:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri gider biri gelirmi?
bilgeis
biri gider biri kalır.......
bilgeis
biri gider, biri ölür........
blue_belial
bırı gıder bırı gelır ama
gıden daha gelmez.
bilgeis
giden gelir belki ama geldiğinde kalanı bulamaz............
Dr.Love
bilgeis öfke kusmamalısın bence öfkeni daha pozitif şeylere yönelt belki söylediğin doğru ama en azından nazik bir şekilde söyleyebilirsin tabi sen yorulmamak için de böyle yapıyor olabilirsin herneyse ..
Ara
bilgeis
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilgeis ?fke kusmamal?s?n bence ?fkeni daha pozitif ?eylere y?nelt belki s?yledi?in do?ru ama en az?ndan nazik bir ?ekilde s?yleyebilirsin tabi sen yorulmamak i?in de b?yle yap?yor olabilirsin herneyse ..

yok yaa ?fke kusmuyorum.?fke kusaca??m bir durum yok ?u an hayat?mda.nazik....biri giderken nazik bir ?ekilde g?le g?le yine bekleriz mi demem laz?m :confused: offf ?fkeli de?ilim ama can?m s?kk?n galiba son zamanlarda...hem k?sa ve ?z i?te ne g?zel yoksa uzun uzun sayfalarca anlatabilirim.bu konu ?zerinde s?yleyece?im say?s?z s?z var ama Confusedmiley9: laf kalabal??? olmas?n.
bilgeis
gidenler bilemezlez kalanlar ne çekerler.gidenler bilemezler kalanların yalnızlığını....biri gidip de biri gelmez aşkta...aşk tılsımdır.o tılsımı kolay kolay yakalayamazsınız.ve kaybettiğinizde canınız çok yanar.birini sevmek,ona alışmak,ona bağlanmak,onu tanımak,yaşamak ve kaybetmek...anlatılır mı terkedilmenin ya da bitirilen bir ilişkinin acısı.sözüm sevenlere.yoksa biri gider biri gelir felsefesiyle yaşayanlar bilemez.....
aSi_PrEnSeS
bnCede biri giDer Biri qeLir "kesinn" :p
Ara
Dr.Love
Gerçek bir forum işte Duygusuz Big Grin
Ara
cadım_
biri gıder bırı gelmez eger gercekten sevdıysen!gıden bıseler bırakır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,422 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  biri bana yardım etsın acil sudenaz 16 1,459 08-10-2007, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: SssHave_sdo
  AŞK Acısı Nasıl Gider???????????? senem albayrak 8 1,156 06-14-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: deepbLue_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:58 AM