:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞK
(¯`•._ αѕιρяєη
AŞK

imag111va9.jpg

Tanrım Sana Sen Gibi Bir Sevgili Versin
Umarım Sende Onu Ben Gibi Seversin
Sevdiğin Sever Sen Gibi Bir Başkasını
Sen Sevdiğini Seversin ...Sevdiğin Bir Başkasını
y1pptFgxXo9zTc_3f-u4czV5ytF2onLGBvNmpxQC...YXktMGrySI
[i][SIZE=5]" Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı,Oyunların Adı AŞK Kaldı...Bense Çocuk...Ya Umutlarda Biterse...."
kopyassozinha014phzd9.jpg
Hiç olmadın ki!
Gidişinde gelişin gibi sadece hayaldi belki,düşlediğim düşlerim gibi.Hani hergece düşüveren rüyalarıma ve lacivert sisli bir gecede geleceğine inanmak,aslında hiç gelmeyeceğini bilmek gibi.Gidişinde aslında,üzmedi beni yokluğun kadar,yoktun ki aslında.Yokluğun kadar sevdim seni,yokluğun kadar özledim,yokluğunda hayal ettim.Şimdi ancak yokluğun kadar nefret edebiliyorum senden,ne acı.Gittin,yoktun,hiç olmadın.Seni düşlemek mi?Yine de güzeldi.
solitarysrosebythesweetzn9.jpg
Seni bulduğum yerden başlıyorum yürümeye.Seni düşünüyor ve gecenin ayazında üşüyorum...Veda bile etmeden gidişin geliyor aklıma,sadece susuyorum...
1181169120_d41d8cd98f00b204e9800998ecf84...678727.JPG
Bak bir ömür bitti bu son dileğim,dön taşı ağlattı yaralı yüreğim,denizde kaybolmuş bir sandal gibi,seni sensiz yaşadım öksüzmü öleyim...
4dn1p9dwp2sm6ie5.jpg
Durup durup seninle karşılaşıyorum heryerde.Karşıma çıkıyorsun,her köşebaşında sen.Kimi gün parklarda,kimi gün sokaklarda,caddelerde.Gözgöze geliyoruz,saatlerce birşey söylemeden.Hiç değişmemiş diyorum içimden,ne güzel.İşte yine o!Yine mahzun,yine dalgın,yine ürkek.Hadi gel diyor dudaklarım özledim,hadi gel...Biliyorum oysa;uzatsam ellerimi, gidecek.Bu bir aldanış mı?Yoksa var oluş mu yeniden.Söyle bir son mu?Bir başlangıç mı?Bir dönüş mü?Ne oldu o güzelim zamanlara ansızın uçup giden?Hadi uyandır beni, söyle;gördüğüm zamansız bir düş mü?Hadi git,uzaklaş,yokluğuna inandır beni gerçekten.Yoruldum,her bulduğum yerde seni kaybetmekten...
e66c9d9a6161c9210d2fcd3nj3.jpg
Ölümü teslim aldı hüzün,içinde senden kalan cam kırıkları aynada sensiz hüzün,sensiz hiç kimse dindiremedi bu hıçkırıkları.Bir gece yarısı ansızın göreceksin,köşe başında nöbet tutuyordu hüzün.Öyle kolay değildir beni unutmak.Hala sokaklarımdadır AYAK İZLERİM...
y1pptFgxXo9zTcY1VoSzjVrgiGn0LNNY3qL-v10T...GHSXHQrH44

ALinti ...
[/SIZE]
[/i]
Ara
history
" Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı,Oyunların Adı AŞK Kaldı...Bense Çocuk...Ya Umutlarda Biterse...."

Umutların bitmemesi dileğiyle, harikaydı.., teşekkürler.
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
" Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı,Oyunların Adı AŞK Kaldı...Bense Çocuk...Ya Umutlarda Biterse...."

teşekkürler.....

Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben tesekur ederim yureginize saglik Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Yıldız Gözlüm .. Yüreğine Sağlık ..
ѕαкℓı@мѕı@η
Yüregine saqLik bebeem Smile cok güzeldi vaLLah j'ai tous lus
Ara
EndLess
Yüregine saqLik smiley1.gif cok güzeldi vaLLah j'ai tous lus
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregine saqLik smiley1.gif cok güzeldi vaLLah j'ai tous lus

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
:$:$:$
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
uyuz shey Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:51 AM