:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıp kentin yakışıklısı Hadi tut götürsene beni düşlerine...
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teker teker gelin ya hanginize cvp vericeimi şaşırdımBig Grin
Sevgili piko,
İstediğin kadar (stop) yorum yaz (stop) ama msn den görüşelim(stop) Big Grin Big Grin kal sağlıcaklaBig Grin

Sevgili Serseri127,
Eğer itiraf edeceim bi konu olsa itiraf bölümüne konu acardım yada haykırırdımBig Grin

OLabıLır beLkı gızLı gönderme Yapıyosun...Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

AnLarım Yanı.SöLeyeBıLırsın..Hıc Cekınme Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
_BarBie_
Sersi(cim) Big Grin beni bilen bilio içim dışım bir öle gönderme falan yapmam prensip meselesiBig Grin işim olmas yani öle şelerle o yüsden no problemBig Grin hem bugüne kadar böle gönderme yapmadım kimseye forumda yapmamda Big Grin Wink yakışmaz banaTongue
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersi(cim) Big Grin beni bilen bilio içim dışım bir öle gönderme falan yapmam prensip meselesiBig Grin işim olmas yani öle şelerle o yüsden no problemBig Grin hem bugüne kadar böle gönderme yapmadım kimseye forumda yapmamda Big Grin Wink yakışmaz banaTongue

Barbıecım...Nereye Kadar Gıderkı böLe ınKar ederek..Icıne ata ata ne haLe dustun be Kaıdn..SöyLede KurtuL ıste Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Anlamadım:S ???nei sölicem??? :S
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlamadım:S ???nei sölicem??? :S

He de gec be Big GrinBig GrinBig Grin

Ikı Mubhabe t sardırmaya CALısıyoruz Surda Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Olmas öle herşeye he deseydimm oooo :S Big Grin
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olmas öle herşeye he deseydimm oooo :S Big Grin

Pardon ..Barbıe..SmileSmileSmileSmileSmile

FazLa Astım cızgıyı GAlıoba...SmileSmileSmileSmile
Ara
_BarBie_
Biras ama sorun deilWink konu dalgaysa sonuna kadar yapars ama durması gereken yeride biliors dimi Smile Smile ? önemli deil serseriWink
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biras ama sorun deilWink konu dalgaysa sonuna kadar yapars ama durması gereken yeride biliors dimi Smile Smile ? önemli deil serseriWink

Durduk..SmileSmileSmileSmile Eger SöLedıgım SzöLErden bırıs Senı Rahatsız Ederse..SöLe..SmileSmileSmile:
Ara
piko
pekı sen bılırsın ama ama msj sonuna stop koymayı unutmussun haa
Big GrinD:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,555 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Cellat geçir hadi ilmeği boynuma Masal_yuzLu 65 2,560 04-10-2022, Saat: 05:25 PM
  Biraktim Hadi Git........ ÇiLeK 2 382 04-10-2022, Saat: 11:59 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 610 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 772 04-09-2022, Saat: 02:02 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:57 PM