:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohhhhhhhhh !!!
hasanhusso3706
Gittikya bayram ediyorsunuz söyleseydiniz seni artık istemiyoruz forumda defol git diyebilirdiniz banlandık diye başka üyeliğim yokmu sandınız bu yazdıklarınızı başkası söyledi kurtuluşunuz yok benden söylemesi siz istediniz bunu.Yoksa sabah kalktığımda site aklıma dahi gelmedi sizinle souna kadar mücaedele edicem ve gitmiycem zayıf gördünüz uğraştınız devam edin karşı çıkacak olan varsa hedri meydan.
Ara
ѕqρα кJмя
yüzsüzLük abidesi desene
Ara
hasanhusso3706
o sana ve senin gibi düşünenlere yakışır.
Ara
ѕqρα кJмя
bellı,

herkes seni istemedigini belirtiyor,

sen inadım inat kalcam dıyosun.

Burda kaldıgın surece sana olan 'ofke' artar,

yol yakınken gıt bence
Ara
hasanhusso3706
Beni isteyende var canını sıkma istersen bir anket açalım oylasınlar oy çokuğu ile kararımızı verelim.
Ara
ѕqρα кJмя
oLur her turLu x)
Ara
Firari Fırtına
Arkadaşlar ,

Konuyu uzatıp dallandırıp bullandırmayın . Duygusuz olanda sevgi harici bir yaşam yokdur . Sevginizle yüreğinizle yaşayın . Birbirinize sataşarak değil .

Konuyu kilitliyorum .

Sevg ...
Ara
MorciveT
Kimseyi kırmak istemiyorum. Neden bu şekilde davranıyorsunuz anlamış değilim. Heleki ummadığım kişilerden gelen tepkileri görünce gerçekten üzülüyorum. Lütfen arkadaşlar, empati kuralım.

2. olarak da Forumda cezalı bir kullanıcı adın var ise, başka kullanıcı adı ile giremezsin Hüseyin. Gerekli cezayı alıyorsun.
Ara
YARGIÇ
Bundan sonrası için son kez söylüyorum;
Kişileri rencide edici davranış,tehdit içerikli konuşmaların cezası iki katına çıkartılmıştır.Aynı tavır ve davranışları tekrarlayanlar için bu süre dahada uzatılacaktır.Hüseyin sana gelince verilen cezayı dikkate almayıp farklı nicklerle siteye giriş yapmaya devam edersen cezan uzatılacaktır.
Konu kilitlenmiştir.Bizleri bazı yaptırımları uygulamak zorunda bırakmayınız arkadaşlar ne bizi üzün nede sizler üzülün.
Bu tarz konularla karşılaşmamak dileğiyle konuyu kilitliyorum
Ara
Firari Fırtına
Duygusuz olanlar ,

Sizleri seviyoruz . Sizlerle paylaşımlarımızı güzelleştiriyoruz . Sizi bizi yok bu işin . Bizi bizden başkası anlamaz , anlayamaz . Tek yürek olunma zamanı değilmi ?

Unutmayınız ki !

Sizleri bir kardeş sevgisi edasıyla sevdik ..... Karşılığı bu ise canınız sağolsun .

( Şahsım adına Yorumumdur , Yönetim yanlış anlamasın beni )

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:38 PM