:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue_belial
€BeRimSin
Kafamda şu 2 soru beni aylarca delirtti ..

1- Ben sana ne yaptım da benimle konuşmuyorsun?
2- Neden benden kaçıyorsun?

Bu kadar güzel giden dostluğun sonunda ne oldu da sana böyle oldu, benim hatam neydi ..

İstanbula geleceğim dedim, seni karşılarım dedin, herşey yolunda giderken aniden bişeyler oldu sana, aniden benden soğudun, soğaman sebebi ne ..

İstanbul'a gelmeden evvel seni aradım telefona çıkmadın, kardeşin çıktı, Mesaj çektim karşılık vermedin, sana o kadar ulaşmak istedim hep ters teptin, PM attım cevap dahi vermedin ..

Msn'den konuşuruz dedim, beni engellemişsin (Canın Saolsun)

Hatamı söyle bana ..

Değer verdim bu dostluğa halen de arkasındayım ben ..

Deki bana hatan şu, bir daha seni hiçbir zaman da rahatsız etmiceğim, yeter ki hatamı de bana ..

Cevap bekliyorum senden, ya bu konuda söylersin hata mı ya bana PM atarsın ya da Msn'ye gelirsin anlatırsın ..

Cevap alamadığım her dakika seni rahatsız edeceğim, bana tek hatamı söylene kadar ..

Sadece 1 Cevap ..
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kafamda şu 2 soru beni aylarca delirtti ..

1- Ben sana ne yaptım da benimle konuşmuyorsun?
2- Neden benden kaçıyorsun?

Bu kadar güzel giden dostluğun sonunda ne oldu da sana böyle oldu, benim hatam neydi ..

İstanbula geleceğim dedim, seni karşılarım dedin, herşey yolunda giderken aniden bişeyler oldu sana, aniden benden soğudun, soğaman sebebi ne ..

İstanbul'a gelmeden evvel seni aradım telefona çıkmadın, kardeşin çıktı, Mesaj çektim karşılık vermedin, sana o kadar ulaşmak istedim hep ters teptin, PM attım cevap dahi vermedin ..

Msn'den konuşuruz dedim, beni engellemişsin (Canın Saolsun)

Hatamı söyle bana ..

Değer verdim bu dostluğa halen de arkasındayım ben ..

Deki bana hatan şu, bir daha seni hiçbir zaman da rahatsız etmiceğim, yeter ki hatamı de bana ..

Cevap bekliyorum senden, ya bu konuda söylersin hata mı ya bana PM atarsın ya da Msn'ye gelirsin anlatırsın ..

Cevap alamadığım her dakika seni rahatsız edeceğim, bana tek hatamı söylene kadar ..

Sadece 1 Cevap ..

Hani olurya noktalama olmasın diye , işi sağlama alayım ben .....

Güzel davranış ... Konuşmak güzeldir ...

Sevg ...
Ara
€BeRimSin
Sözümün arkasındayım ben bu sefer silme taraftarı değilim ..
Gelecek cevaba saygı duyacağım ..

Sabırla bekliyorum ..
€BeRimSin
İçimi döktüm, şuan rahatca uyuyabilirim .. Faruk Kardeşte cevap verir İnş.

Hayırlı geceler ..
Firari Fırtına
Şiirsel bir beklenti yakışan olur size .

İkinizide seviyorum ben .

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:09 AM