:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istedıgımız Alt Baslık Acılmaz ıse "Duygusuzu Atese verırız :D "
blue_belial
ßundan once yıne bı ıstegım olmustu Isteklerınız bolumunde. modların ve uyelerın hepsının konuya tam destek vermesıne karsın halen hıcbısıy yapılmamakta.
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/forum-uyeleriyle-roportaj-54164.html (lınkı verımde yıne belkı ınsafa gelır mod lar Big Grin )o konuyu bı daha acmayagım zaten ama, aklıma yenı bısıy dustu.

Forumlara, "Anılarınız" ve "Talihsiz Serüvenler Dizisi" dıye bısıy eklense ve
gerek gecmıstekı ıyı, guzel anılarımızı paylassak. kotu ve komık duruma dustugumuz olaylarıda Talıhsız seruvenler dızısınde paylassak.

dıcesınızkı onun ıcın dumur oldum alt forumu var? bende sıze dıcemkı
El cevap Big Grin sız bılırsınız. ama "Anılarınız" adlı Alt baslıgı ıstıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzz. cunku benım anlatıcak coook seyım var Big Grin

Askerlık anılarım Big Grin
Isyerındekı anılarım Big Grin
seyehattekı ve bısuru seydekı Big Grin
konusmak ve ıcımı dokmek ıstıyorum Big GrinBig Grin

Hanı Destek? Big Grin
Firari Fırtına
Şahsım adına ,

Düşüncenin güzel olduğu kanısındayım , bu tür paylaşımlar hem gerçekci hemde paylaşım zenginliğine yol açar diye düşünüyorum . Elbetteki yönetim de bu konuda duyarsız kalmayacakdır .

Benden tamamdır , uygundur .

Sevg ...
Ara
blue_belial
Eyw kardesım. ıns Forum Uyelerıyle Ropotaj konusunuda hallederız bu arada Smile (onuda araya sıkıstıralım Smile )
Firari Fırtına
Aslında bu söyleşi işini ,

Özellikle yönetimden beklememek lazım . Biz aslında uygun bir başlıkda iki kişiye özel soru cevap şeklindeki söyleşilerimizi yayınlayabiliriz .

Bir düşün hele .. Yönetimde mecbur kalır açar başlığı ....

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Sevgili Faruk;
Bu düşüncen ile ilgili proje bende ancak ben henüz tam olarak aklıma yatkın bir düzenleme yapamadım o yüzden bir gecikme söz konusu bu konuda biraz zaman tanımanı rica ediyor iyi eğlenceler diliyorumSmile
Ara
blue_belial
Mesaj alındı Firari.

Alıntı:Sevgili Faruk;
Bu düşüncen ile ilgili proje bende ancak ben henüz tam olarak aklıma yatkın bir düzenleme yapamadım o yüzden bir gecikme söz konusu bu konuda biraz zaman tanımanı rica ediyor iyi eğlenceler diliyorumSmile

eyw kardesım ıns Smile
ılk senınle roportaj ımız olcak. kendınıde hazırla konuyu hazırlarken
Firari Fırtına
O zaman sorun yok ,

Zaman dedi , zamanı bekleyeceğiz ....

Sevg ...
Ara
Leader
Merhaba,

İstediğiniz içerikleri ilk önce kategorisi olmayan konular bölümüne açarak ilgiyi tespit edelim bence. Eğer düşündüğünüz gibi ilgi fazla olursa mutlaka alt forum açılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
*AnGeL_GirL*
adam anlayışlı değilki
forumu yakmaktan bahsedio hani burda anlayış:yikildim:
Ara
blue_belial
Alıntı:adam anlayışlı değilki
forumu yakmaktan bahsedio hani burda anlayış:yikildim:

anlayıssız bı okuz ısem ben. ne dıye bı okuzun konusuna yorum yapıpta ınsanlıgından oluyosun?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  katliamsız başlık: çok çok sayın yönetim WagNeR 6 630 08-01-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Şiirler - Şairlerimiz Alt Başlık - Firari Fırtına 13 717 03-24-2008, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:50 AM