:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RénkLerLe Ki$iLiK Tésti .
rüzgargülü
ßende o yüzden Yüzsüz dedim zatenBig GrinBig GrinBig Grin Hem Tanıştık İşteBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
rahatsızmısınız bu durumdan merve hanım Big GrinBig Grin: söLermısınız Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
rüzgargülü
taßiki söyLeyebiLirim KartaL ßeyBig GrinBig Grin Ne güzeL Konuşuyoruz neden Rahatsız oLiym Ki söyLemisiniz Lütfen..Big Grin
Ara
EndLess
rüzgargülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taßiki söyLeyebiLirim KartaL ßeyBig GrinBig Grin Ne güzeL Konuşuyoruz neden Rahatsız oLiym Ki söyLemisiniz Lütfen..Big Grin

BıLmem beLkı SözLerımden Rahatszı OLmus oLaBıLırsınız Merve Hanım..SIzı rahatsız Etmek Istemem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Dımı Merve :Hanım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
rüzgargülü
taßiki KartaL ßeyy anLıyorum Sizi..Big GrinBig Grin Siz ßenden Rahatsızsınızda Onu Mu İma etmek istiyorsunuz Ki...Big Grin
Ara
EndLess
rüzgargülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taßiki KartaL ßeyy anLıyorum Sizi..Big GrinBig Grin Siz ßenden Rahatsızsınızda Onu Mu İma etmek istiyorsunuz Ki...Big Grin
oLur mu öyLe sey Merve hanım Big GrinBig GrinBig Grin Benım szıden rahatsız oLmam..Turkıyenın Abye gırmesınden daha zor Big GrinBig GrinBig Grin

Ben sızınLe konustuguum ıcın Cok mutLuyum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Sız Rahatsız degıLsenız Ben hıc DegıLım Merve Hanım Big Grin
Ara
rüzgargülü
O zaman probLem yok ßeyefendi..SmileSmileSmile
Ara
EndLess
Buna Sevıjndım ..hanım efendı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
Big GrinBig GrinBig Grin

Çok medeniSmile
Ara
Aşksı@z
8 - Romantik - Hayalci - Duygusal : Çok duygusal bir insansınız. Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli. Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini savunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz. Hayallerinizi, duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.

teşekkürler.paylaşımın için
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 02:59 PM