:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfen Yardım Edin :(
buk@
dostum vardı onu kardeşim kadar seviyodum gerçekten ama onun üst sınıftan sevdiği bi cocuk vardı.Önce ona yakın olmak için hayatımda en nefret ettiğim insanla kanka oldu.(üstelik bu kız onun yıllar önceki ilk kankası)2,5 ay üzüntümden öldüm çunku gerçekten onu çok seviodum.baska birileriyle kankaymısım gibi yaptım.yanımdaydılar ve ben yalnızdım mecburdum.kusmemizden yaklask 2,5 ay sonra ilk adımı ben attım ve ona yılbasında bensiz iyi bir yıl geçirmesini dilediğimi söyledim(mesajla)cevap çok sevindiriciydi mutsuz olduğunu beni çok özlediğini yanımda olamamasının iki nedeninden birinin sevdiği çocuk diğerinin ise yeni kankam (sözde) olduğunu söyledi.onu ararsam anlatıcağını ve anlıycağımı söyledi.aradım.ve barıştk.çokmutluydum onu çok özlemiştim.bundan sonra sadece ikimiz olalım dedi.bende ztn bunu istiodum.ama hiçbişey öyle olmadı.iki arkadaşımız var ve o biriyle o cocuğun olduğu sınıfa gidiodu.ve benle ondan az zaman geçiriodu.soruncada ona hiç değer vermediğni fln sölüyodu.ben bi gün dayanamadım ve artık onla gezmeni istemiorum dedim . küs ya da konusma demedim.bigün bi yere gitmek istedi ve ben gidemezdim.kızdı ve benim yüzümden tüm sınıfa küs olduğunu söyledi.oysa sadece o kız vardı.ertesi gün yanıma oturmadı tüm mesajlarıma nefret dolu cevaplar attı.ve bana mutluyum onlarla senle olduğum kadar dedi.ama ben mutsuzum onu çookk özledm ve napıcağımı bilmiyorum.çok kötü durumdayım yalnız diilim ama ona çok değer veriyodum inanmadı sen aslında beni hiç sevmedin hiç değer vermedin dedi şimdi onlarla ...neden bilmiorum.yoruldum..anlatmaya ihtiyacım vardı.birilerinin fikrini duymalıyım

SİZCE NAAPMALIYIM LÜTFEN YARDIM EDİN
Ara
ѕqρα кJмя
c0k uzun ya Big Grin
Ara
Selin :)
Cnm Sana Sadece Giden Gider Ve Gittiği Gün Biter Diyorum....
Bnce Hiç Takma Ve Kendi Yolunda Kendi Basina Ilerle... Tecrübem Var Ondan SölüyorumBig Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cnm Sana Sadece Giden Gider Ve Gittiği Gün Biter Diyorum....
Bnce Hiç Takma Ve Kendi Yolunda Kendi Basina Ilerle... Tecrübem Var Ondan SölüyorumBig Grin
hayat denen bu yolda tek başına ilerleBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
buk@
bu hepsi diil ama ben üstü kapalı kısa kısa yazdım Confusedmiley17:
Ara
CaNaT
sen bu kişiye aşık değilsin ama değil mi sadece dost olarak seviyorsun ölemi
yoksa sen ona karşı ilgi mi duyuyorsun aşk anlamında tam anlayamadımda bi netleştirirsen durumu ii olur
Ara
Selin :)
Bak Ben Tecrübeliyim Diyorum Nurcan çok Iyi Biliyo :d Sana Arkasini Dönenin Sen Yüzüne Bile Bakma......
Ara
buk@
tskkrler bende onu yapmaya calısıorum ztn ama ddm ya brz zor gelio Sad
Ara
buk@
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bu kişiye aşık değilsin ama değil mi sadece dost olarak seviyorsun ölemi
yoksa sen ona karşı ilgi mi duyuyorsun aşk anlamında tam anlayamadımda bi netleştirirsen durumu ii olur

tabiki hayır aşk fln yok seviorm derken kardesim gibi dostluk anlamında yanlış anlasılmasın
Ara
CaNaT
Madem dostsunuz niye küsesiniz arkadaşım bu tür şeyler yüzünden tartışmak atışmak
yerine konuşmayı ve düşüncelerini net olarak ona anlatmayı deneyebilirsin
bazı şeyler kolay kazanılmaz sıkı bir dost gibi onun için bu kadar kolayda bitmemeli hiç
birşey bence konuş ve bir şekilde ona düşüncelerini aktar seni anlamasını sağla
ve sende onu iyi anla birbirinizi net bi şekilde anlayın ki
dostluğunu baki olsun ufak tefek şeyler içinde kırmayın kırılmayım boşyere
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok zengin olsaydınız kime yardım ederdiniz*?? arse_93 12 1,040 03-16-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:41 AM