:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chelsea'ye ilginç karşılama!
ѕqρα кJмя
[b]2231blogo002mo3.jpg[/b]

[b]Chelsea'ye ilginç karşılama![/b]

Fenerbahçe'nin Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalindeki rakibi İngiliz ekibi Chelsea, 2 nisan Çarşamba günü oynanacak olan ilk maç için İstanbul'a geldi.

Özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelen Chelsea'yi Fenerbahçe Dış İlişkiler Sorumlusu Turgut Acar karşıladı. İngiliz ekibi için geniş güvenlik önlemleri alındı. Bariyerlerle bir koridor oluşturularak, Chelsea kafilesinin havaalanından doğrudan otobüsüne binmesi sağlandı. Basın mensuplarının da bariyerlerin önüne geçmesi engellendi.

Bu arada Londra ekibi için en büyük süpriz kendilerini karşılamaya gelen bir grup Galatasaray taraftarı oldu. Sarı kırmızılı taraftarlar ezeli rakipleri Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibini karşılayarak, futbolcular için tezahürat yaptılar. Chelsea'da en büyük ilgiyi daha önce Fenerbahçe'de de forma giyen Nicolas Anelka gördü. Chelsea'li futbolcuların Galatasaray taraftarlarının karşılamasına ve ilgisine oldukça şaşırdıkları görüldü. İngiliz ekibinde Ukraynalı golcü Andrei Shevchenko'nun yer almadığı öğrenildi.
Chelsea kafilesi havaalanından ayrılarak konaklayacağı Ritz Carlton Oteli'ne geçti.
Ara
ѕqρα кJмя
Buna tek bı cevap verılır;

Edit Canat : Tartışma oluşturacak msj lar yayınlamayınız ...
Ara
CReATuRE
UYARI ... !

Bu şekilde karşı takım taraftarlarını kışkırtıcı tahrik edici sataşma olan ve tartışma ortamı yaratan yazıların ve resimlerin forumumuza konması kesinlikle yasaktır...

Lütfen bundan böyle davranışlarımıza biraz daha dikkat edelim...
CaNaT
Zamanında çok iyi hatırlıyorum ve buna benzer şeyleri Fb taraftarı birçok defa yapmıştı
Bizim rakiplerimiz için bundan gocunmamak gerek herşey sırayla oluyor demek ki..
Sahaya çıkıp adam gibi oynasınlar bir üst tura çıksınlar tek temennimiz budur.
Ortamı germeye gerek yok .....
Ara
CReATuRE
Herkes özgürdür ve kimse kimseye laf atmasın...Ben Chelsea'yı tutuyorum itirazı olan itiraz eder ama saygı çerçevesinde...
ѕqρα кJмя
ChéLsea'yı tutarsın Fener'e kınınden dolayı,

ama onu gıdıp havalanında karsılamak Turkluk degıldır..!

Turk demem ben onlara,elın ıngılız takımına karsılama yapan bızden degıldır!..
Ara
CaNaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ChéLsea'yı tutarsın Fener'e kınınden dolayı,

ama onu gıdıp havalanında karsılamak Turkluk degıldır..!

Turk demem ben onlara,elın ıngılız takımına karsılama yapan bızden degıldır!..

yaw Mert im aynı şeyi fenerliler davullarla zurnalarla yapıyordu bea Smile

hee onaylıyormuyum bu durumu hayır tabiki ama iğne ile çuval hesabı yani bea
Ara
ѕqρα кJмя
valla bén hatırlamıyorum öyle bişi

gelen yabancı ekibi bizimkilerin KARSILADIGINI..
Ara
CaNaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bén hatırlamıyorum öyle bişi

gelen yabancı ekibi bizimkilerin KARSILADIGINI..

ben gayet ii hatırlıyorum yanii
otobüsü kaldıkları otele kadar takip ettiklerini felan
yani demek istediğim o ki karşılasalarda karşılamasalarda fener kendi üzerine düşeni yapıp
alınlarının akıyla maçı bitirsinlerde o karşılayanlarada bu olay kapak olsun be
Ara
ѕqρα кJмя
ınsallah,

''Ben de bir Gs taraftarıyım ve Gs taraftarının havalimanında yaptığı şeyi kınıyorum,bence bunu yapıcaklarına oturup neden biz burda değiliz diye düşünmeleri gerek.Yarın herkes gibi bende maça gidip herkes gibi orda üzülücem sevinicem ve ağlıyıcam''

M.Abi Birand icon14.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Chelsea-Arsenal : 1-1 Essien'in M?kemmel Gol? Ñ•qρα кJмя 1 371 04-03-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Galatasarayda ilginc protesto!!! gurbetci 1 340 04-02-2022, Saat: 06:23 PM
  "F.Bah?e T?rk futbolunun Chelsea’si" Ñ•qρα кJмя 1 326 04-02-2022, Saat: 04:35 AM
  Chelsea'e Yarı Final yolunda bol şans! (Çünki buna çok ihtiyacı olacak!!!) blue_belial 24 1,222 04-08-2008, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: MorciveT
  FENERBAHÇE 2 - Chelsea 1 Shrewish 4 605 04-04-2008, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 01:36 PM