:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkezin Huzuru Ve Rahati Icin
BiRiciGim
evet buraya kadarmis ben artik forumdan ayriliyom bu 4 kez oldu billiyom biktiniz ama bu son kararim bu siteninde tadi tuzu kalmadi artik dostluk savgi sevgi yokta sanki baska birsey var sitede son zamanda olanlar icin cok kirdi ve incilitli beni kesinbicakin nickini yanlis yazdim icinde özür dillerim keskinböcek okudum ve olan olaylara bak...
neyse ben ayriliyorum forumdan tadi tuzu kalmadi iyice tozutu yani tozu cikti yanlis anlasilmasin bir gün bann yedim gördümki bayram edenler olmus keske diyorum keske daha önceden söyleseydiniz daha önce kurtulururdunuz benden benden bu kadar arkadaslar güzel vakitler gecirdim sizinle güzel paylasimlar oldu sohbetler oldu hersey icin ne kadar tesekür etsem az ama buraya kadarmis napalim aslinda bi anket acicaktim ama ankete gerek kalmadi ben anlicagimi anladim herkezin kararinada savgi duyuyorum

merak etmeyin bu cuma son günüm sitede simdiden

Allaha emanet olun
duygulu duyguzlar
elveda.
Ara
MorciveT
Gitmeme taraftarınım, insanların fikirlerine de saygı duyarım.
Ara
CReATuRE
Kimse sen gidiyorsun diye bayram etmiyor sevda masalı...Bazı ufak tefek atışmalar olmuş olabilir...Sonuçta biz bir aileyiz ve aile içinde bu tür ufak tefek olaylar her zaman olur...Önmli olan bunları aramızda halletmek ve bunu en aza indirmek...

Bu şekilde gitmek olmadı kabul etmiyorum...Ben seninle daha önce konuştum ve bir daha söylemicem...

Dediklerimi bir daha düşün ve hala ısrarla gitmek istersende ben
ez geç...

Sana diyeceğim budur...
Firari Fırtına
Azra ,

Bir duygusuz olsaydın , bu mesajı editlerdin . Bir duygusuz olamamışsın hala bu mesaj editlenmemiş . Karar senin . Duygusuz değilsen güle güle .....

Duygusuz isen , yüreğinle gel ...........

Sevg ...
Ara
BiRiciGim
sagol mesut..
aziz gerekeni konsutuk seninle tamam.Ne demek bayram edilenler yok hakimda atip tutulmus bundan iyi bayramda olmaza sanirim aziz yapma böyle ne demek beni ez gec seni ezip gecmek istermiyim ben beni taniyorsun seninle herzaman msnde konsuuyoruz ki zaten
firari firtina kusura bakma gecen sefer senin icin geldim degisen olmadi gene ayni seyler ben biktim tükendim artik her insan bir bardagi vardir su tasinca olmaz ben sabir tasi deglim canin sag olsun duygusuz olamamisin sende kendine göre haklisin ilgilendin konuya baktin icinde tesekür ederim güle güle sanadaSmile
Ara
Firari Fırtına
Azra ,

Yarınlarında hep mutluluk ve sevgi dolu günler temenni ederim . Hakkım var ise helal olsun . Senden de hak talebinde bulunmuyorum . Git ve duygusuza bir daha girme . Girersende lütfen beni tanıma .......... Sad ( Bu sana son seslenişim son mesajım )

Şimdi gidebilirsin ... Herşey için sonsuz teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
CReATuRE
Güle güle...
MorciveT
Konuyu kilitliyorum.

Sebep : Kimse yönetimi anlamıyor...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  avatar yapmak ıcın bıre bır bu kanlı yazı gökhan_72 1 668 04-10-2022, Saat: 06:01 AM
Son Yorum: wildfang
  SaBaH kAlKaMaYaNlAr İçİn özel bi buluş DeRiN_SeSsİzLiK 12 1,077 05-29-2009, Saat: 01:14 PM
Son Yorum: sı@marı@k cansuu
  Yaşam İçin 13 Kapı [Gabriel Garcia Marquez] bidely 6 615 05-29-2009, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: bidely
  Yasam Için 13 Neden DeRiN_SeSsİzLiK 0 519 02-02-2009, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  Senin Icin Gelmistim:S BiRiciGim 8 857 02-06-2008, Saat: 09:17 AM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:54 PM