:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adam? vurana Helal olsun
AFAROZCU
Adam? vurana Helal olsun..

O kadar s?kt?m vuramad?m

[b]Buradan buyrun[/b]
w00w
vuramadım Big Grin ama exit e bastım kafasına fıçı düştü Big Grin
Ara
YARGIÇ
Big Grin
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vuramad?m Big Grin ama exit e bast?m kafas?na f??? d??t? Big Grin
affferim lam ibo h?sl? buldun he ama kazayla dimi bendesinir oldum ??kacakken bast?m ?ld? herif hehheBig Grin Big Grin
Ara
AFAROZCU
vurun vurun Smile)))
ROSE
ne uyusss bi adam dı ya vuramadım ya o kadar da uğraştım yaaaaa sinirr oldum ya biri vursun şunu ya yoksa mause elimde kalacaktı :SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
YARGIÇ
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne uyusss bi adam d? ya vuramad?m ya o kadar da u?ra?t?m yaaaaa sinirr oldum ya biri vursun ?unu ya yoksa mause elimde kalacakt? :SmileSmileSmileSmileSmileSmile

can?s? bak exit a bas adam geberiyo saten yorma kendin heheheheBig Grin Big Grin
Ara
ROSE
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can?s? bak exit a bas adam geberiyo saten yorma kendin heheheheBig Grin Big Grin
bunu hemen yapmam laz?m uyusss olmu?tum ona SmileSmileSmileSmile sa?oll kussiiimmmm SmileSmile
Ara
w00w
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu hemen yapmam laz?m uyusss olmu?tum ona SmileSmileSmileSmile sa?oll kussiiimmmm SmileSmile

Big Grin ei de en ba?ta demi?tik zaten exit e bas?nca geberio die Big Grin
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ei de en ba?ta demi?tik zaten exit e bas?nca geberio die Big Grin
ehhh i?te g?z?mden ka?m??? napammm SmileSmileSmile
Ara
w00w
Big Grin ok o zaman Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kalbini ??karan adam!!!!!!! lavinya 16 1,929 04-07-2022, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: wildfang
  ?ubuk Adam D?v?? Serisi !!! w00w 4 824 09-30-2006, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü: