:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayrilik
(¯`•._ αѕιρяєη
AYRILIK

3357ce1.png
Sonunda geldin buldun benide
çok canımı yaktın beni çok üzdün sana dayanmak zor,çok zor,neler görüyor insan şu hayatta ya ben daha bişey görmedim yada gerçekten en zoru sensin ayrılık...Geldin ,beni benden aldın gittin ama bana da getirdiklerin yok değil,yaralar açtın bende,ne zaman kapanır bilinmez...Yangının var içimde,asla sönmez zamanla küllenir belki,seni anıyorum her daim adın çok bende,bazen anlaşılır bazen anlaşılmaz bunlar herkesin görebileceği şeyler değil bende öyle bir iz bıraktınki herkes görebilir beni çok üzmüş,çok yormuşsun ayrılık,o kadarki aklar düşmüş saçlarıma...Herşeyi unutsam her aynaya bakışımda gene hatırlatacaksın kendini o saçlarımdaki üç tel beyazla...
Çok şey söylemek istiyorum,hiç bişey konuşmak istemiyorum.Herşeyi yapmak istiyorum,hiçbirşey olsun istemiyorum.Ne istediğimi bende bilmiyorum tek isteğimide aldın elimden ayrılık...
kelepebb0ra6.jpg
Beni güzel hatırla bunlar son satırlar farzet ki bir rüzgardım esip geçtim hayatından ya da bir yağmur,sel oldum sokağında,sonra toprak çekti suyu.Kaybolup gittim belki de bir rüyaydım senin için uyandın ve ben bittim...

aLinti...
Ara
history
Herşeyi unutsam her aynaya bakışımda gene hatırlatacaksın kendini o saçlarımdaki üç tel beyazla...

Çok teşekkürler, harika..:'(
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
begenmene sevindim okuyan gozlerine saglik Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Ayrılık** MasaL_perisi 11 854 04-14-2022, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: wildfang
  **Lekesiz Olmalı Ayrılık** MasaL_perisi 4 550 04-13-2022, Saat: 07:44 AM
  ayrılık da bitmeli immotal_baby 2 302 04-12-2022, Saat: 02:19 PM
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 480 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
  S€vm€K... AyRıLıK D€m€Kmiş M€Äž€R.... €BeRimSin 3 314 04-09-2022, Saat: 12:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:48 PM