:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onu Unutab?ld?n?s M? ..?
yasmin
ya ama insan sevince ayrılması çok koyuyo.bana öyle olmustu,gece gözünü kapadığında herşeyi aynen yaşıyosun.inş bidaha böyle üzülmem.bu arada ben yeniyim benide aranıza alırsınız demi arkadaşlar.

HANİ BİR KELEBEK TUTARSINYA AVUÇLARININ İÇİNDE.BAKMAK GÖRMEK İSTERSİN YAŞIYORMU DİYE.BAKSAN KAÇACAK, SIMSIKI TUTSAN ÖLECEK. İŞTE BÖYLE BİR ŞEY SENİ SEVMEK.
Ara
***Suclu***
slm yasminWink
ben sevdigim icin ayri kalmayi seciyorum......cunku sevilmiyorum,hayatini yasasin!!!
bir sarkidaki gb,ben unutmak icin sevmedim...
bu sizin konuyu asiyor ama
sevgi emek ister...
ben emekledikce o kaciyorsa
demek ki bir bildigi vardir!
ya da hala eski sevgilisine asiktir!
saniyorum oyle!
o zaman karsilik beklemeden ve kirmadan yasayacagin askin p halini yasiycaksin!
ic kisma gelince Smile ne alaka?o benim giyim tarzim Smile
Ara
YARGIÇ
yasmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ama insan sevince ayr?lmas? ?ok koyuyo.bana ?yle olmustu,gece g?z?n? kapad???nda her?eyi aynen ya??yosun.in? bidaha b?yle ?z?lmem.bu arada ben yeniyim benide aran?za al?rs?n?z demi arkada?lar.

HAN? B?R KELEBEK TUTARSINYA AVU?LARININ ???NDE.BAKMAK G?RMEK ?STERS?N YA?IYORMU D?YE.BAKSAN KA?ACAK, SIMSIKI TUTSAN ?LECEK. ??TE B?YLE B?R ?EY SEN? SEVMEK.

HO?GELD?N YASM?N SENDE BEN?M G?B?S?N YEN? YAN? D??ER?NE GEL?NCE ZAMANA BIRAK GER? GEL?RSEDE GER? D?ND???NE G?RE ZATEN BEN?MM?? D?YE D???NME ?YLE OLSAYDI ZATEN G?TMEZD
Ara
Hasincocuq
HOŞGELDİN Yasmin (Bu isimi çok severim ama yasemin olanını Smile)
Ara
esra
[INDENT]arkadaslar bence ask cok guzel b?seyd?r onuherkes?n yasamas?n? ?ster?m ama ?nsana cok ac? ver?yoo ben s?ze b? hakayem? anlat?y?m ben?mcok sevd?g?m b?r? vard?.o ben? b?rakt? avusturyaya g?tt? g?tmeden once ben? ar?cag?n? soyled? ama aramad? o g?tt?kten sonra cok aglad?m dun ona msj cekt?m n?ye aram?yosun sormuyosun d?yee o bana cvp yazm?s esra ben? b?daha rahats?z etmeebu ben? cok uzduu cok uzuldum ama neolursa olsun hala sev?yorum ouu sevmek ?stem?yorum ama sev?yorum b? yandan sevg? besl?yorum b? yandan nefret besl?yorum b? bak?s?n bugun ona sevg?m? anlat?yorum herkese b? bak?yosunuz yar?ndan nefret?m? aqnlat?yorum ne yapmal?y?m b?lm?yorum kafam cok kar?s?k bana b?raz f?k?r vermen?z? bekl?yorum yard?mc? olusan?z sev?n?r?mSmile Sad
[/INDENT]
Ara
masum g?zel
evet ebnimde 3 ayd?r bir ili?kim vard? ve son buldu ikimizde birbirimizi ?ok seviyoduk her?eyi g?z ?n?ne ald?k ama o kaybetti ben tatile ??karken oda ba?ka bir k?zal ??km?? insana koyan ben bir bayan?m m benimde gurular?m var beni sevmesin istemiyorum ama sevenide ?zmesin oda pi?man oldu?unu s??l?yo ama i? i?ten ge?tikten sonra ya bana en ?ok koyan beni aldatrmas?yd? beni sevmesin ayr?ls?nda benle ??karken ba?kas?yla ??kmas? bana koyar bir bayan olarak art?k hi? bir erke?e g?venim kalmad? inan?n ban ?ok ?ey ya?ad?m onun ?in ama de?erimi bilemedi hadi sal?k olsun ama bu burda bitmez
Ara
MorciveT
Masum güzel, yaşını bilmiyorum fakat şunu hiç bir zaman unutma sevgi 2-3 ayla olacak iş degil, bir ömür bile yetmeye bilir, kendini birşeye tamamen bağlama, herzaman sonunu düşünerek hareket etmelisin...

Bu dünyada ayrılıkta var, mutlulukta...
Ara
g?ltenn
arkadaslar bence sızı sevmeyenı sızde sevmeyımmademkı sıze deger vermıyor bırakın ugrasmayın bolesı ınsanlarla
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:39 AM