:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk her zaman acı çekmek demektir
izel
aşk ya karşılıksızdır ya da biri daha fazla sever.ben de yaşadım. sevdiğim kişi beni sevmedi , ona onu sevdiğimi söylediğimde benimle oynadı ve sonra benimle alay etti.
erkekler biz kızları hiç anlamıyo.. hepsi duygusuz ve bencil....
Ara
..TuuCe..
istersen bunu qenelleme yapmayalımda bazıları diyelim(:
bazıları biz kızlardan cok daha fazla sewio..ya da aşkı cok daha fazla hakedio..kimi zamanda cok daha fazla üzülüo..ask cok farklı bisey_ne yazıkki bizi seven herkesi bizde sevmioruz..o hesap iste..
nese umarım mutluluqu tekrar yakalarsın(:
Ara
Masal_yuzLu
bizide kızlar anlamıyo Smile
Ara
rüzgargülü
ßende ßirisini Çok seviyordum o ßeni sevmiyordu SonRa ßirisi ßeni çok seviyodu ama bende Onu sevemedim.. Yani ßeLkide Doğru Kişiyi ßuLmak İçin Zamana ßırakmak gerekiyo herşeyi..
Ara
izel
tmm bazılarına haksızlık etmiş olabilirim ama napayım benda çok acı çektim
Ara
izel
aslında hepimizin haksızlık yaptığı doğru aşkı hissedince çok mutlu oluyorsun ama sonu felaketle bitince aşktan nefret ediyorsun yinede mutlu bir aşk varsa yaşamayı isterdim.
Ara
ayseciXX
haklisin cnm katiliyorum bu erkekler bizi hic anlaniyo..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kim? ZamaN D????nd?reN Kim? ZamaN Da G?ld?reN A?K KanunlarI .. p£r!k!z! 3 482 04-14-2022, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 320 04-08-2022, Saat: 01:45 PM
  G?n Gelir Anlars?n O Zaman ?nan?rs?n G?zlerime eRCi 1 311 04-06-2022, Saat: 04:41 PM
  Y?re?ime ?yilik Ya?murlar? Ya?d?rmayal? ?yle ?ok Zaman Ge?ti eRCi 2 379 04-04-2022, Saat: 08:36 PM
  Y?z?nki Korkular Verir Bana,Ne Zaman Y?z?m? Tutsam Y?z?ne.! ROSE 7 404 04-04-2022, Saat: 09:24 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:49 AM