:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ba?l???n? bulamad?m =(
p£r!k!z!
?ks?z Sab?r...

?imdi bir d?? ?zerine harcanm?? itaatlerin g?lgesinden sesleniyorum yaln?zl??a...

Uzun zaman oldu... Al???lagelmi? ad?mlar art?k birbirini takip etmiyor ve solmuyor ?i?ekler a?lad???mda. Ya da a?lam?yorum.

Senin bir dokunu?un var hayat?m?n kalbine, nefesimi keser. ?ld?ren bir bak???n var g?zlerimin bebe?ine... Ben onlarla harcarken zaman? bah?emizde, sen hangi durakta bekleyi? i?erisindesin bilmiyorum.

Her ak?am senden bana do?ru ko?an bir ?ocu?a sar?l?yorum, yerle?tiriyorum avucuma s?cakl???m? ve kelimelerimi tebess?mle s?sl?yorum. Haz?r?m sana...

Ay, yoklu?unda izler ruhumu gizlice... Senin sesinle duvarlar?m? boyar, sa?lar?nla ?zerimi ?rter ve girer koynuma usulca... Sat?l??a ??kmam?? bir b?y?d?r bu; d???nd???nde fark eder, fark etti?inde ??kretmeye ba?lars?n.

Kendi zaman?m?n ?tesinde, sana kurulmu? bir saat gibi gelece?im. Memnuniyetim de sana geli?imin sonucu... Herkes hak eder mutlulu?u... Ba? koymak ya da bo? koymak aras?ndaki ?eli?ki yorar gen?li?ini... Umars?zca ??rp?n???n?n ard? s?ra gelir hayallerin, ben ise tekrar tekrar feda ederim sevaplar?m?... Helal olsun!

G?n bat?m? ?nce dertler do?ar; gecenin gardiyan?d?r yakamoz, seni ?a??r?r. Teninin ?slakl??? dudaklar?mla birle?ir sonra ve m?h?rlenir sevdam?z... ??te o zaman ba?lar ibadet. Huzur dolar i?ime, e?ilirim gizlice... Bilmez, g?rmez, hissetmez yoklu?unu mesafeler...

Andan an?ya s?r?klenen bir t?n? olur h??k?r?klar?n, tebess?m eder kirpiklerin. Ben, izlemekle yetinirim rol?n?... Alk??lar?m y?kse?e lay?kt?r, sen de bir haresindir ?st?mde... Al???yorum.

Son' da topra??m karart?yor nurumu, ??rp?n?yorum ama uzanam?yorum sesine... Her ?z?n bir zaaf? var biliyorum asl?nda.

Yine de bat?yorum...

Yorgun bir deniz daha ne kadar ta??yabilir ki gemilerini, neresi kald? sana liman

nott = ALINTIDIR !
Ara
w00w
teşekkürler bu güzel paylaşım için. ReP i hakettin Big Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
guzelmis..tskler
Ara
Firari Fırtına
Nerde kaybettiğini söyle arayalım başlığı Smile

Yüreğine sağlık çok güzel ....Teşekkürler....
p£r!k!z!
TŞKRLER ARKADŞLARIM BENM CANLARIM =) VALLA NERDE KAYBETTİĞİMİ BİR BULSAM =)))))))
Ara
YARGIÇ
Elİne SaĞlik KardeŞİm Çok GÜzel PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler
Ara
p£r!k!z!
beyenmenize sevindim abijim bn yazmadım ama bnm de hoşuma gitti
Ara
Firari Fırtına
Paylaşman olman bile büyük bir emekdir ... Yazman gerekmiyor ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ................. Ad?n? s?z koyun. ben bulamad?m. blue_belial 4 432 11-20-2006, Saat: 06:43 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:14 AM