:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bana seni yazdıran yüreğimdeki sesti...
TutkuM
Bu gece yokluğunun dökümünü yapıyorum. Günler önce sensizliğe yazdığım şiiri okudum, bir de dün gece yazdığımı... Hiç fark yok... Neden azalmıyorsun bende? Neden sana yazdığım her yazı, hep aynı yerde tıkanıyor? Ben bugüne kadar kimseyi yokluğunda bu kadar önemsemedim... Kimseyi yokluğunda bu kadar özlemedim... ve şuna emin ol; hiç kimse, yok’ken bu kadar sevilmedi... Benim karşıma “aşk” diye bu sonucu çıkaran, senin yüreğine kapılmamdır. bunun farkındayım... Sen bitmedin..... Bitmeyensin...bitmeyeceksin de.. seni bu kadar yazılası yapan segimin derinliğidir.....O gecenin sabahında hayatım yeniden başlamıştı .. taa ki zamanı akışına bırakana kadar. sevilmek için güzel hatırlanmak lazım oysa sen beni hiç güzel hatırlayamadın.. hatırlamak ta istemedin zaten.. yokluğun da yüreğinin gurbetine düştüğüm sevgiliyi ,sılasında özlemek..., Yokluğun hiç de adil değil... beni yok ediyor, seni var ediyor sevdiğim..... Evet seviyorum seni varlığına rağmen! yokluğuna rağmen! iki mevsim değişti bu şehirde ama ben varlığınla-yokluğunun tezatını çözemedim... seni yaşamak istemiyorum! .... öyle bir sen yarattım ki sen yokken, yaşanıldığı an yitirir anlamını... sen yokken yarattığım sen, benden önce bir sen oldu...Gidişin beni yaralamadı,yaralıyamayacakta, aksine daha bir sevilir hale geldin... Varlığındaki seni, yokluğundaki sen kadar sevemezdim... “Keşke sen yanımda oslaydın, keşke bir şeyler yapıp da seninle zamanı durdursaydık” diye hayıflanmıyorum artık..... Her ne kadar adı konmasa da bu kopuşun, her ne kadar vazgeçmeyi beceremesek de, ayrılık ihtiyaçtandı bu hikayede..Yazık! son sözü zaman söyleyecek..Yazık!bu sefer hayatın acımasız akışına bıraktık aşkı... ben bunca zaman yokluğundaki senle hayatı paylaşsaydım ve böyle bir senle ayrılığı yaşasaydım, hiçbir şiir kolay kolay hayata döndüremezdi beni... işte bu kadar güzeldir senin yokluğun... işte bu kadar ayrılğına üzülmemi engelliyor varlığın.....
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhhh .....
Ara
TutkuM
ahlara başladık sanırım yine....
Ara
Firari Fırtına
Neyse .....................

.......
Ara
speedy_girl
Yazık! son sözü zaman söyleyecek..Yazık!bu sefer hayatın acımasız akışına bıraktık aşkı... ben bunca zaman yokluğundaki senle hayatı paylaşsaydım ve böyle bir senle ayrılığı yaşasaydım, hiçbir şiir kolay kolay hayata döndüremezdi beni... işte bu kadar güzeldir senin yokluğun... işte bu kadar ayrılğına üzülmemi engelliyor varlığın.....

süperD! ßiDenem SmileSmileSmile ayRıLıKLaR A$kı Y!T!rMeZ ! ß!Lak!S KuvvetLenD!r!R !!!

YÜreÄž!ne kocaman MUTLULUK SmileSmileSmile
Ara
K€$K!NßI¢@K
Baska hangi ses, hangi ciglik yazdirabilirki..

Yureginin coskusu hic susmasin..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
TutkuM
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık! son sözü zaman söyleyecek..Yazık!bu sefer hayatın acımasız akışına bıraktık aşkı... ben bunca zaman yokluğundaki senle hayatı paylaşsaydım ve böyle bir senle ayrılığı yaşasaydım, hiçbir şiir kolay kolay hayata döndüremezdi beni... işte bu kadar güzeldir senin yokluğun... işte bu kadar ayrılğına üzülmemi engelliyor varlığın.....

süperD! ßiDenem SmileSmileSmile ayRıLıKLaR A$kı Y!T!rMeZ ! ß!Lak!S KuvvetLenD!r!R !!!

YÜreÄž!ne kocaman MUTLULUK SmileSmileSmile
sağol canımSmilekatılıyorum sanaSmile
seninde yüreğine mutluluklar canımSmileSmile
Ara
TutkuM
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Baska hangi ses, hangi ciglik yazdirabilirki..

Yureginin coskusu hic susmasin..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
ben teşekkür ederim..başka ne yazdırabilir ki??
SmileSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
Neden azalmıyorsun bende? Neden sana yazdığım her yazı, hep aynı yerde tıkanıyor? Ben bugüne kadar kimseyi yokluğunda bu kadar önemsemedim... Kimseyi yokluğunda bu kadar özlemedim... ve şuna emin ol; hiç kimse, yok’ken bu kadar sevilmedi...

Benim ruh halimi anlatıyor adeta...Teşekkürler arkadaşım,yüreğin her daim sevgi ummanlarında olsun...
Ara
asi_ve_mai
Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem artık gelmeni
Yokluğunda buldum seni
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar.

Yüreğine sağlık ablacım paylaşımın çok güzeldi....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 657 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,569 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,920 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,983 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 739 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:32 PM