:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bugün öğrendim
karabı@ber
BUGÜN sevmeyi öğrendim.öyle sevdimki gözyaslarım oldun gizlice akıttığım
yarınları hiç düşünmedim severken.sende sev
öyle sevki;sakla derinlerde gerçekleri.öule sevki umut olsun yüreginin her yanı
DÜN gercegı ögrendiim.öyle öğrendimki saplandı yüreğime hançer gibisözlerin
sende öğren gerçeği;öğrenki seni nasıl sevdiğimi bilesin.
ŞİMDİ ise susmayı öğreniyorum.öyle bir susuyorumki uykularımdan etti beni söyleyemediklerim.sende SUS!suski ardındaki yüreği görsünler.
BELKİ yarın gülmeyi öğrenirim;derin kahkahalarımı duyar izleyenşerim.sende gül.
öyle gülki gülüşün benim olmasada benimmiş diyebileyim................................

benim seni çok sevmem kendimle ilgili

karabiber:kk::kk::kk::kk::kk::kk:
Ara
Aşksı@z
karabıber Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BUGÜN sevmeyi öğrendim.öyle sevdimki gözyaslarım oldun gizlice akıttığım
yarınları hiç düşünmedim severken.sende sev
öyle sevki;sakla derinlerde gerçekleri.öule sevki umut olsun yüreginin her yanı
DÜN gercegı ögrendiim.öyle öğrendimki saplandı yüreğime hançer gibisözlerin
sende öğren gerçeği;öğrenki seni nasıl sevdiğimi bilesin.
ŞİMDİ ise susmayı öğreniyorum.öyle bir susuyorumki uykularımdan etti beni söyleyemediklerim.sende SUS!suski ardındaki yüreği görsünler.
BELKİ yarın gülmeyi öğrenirim;derin kahkahalarımı duyar izleyenşerim.sende gül.
öyle gülki gülüşün benim olmasada benimmiş diyebileyim................................

benim seni çok sevmem kendimle ilgili

karabiber:kk::kk::kk::kk::kk::kk:

karabiber bu güzel sevgi dolu aşk dolu duygularını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim yüreğine sağlık.
Ara
piko
arkadaslar kendısı benım oz ablam olurBig GrinBig GrinBig Grin

lan senın amacın ne bı soleyı ver once banaBig GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
sevgili arkadaşım banamı dedin? bana dediysen ne amacım olacak elbette bir amacım yok senin ablan bacınsa benimde bacım. açmış olduğu konulara yorum yapılmıyacaksa. onu bilemem. demekki yapılmıyacakmış.
Bundan sonra Bu kardeşimizin konularına bende yorumda bulunmam. yorumumda hata varsa silebilirim.
Kusura bakma kardeşim.
Ara
piko
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevgili arkadaşım banamı dedin? bana dediysen ne amacım olacak elbette bir amacım yok senin ablan bacınsa benimde bacım. açmış olduğu konulara yorum yapılmıyacaksa. onu bilemem. demekki yapılmıyacakmış.
Bundan sonra Bu kardeşimizin konularına bende yorumda bulunmam. yorumumda hata varsa silebilirim.
Kusura bakma kardeşim.
senlık bısı yok kardesım ben ablama dıyorum sen canını sıkma
Ara
Aşksı@z
Tamam o zaman benden başka yorum yapanda olmayınca bana dediğini düşündüm bende şaşırdım.
durum anlaşılmıştırBig Grin
Ara
piko
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:
Ara
karabı@ber
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar kendısı benım oz ablam olurBig GrinBig GrinBig Grin

lan senın amacın ne bı soleyı ver once banaBig GrinBig Grin
napıyonnnnnnnn sen yaBig GrinBig GrinBig Grinburayı bızım ev sansın galıbaBig GrinBig GrinBig Grin:p::p:
Ara
karabı@ber
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam o zaman benden başka yorum yapanda olmayınca bana dediğini düşündüm bende şaşırdım.
durum anlaşılmıştırBig Grin
koptum burda ya dıyalogunuza .pıko hep boledıraşksız .evdede aynı cumleyı cok kullanır banaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Tamam anlaştık biz zaten.sanırım latife yapmayı çok seviyor.bende severimde burada daha yeni olduğum için kimseyi tanımıyorum. Yanlızca Manasia yı tanıyorum. zaten benide buraya o davet etti.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün Senli Bir Gün... YARGIÇ 9 848 04-08-2022, Saat: 01:15 AM
Son Yorum: wildfang
  bugün "sevgimizin günü" 14 Şubat... acemhe 8 682 02-15-2011, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: acemhe
  Bugün Onun Günü... offfffffff uslanmaz_genc 10 1,087 09-02-2008, Saat: 04:56 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  Bugün Yine Herşeyden Vazgeçip erkanbaraz 2 748 06-30-2007, Saat: 09:38 AM
Son Yorum: Qetesh
  'Bugün Benim Dogumgünüm... ÐŽeşaren 8 796 06-20-2007, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:38 PM