar mıydım? HAYIR!.

En azından havaalanına gıdıp elın INGILIZ TAKIMINI cıceklerle karsılayıp,

Faruk abının dediği gibi bize neler yapan bi milleti desteklemedım,desteklememde !!!

Cunku ben Turk'm,sözde değil ÖZDE !!!
Ara
CReATuRE
O havaalanına giden Taraftarları bende kınıyorum ve yakışır kalmayan bir olay yaptıkları için onların varlığını bile saymıyorum...

Mert kimseye susun diyemezsin demeyede hakkın yok öncelikle bunu aklına sok adam gibi konuş...Kimseye sataşma...

Yendiniz bizde adam gibi çıkıp tebrik ettik ama yetinmediniz anlaşılan , laf attınız karşıdaki insanlara ve susmayacaktır bu insanlarda laf atıldığı sürece buna emin ol...

Artık bu konu hakkında daha fazla tartışmayalım yazık olacak ikimizede...

Burada yazmış olduğum en son mesaja bak belki o zaman susarsın artık...

http://www.duygusuz.com/forum/showthread...754p2.html
ѕqρα кJмя
eywalla h
Ara
blue_belial
Alıntı:Geçenlerde bir yerde bi konu okudum birisi yorum yapmış karşı tarafın yazısına ama kendi insanlığını bilmeden...

Orda birisine kendi kendine hayvan diyosun demiş...(!) O açmış olduğu ve yazmış olduğu konuya mahsuben...

ona yorum yapamam o senin görüşün,bu örneği vermemdeki amaç ise hani ingiliz diyosunya o bazı laflar ediyosunya o bakıma...

Haklısın Leverkusen maçında nazi Almanı olan birkaç Fenerbahçe taraftarının yanında Chelsea'yi desteklemişiz çok mu ???

http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/hangi-avrupa-fatihi-55215.html

bu konuya bak aslında kendi taraftarına laf etmişsinde haberin yok galiba...

Bende Leverkusen maçındaki İçimizdeki hainlere,Şuan Fenerbahçe yendiği için çıkıp ortaya fiyaka yapan döneklere tebriklerimi sunuyorum..

Dıkkat edersen Lınkını verdıgın konuya yorum yapmamısım. yanı senın lafların benı ırgalamıyo. cunku lafların bana degıl. (ama sankı sen bana seslenıyomus gıbı yazmıssın, neyse)
her ne sekılde olsun ulkesının takımını tutmak yerıne ıngılız yahut bayer forması gıyen herkes ve bunları destekleyenlerın hepsı donektır.
cok sukur oyle bı hatamı bulamaz kımse, bulamayacakta.

tabı ben bursa tum bjk yada gs taraftarına soylemedım yukardakı yazılarımda gecen donek kelımesını.
ben onu, yıne yukarıdada acıkca soyledıgım gıbı. dun ıspanyol, bugun ıngılız forması gıyen doneklereydı lafım.
halen daha arkasındayım.

ben dun macı ızlerken, 4 Fb li, 4 gs li bı tanede bjk lı vardı.
gol oldugunda hep bırlıkte bagıra bagıra tezahurat yaptık. uzuldugumuzde de gs ve bjk lıler dahıl, ne yedik ne de içtik...

konuya daha cvp yazmıcam, yoksa edebımıde aşar.
soyleyeceklerım budur. gecenlerde alman! Dun ıspanyol, bugun de ıngılız forması gıyıp onlarla sarap ıcen (yahut destekleyen) herkes DÖNEKTİR.
Patikli_Penguen
bir BJKlı olarak tbrk ediyorum FENERBaHÇEYi
Ara
CReATuRE
YARASI OLAN GOCUNUR...

Başkada diyecek bir laf bilmiyorum bu durumda...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ????? buras? be?ikta? alay?na gider Ç@RŞžI EMRAH 11 766 04-02-2022, Saat: 05:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Tarihin en büyük kıyağı (Ulan Gs sayemizde ligde kalmışsınız be:D) Ñ•qρα кJмя 30 1,396 08-18-2007, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: SECO_UA22
  Sene Boyu Konuşanlar!Artık Susacak![Şampiyon Fener] TS'e değil! Alayına Gider!... blue_belial 5 570 05-24-2007, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:09 AM