:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda yıldızınızın barışmadığı 3 kişi ???
_BarBie_
Uyuz oluorum die açtıın konuda beni örnek gösterirsin falan rezillik vallaBig Grin huyum deil asla öle (Ç)alıntı işlerle uğraşmammBig Grin Wink
Aziz sağım solum belli olmas sen bana dikkat et evtBig Grin Allam yaaBig Grin
Ara
CReATuRE
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben karışmam kopya çektin Big Grin

Ahahahahahah Big Grin

Azizim bu konu çok süper oldu Big GrinBig Grin ahahahah

valla bana göre hiç süper falan olmadı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin herkes beni yazacak ne halt etcem şimdik Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kendi kazdığım kuyuya kendim düştüm Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
_BarBie_
Serseri Big Grin hayırdır Big Grin Big Grin
Ara
CReATuRE
Ortalık karıştı düzen bozuldu yetiş ya morcivet yetiş ya leader Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
_BarBie_
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Aziz'in İmdadı Big Grin
Ara
CReATuRE
imdat değil idmatttttttttttttttttttt idmattttttttttttttt dengem bozuldu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
_BarBie_
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Kendin ettin kendin buldun yorum yokBig Grin
Ara
€BeRimSin
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortalık karıştı düzen bozuldu yetiş ya morcivet yetiş ya leader Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ahahahahhah Big GrinBig GrinBig Grin
CReATuRE
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Kendin ettin kendin buldun yorum yokBig Grin

Doğru söylüyosun valla...

Kendim ettim kendim buldum eyvahhhhhhhhhhhhh eyvahhhhhhhhhhh SmileSmileSmile
_BarBie_
Eywah hııSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda onu görünce neşem yerine geliyor. d€n!z kısı 2,331 33,930 04-05-2022, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: wildfang
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 20,419 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  En son forumda kimden özel mesaj aldınız ? Ñ•qρα кJмя 277 8,735 07-03-2011, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: kind£r
  Forumda en çok özlediğiniz kişi :) _AL0n3_ 36 1,659 06-13-2010, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: okeanos
  formda kendine en yakın hissettiğin 5 kişi.... CReATuRE 658 12,871 04-23-2010, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:56 AM