:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahh ahh aci gercekler
soyle
Ara?t?rmalara g?re erkeklerin beyni kad?nlar?n beyninden daha b?y?km??.Fakat bunun anlam? erkeklerin daha zeki oldu?u de?il aksine kad?nlar?n beyni daha k???k oldu?undan beyindeki sinirler birbirine daha yak?n.Sinirlerin daha yak?n olmas?ndan dolay? kad?nlar olaylar? daha ?abuk kavraya biliyormu?.Her?eyi daha ?abuk anlayabiliyormu?.Valla ben demiyorum ara?t?rmalar ?yle diyooooooooooo.......................
kaynak:bilim teknik dergisi
Ara
PunisheR
bu konuda çeşit çeşit rivayetler var ama siz hiç bilim kadını dendiğini duydunus mu :p abi kızlar duygularına yenilmeseler çok daha üstlerde olurlardı erkeklerden..çünkü genel olarak sabırlı ve azimliler..biz çabuk vazgeçiyoruz Big Grin
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konuda ?e?it ?e?it rivayetler var ama siz hi? bilim kad?n? dendi?ini duydunus mu :p abi k?zlar duygular?na yenilmeseler ?ok daha ?stlerde olurlard? erkeklerden..??nk? genel olarak sab?rl? ve azimliler..biz ?abuk vazge?iyoruz Big Grin

lem gercekler acidir kabul et iste discoverde de izledim bizden zekilermis Sad akil onlarda ama guc bizde zuahhahahha Big Grin
Ara
w00w
abi sinirleri birbirine yakın olduğu için kısa devre yapıodur kızlarda Big Grin
Ara
soyle
kiz dedigin: takinca koluna yakismalari vurdunmu duvara ucmaliBig Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
cesur senin icine kus kacmis,fazla ucuyon mu desem Smile
konu hakkinda sen demissin zaten ben katilim bari Smile
bilim kadini duymadik ya enteresan..kadinlar mutevazidir zaten,arka plandan yonetmeyi severler dermisim Smile
Ara
bY_mYtWeetY
yalannnn yaa erkekler dünyaya zekilik için mi qelio? bende bi yerde okudum kadınların beyni daaaaa büyükk:Big Grin
Ara
..TuuCe..
kiiimm..siz mi daah güçLÜsnzzz Big Grin
bizim beynimiz yeter :p
Ara
PunisheR
tugce zorlama bence beynini :p hayır,öss de lazım olacak da ondan yane Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig Grin ahuahau Big Grin özcan mcx Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Garip ama gerçekler (: MaSaL 13 1,068 01-19-2011, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: history
  İlgİnÇ bİlİnmeyen gerÇekler‏ MaSaL 0 516 07-04-2010, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: MaSaL
  Ölüm Anında Kafamızdan Geçen Gerçekler (alıntıdır) soyle 13 1,085 01-18-2009, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  ölüm Hakkinda Ilginç Gerçekler ÖLÜM MELEÄžİ 0 526 01-21-2008, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: ÖLÜM MELEÄžİ
  pek bilinmeyen gerçekler(osmanlı) soyle 4 602 03-29-2007, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: hulleci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:26 PM