:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prof?s?r
soyle
bir tane prof?s?r varm??.afrika'ya ara?t?rma yapmaya gitmi?.
orda yamyamlar?n eline d??m??.onlarda ?eflerine g?t?rm??ler.
prof?s?r: "ben buraya ara?t?rma yapmaya geldim ben prof?s?r?m" demi?.
?efleri nerden bilelim prof?s?r oldu?unu biz seni yiyece?iz demi?.
sonra ona bir ?ans vermi?.
bir odan?n i?ine koymu? prof?s?r?.demi?ki: yan?nada iki yamyam koyuyorum biri hayat?nda hi? yalan s?ylememi? biride hi? do?ru s?ylememi?.
bunlar?n birine yanl?z bir soru sorma hakk?n var ikide kap? varm?? tabi birinde cellat birinde kurtulu? kap?s? prof?s?r bunlardan birine bir soru sormu? ama hangisinin do?rucu hangisinin yalanc? oldu?unu bilmiyor ve prof?s?r bir soruyla kurtulmu? birde i?ini ?ansa b?rakm?yor 100%100 kurtulu? kap?s?n? bulmas? gerek.prof?s?r ne soru sormu?ta kurtulmu??

bafad83245ay9.gif
Ara
w00w
hiç insan eti yedin mi ??

diye sorsa yalancı olan yemedim der dürüst olan yedim der. Big Grin zaten yamyamlar insan yer. yedim dien doğru sölüodur. Big Grin
Ara
PunisheR
ewt olabilir bu Big GrinBig Grin helal kardeşime mcx
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hi? insan eti yedin mi ??

diye sorsa yalanc? olan yemedim der d?r?st olan yedim der. Big Grin zaten yamyamlar insan yer. yedim dien do?ru s?l?odur. Big Grin

deill deilll deil Smile
Ara
w00w
ne o zaman ? Big Grin
Ara
PunisheR
arkadaşına sorsam bana hangi kapının doğru oldugunu söylerdi diye sorar prof. ve ikisi de aynı cvbı verecektir..o kapıya değil tersine girer ve kurtulur
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada??na sorsam bana hangi kap?n?n do?ru oldugunu s?ylerdi diye sorar prof. ve ikisi de ayn? cvb? verecektir..o kap?ya de?il tersine girer ve kurtulur

sonunda yane bravo +rep
Ara
PunisheR
eyw cesur Big Grin olm biliodum ama aklıma gelmemişti Big Grin saol gusel paylaşımdı
Ara
soyle
kıllık degilmi simdi sana dunyada secilmis en dandik sorulari sorcam :d

oss bile bundan gusel diycen Big Grin
Ara
w00w
eehuahua Big Grin özcanım mcx kardeşim Big Grin zekidir benim kardeşim... Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 02:03 AM